web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

رضا فروزش فر

رضا فروزش فر دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

استاد ارجمند، جناب آقای مهندس واحدی،
در اينجا بر خود واجب می دانم که از زحمات بی شائبه و خالصانه جنابعالی در آموزش و آماده سازی دانشجويان در دوره مديريت پروژه و همچنين آمادگی آزمون تشکر کنم. حداقل در مورد خودم به جرات می توانم بگويم در آن شرايطی که اينجانب در بازه زمانی آمادگی برای آزمون داشتم موفقيت ميسر نمی شد مگر با رهنمودها و راهنمايی های شما (به قول حضرتعالی \"عمق دانش\"). برايتان در اين راه بی پايان نشر علم و دانش آرزوی سلامتی و موفقيت روز افزون دارم.
در پناه حق باشيد. ارادتمند شما.
رضا فروزش فر

فریدون فرداد

فریدون فرداد دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی،
با سلام و احترام،
ضمن تبریک مجدد سال نو و آرزوی سالی بهتر و پربارتر برای شما، بر خود لازم می دانم که تشکر بسیار ویژه ای از شما بابت تدریس فوق العاده و دلسوزانه شما داشته باشم. با اینکه نزدیک به 9 سال است که با این استاندارد آشنا هستم، آن را چندین بار طراحی و پیاده سازی کرده ام، در دوره های مختلفی شرکت کرده و خودم مدرس PMBOK می باشم، ولی حضور در این دو دوره برای من لطف و شیرینی زیادی داشت و به بسیاری از سوالات ریز من پاسخ داده شد. استاندارد PMBOK استانداردی حجیم و خشک می باشد ولی شما توانستید آن را در مدت 6 روز به شیواترین شکل ممکن تدریس نمایید. ذکر فلسفه اصلی بعضی از حوزه های دانش به صورت نمودار، تحت پوشش قراردادن تمامی نکات مهم برای آزمون، کیفیت عالی اسلایدها، مدیریت مناسب کلاس، شاد بودن کلاس و همچنین تمرینات متنوع از نقاط قوت این دوره ها می باشد. شخصاً در این دوره مطالب بسیار زیادی (هم موضوعات مرتبط با مدیریت پروژه و هم شیوه تدریس) آموختم.
به تمامی دوستانی که قصد شرکت در آزمون PMP را دارند توصیه می کنم در هر دو کلاس PMBOK و آمادگی آزمون PMP شرکت کرده و فقط و فقط توصیه های مهندس واحدی را جهت موفقیت در آزمون اجرا نمایند.
با سپاس فراوان
فریدون فرداد

عباس مقدس

عباس مقدس دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

باسلام و احترام،
ضمن عرض خداقوت به جنابعالي و تشكر فراوان از زحماتي كه در طول دوره جاري براي حقير متحمل شديد. بايد خاطر نشان نماييم عليرغم آنكه افتخار آشنايي شما را از قبل داشته ام و تعريف و تمجيد در خصوص دوره و مدل ارائه حضرتعالي را از دوستان و همكاران ام فراوان شنيده ‌بودم، اما واقعا و به دور از تعارف، لذت درك و استفاده دوره جنابعالي با فضايي سرشار از انرژي و سينرژي كه به شكل ماهرانه و هوشمندانه‌اي مطالب حجيم و به نوعي سنگين (محتوا) ارائه گرديد، وصف ناپذيراست.
اين موضوع از منظري ارائه مي‌شود كه تجربه ارائه دوره‌هاي آموزش هاي تخصصي و حتی تدريس دانشگاهي پشتوانه آن است. لذا به عنوان يك فرد مفتخر به شاگردي جنابعالي به تمامي مديران و علاقه مندان به حوزه مديريت پروژه از پايين ترين تا عالي ترين سطح، دوره‌هاي حضوري جنابعالي را كه مملو از انرژي و سينرژي در چارچوب ارائه ماهرانه‌ و هوشمندانه مطالب موضوع دوره مي‌باشد، را توصيه مي‌نمايم.
باتشكر- عباس مقدس

هادي طهماسبي آشتياني

هادي طهماسبي آشتياني دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

ضمن عرض سلام و احترام،
بدون شك در اين موفقيت تلاشها و زحمات مدبرانه و بي دريغ جناب آقاي مهندس واحدي نقش موثر و كليدي را داشته كه از اين بابت بي نهايت از ايشان و مجموعه رستاك سپاسگزارم. نحوه تدريس فوق العاده بود و يكي از بهترين دوره هاي آموزشي بوده كه تاكنون گذرانده ام. آزمونهاي آزمايشي خصوصاً آزمونهاي سوم و چهارم عالي و بسيار نزديك به حال و هواي آزمون اصلي بود و البته كسب موفقيت در اين آزمون بخصوص از نوع سه ويرگول بدون تلاش جدي امكان پذير نخواهد بود.
بهترين ها را براي شما آرزومندم
هادي طهماسبي آشتياني

آزاده خاطري

آزاده خاطري دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

جناب آقاي مهندس واحدي،
با وجود انجام كار كنترل پروژه براي چندين سال، احساس مي كردم زبان مشتركي با همكاران برنامه ريزي ندارم و هميشه اين موضوع را بعلت داشتن تحصيلاتي غير از رشته صنايع مي دانستم. كلاس PMBOK و PMP نه تنها اين زبان مشترك را به من داد، بلكه اخلاق حرفه اي را نيز به من آموخت و اين بخش تنها بدليل تبلور مطالب كتاب در شخصيت حرفه اي شما برايم كاملا ملموس شد. جهت آماده شدن براي آزمون، بارها فايل صوتي كلاسها را گوش كردم و هر بار بيشتر متوجه سعه صدر جنابعالي بعنوان يك استاد گرديدم.
بسيار خوشحالم كه اين كلاسها را گذرانيدم و بيش از آن خوشحالم كه مطالب با اين حجم و پراكندگي را از شخص شما ياد گرفتم، چون به جرات مي توانم بگويم چنان درس داده ايد كه مطالب ملكه ذهن شده است. امتحان PMP شايد يكي از پر استرس ترين امتحانهايي بود كه گذراندم، تعداد سوالات و زمان امتحان، هزينه بالاي سفر و محيط جديد، تمام مديريت ها را مي طلبد از مديريت هزينه گرفته تا مديريت زمان و استرس.
اما نهايتا از همه اينها خاطراتي خوش به جا ماند از كلاسي پر ارزش و استادي بي نظير.
آزاده خاطري