web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

داریوش کمیجانی

داریوش کمیجانی تور جامع PMP - فراب و ناردیس

با سلام و تشكر مجدد،
به نظر من دوره از خيلي لحاظ ها كامل و مناسب بود، روش تدريس و تسلط شما عالي بود ولي چندتا ايراد كوچك زير در اين دوره تا زمان امتحان بود كه خدمتتون عرض مي كنم:
-زمان دوره خيلي فشرده بود شايد 2 هفته (4 جلسه) به زمان تدريس اضافه مي شد فشار كمتري به شما و بچه مي آمد و تست زدن ها ... منظم تر مي شد.
-به نظر 4 هفته متوالي تست هاي آخر زياد بود من واقعت خودم سر امتحان بعد از 16 ساعت امتحان دادن ديگه حوصله 4 ساعت امتحان دادن رو نداشتم فكر مي كنم 3 سري تست در برنامه مي بود كاملاً كافي بود.
-در مورد جزه فشره هم شايد فونت ها كمي ريزتر مي شد و به نوعي عنوان بندي ها منظم تر مي شد عالي مي شد. فونت هاي quick Guide كمي ريز بود.
مع الوصف همه چيز عالي بود و مجدداً از شما استاد بزرگوار تشكر و قدرداني مي كنم. انشا الله هميشه موفق باشيد.
با تشكر – ارادتمند شما - كميجاني

پیام کاویانی

پیام کاویانی تور جامع PMP - فراب و ناردیس

جناب آقای مهندس واحدی،
سلام،
همیشه فکر می کردم که چه ایرادی می شود از دوره گرفت تا نتیجه عدم موفقیت را گردن آن انداخت. ولی چیزی محکمی پیدا نمی کردم. روش آموزش-مواد درسی- محل آموزش- پشتیبانی شرکت فراب همه عالی بود. بنابراین دلیلی برای عدم موفقیت نبود. در طول دوره راندمانم نسبت به تلاشم پایین بود. این را چند بار با شما مطرح کردم و امیدوار بودیم با ادامه دوره وضع بهتر شود. در طی آزمونهای ازمایشی اوضاع بهتر شد. خصوصا توانستم زمانبندی تست زدن ها و آماده شدن برای نشستن 4 ساعته در این مدت را یاد بگیرم.
برای انجام امتحان هم کاملا احساس آمادگی می کردم - بقیه را هم دلداری می دادم. امتحان شروع شد. بنظرم در حد آزمون دوم و چهارم سخت بود. ساعت اول 5 سوال عقب بودم. ساعت دوم 3 سوال عقب بودم ساعت سوم 4 سوال جلو بودم. نهایتا 8 دقیقه وقت اضافه آوردم. تعداد زیادی سوال را مارک نکردم و هیچ سوالی را بدون پاسخ نگذاشتم. در زمان باقیمانده هم نتوانستم سوالات مارک شده را چک کنم ( شاید بدلیل عجله). برای همین 2 دقیقه آخر دکمه خاتمه را زدم. در هر حال خدا را شاکرم که موفق شدم. دست شما را هم می بوسم که سنگ تمام گذاشتید. این اواخر فکر می کردم شاید زمان بیشتر لازم است. الان می گوییم خوب شد که زودتر تمام شد.
شاید بهتر بود وقت می گذاشتیم یک با از روی استاندارد هم می خواندم. ولی وقت نشد.
مشتاق دیدار دوباره
پیام کاویانی

سعید امیراحمدی

سعید امیراحمدی تور جامع PMP - فراب و ناردیس

سلام و ارادت بسيار،
از زحمات شما خيلي ممنونم. به جرات ميتوانم بگويم تقريبا هرچي توي امتحان آمد درجزوات شما بود. اما اجازه دهيد نكته ديگري بگويم.
1- نتيجه امتحان آخر تقريبا با نتيجه تست 4 برابر بود براي اكثر بچه ها.
2- تعريف هاي verification و كارهاي آخر پروژه closing نياز به واشكافي بيشتر دارد. البته اين تفاوت در تعريف verify و validate در بخش Glossary هم ديده ميشود.
3-ديدگاه سوالات امتحان با امتحانات شما متفاوت بود. موضوعات يكي بودند ولي نگاهها فرق داشتند و بنظر من نوع و ريتم تستهاي شما نياز به بازنگري دارد. تستهاي ريتا از ديدي متفاوت با امتحان به موضوعات نگاه ميكرد ولي اينجا موضوع چيز ديگري بود. روي شبكه خيلي تكيه شده بود. سوالات مربوط به HR و Communication كم نبودند. يا مثلا يك ريسك تمام شد و اتفاق نيفتاد بايد پول CR آن را چكار كرد؟ (لطفا سوء تفاهم نشود همانطور كه دربالا گفتم همه مطالب در جزوات و كلاس شما بطور كامل بيان شده بود ولي تفاوت نگاه به موضوع مطلب ديگريست). بنظر من شما يكسري تست ديگر كاملا متفاوت با تستهاي ريتا تهيه نماييد و حداقل 3 امتحان را از قالب ريتا خارج شويد.
در انتها ضمن ارسال بيشترين قدرداني از زحمات شما و كمكهاي روحي و روانيتان.

اکبر احدی

اکبر احدی دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

با سلام خدمت شما استاد بزرگوار،
تجربه 6 روز حضور در کلاس آمادگی آزمون اسفند ماه جنابعالی بی شک خاطره انگیزترین و پربارترین دوره ای بود که بنده افتخار شرکت در آن را داشتم. از تلاش جنابعالی جهت ایجاد تنوع در آموزش مطالب و اطمینان از یادگیری و تکرار مطالب مهم بسیار سپاسگزارم.
آزمون بنده در تاریخ 3 تیرماه در استانبول با موفق انجام شد.
با تشکر
احدی

سعید امیراحمدی

سعید امیراحمدی تور جامع آمادگی آزمون PMP - شرکت فراب

استاد علي واحدي عزيز
با ارادت بسيار،
دوره اي بسيار سخت و نفس گير بود. شايد يكي از دلايل آن حساسيت بيش از اندازه اي بود كه بعلت شرايط كلاس و همچنين همكارانيكه قبلا اين امتحان را با موفقيت گذرانده بودند ايجاد شده بود. اما مهمتراز اين دوره و امتحان، مطالبي بود كه از شما آموختم. با صداقت ميگويم كلاس شما فقط دوره آموزش و آمادگي آزمون نبود من مطالبي ياد گرفتم كه اينك درزندگي شخصي ام نيز قادرم از آن استفاده كنم و اين رامديون شما استاد عزيز هستم. همانطوركه شما نيز ميدانيد من هم در زمينه تدريس تجربياتي دارم ليكن هنر تلفيق درس و زندگي مطلبي است كه از عهده هركسي برنمي آيد و دراين راه بسيار ازشما آموختم. درمورد دوره فكر ميكنم نظرم را طي چند ايميل خدمتتان عرض كردم ولي تصور كنم باتوجه به سوالاتي كه من درامتحان داشتم قدري ديدگاه امتحان و جزوات بايد به هم نزديكتر شوند. تمركز برروي تستهاي خانم ريتا گاهي مشكل ساز نيز ميشود چون دانشجو با روش و ديدگاهي متفاوت با اين تستها در امتحان مواجه ميشود.
سعید امیراحمدی
ناردیس - فراب