web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

علی کاتبی

علی کاتبی دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

سلام جناب مهندس واحدی،
تلاش شما جهت تسلط بر مباحث پیکره دانش مدیریت پروژه از یکسو و توسعه این مباحث در جامعه مهندسی ایران از سوی دیگر برای این جانب بسیار محترم و قابل تقدیر می باشد. برای شما موفقیت بیش از پیش در زندگی و بخصوص در مسیر معلمی را از خداوند خواستارم.
علی کاتبی
اسفند یکهزار و سیصد و نود و یک

محمد صادق خدادادی

محمد صادق خدادادی دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

با سلام و احترام،
در ابتدا لازم میدانم ضمن تشکر از شما جهت برگزاری این دوره موثر که آموخته های قابل توجه ای به من ارزانی داشت نکات زیر را برشمارم:
- این دوره هوشمندانه با فرهنگ آموزشی خاص جامعه ایرانیان آمیخته شده است تا امکان بهره گیری حداکثری دانشجو از جلسات آموزشی فراهم شود.
- استفاده از روشهای نوین آموزشی و هارمونی نحوه آموزش با مطالب آموزشی ( ملزم بودن در استفاده از استاندارد PMBOK در این دوره آموزشی) قابل تحسین می باشد.
- به کارگیری آموخته ها در بازبینی دید مهندسی گونه مدیران با پیشینه مهندسی بسیار مفید می باشد.
با تشکر
خدادادی

مجيد فرحمند

مجيد فرحمند کارگاه جامع کارت امتیازی متوازن (BSC) - ناردیس

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام،
بدون مقدمه، برخود لازم مي‌دانم از دوره‌اي كه در زمستان 1391 در خصوص كارگاه BSC و محصولات مختص آن براي شركت نارديس برگزار نموده و اينجانب نيز در اين دوره از مطالب ارائه شده جنابعالي استفاده نموده ام، قدرداني نمايم.
بي ترديد چنانچه بارها اين كارگاه در مقاطع زماني مورد نياز شركت برگزار شود (دوره هاي تعيين و تجديد بيانيه ماموريت، چشم انداز، تصوير و شاخص‌ها)، بدون توجه به ميزان تسلط خود، مجددآ در اين كارگاه ها حضور مي‌يابم. چرا كه جنابعالي ضمن راهنمايي هاي به موقع و موثر، نيروي محركه قوي اين اجتماعات بوده و با ايجاد فضاي مناسب و كارگروهي، امكان حصول نتايج دقيقتر و كارا را فراهم مي‌سازيد.
موفقيت بيش از پيش شما را آرزومندم.
ارادتمند - مجيد فرحمند
مدير توسعه بازار - شركت نارديس

افشین پناهی

افشین پناهی کارگاه جامع کارت امتیازی متوازن (BSC) - ناردیس

با سلام ضمن تشكر از زحمات جنابعالي و سركار خانم گودرزي،
براي اينجانب كه حدود يكسالي از حضورم در نارديس مي گذرد مشخص شد نارديس در كجاي كار قرار دارد وبه كجا خواهد رسيد ودر شرايط حساس اين روزهاي مملكت احساس مي كنم در انتخاب نارديس اشتباه نكرده ام.
به ديگران نيز توصيه مي كنم در شركت خود و حتي در زندگي خود از B SC به عنوان روشي ايده آل در پيشبرد اهدافشان استفاده نمايند و در شركتها به كليه پرسنل كارشناس به بالا آموزشهاي روش BSC داده شود.
با سپاس – پناهي

مهدي سلطاني تفرشي

مهدي سلطاني تفرشي کارگاه جامع کارت امتیازی متوازن (BSC) - ناردیس

جناب آقاي واحدي و سركار خانم گودرزي،
با سپاس فراوان از شما بابت كارگاه سودمند BSC، بايد بگويم با گذراندن اين دوره مباحث "بيانيه ماموريت" ، "بيانيه چشم انداز" و "مضامين استرتژيك" براي من روشنتر و باورپذيرتر شدند. بنظر من كساني كه در شركتها پستهاي مديريتي ندارند، تنها با خواندن بيانيه ها و استرتژيها با اهداف و برنامه هاي مجموعه بطور كارآمد آشنا نمي شوند و در نتيجه همسويي لازم در دستيابي به اهداف كوتاه مدت و بلند مدت سازمان را نخواهند داشت. بنظر من با بررسيهاي موشكافانه اي كه طي دوره بر روي مفاهيم مختلف صورت گرفت تيم شركت كننده در دوره با ديد بازتر و با آگاهي بيشتري در راستاي برنامه ريزي استرتژيك شركت گام برداشت.
مهدي سلطاني تفرشي
سرپرست بخش فرآيند و ايمني