web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

رضا پاکرو

رضا پاکرو دوره عمومی PMBOK راهبران رستاک

استاد ارجمند جناب آقای مهندس واحدی،
با سلام،
برخود لازم می دانم از زحمات جنابعالی که جهت ارتقاء سطح و فرهنگ مدیریت پروژه در کشور صورت می پذیرد تشکر نمایم.
در این 8 روزی که در خدمت شما و سایر دوستان گرامی بودم سراسر یادگیری و استفاده از تجربیات جنابعالی و سایر دوستان بوده است.
خواهشمند است جهت مرور کلیه مراحل مدیریت پروژه کلاسهای کارگاهی در دو روز برگزار گردد.
با تشکر از زحمات جنابعالی
پاکرو

علي ابوالصدق

علي ابوالصدق دوره عمومی PMBOK راهبران رستاک

جناب آقاي مهندس واحدي عزيز،
با درود و عرض ادب
ممنون از اينكه به تمام جزئيات توجه داشتيد و قطعا اين دوره براي من يكي از دوره هاي آموزشي فراموش نشدني خواهد بود.
با آرزوي موفقيت، سلامــــــتي براي شما و همه همكارانتان در گروه رستاك.
ارادتمند
علي ابوالصدق

حامد موحدی

حامد موحدی تور جامع PMP - فراب و ناردیس

سلام،
امیدوارم جواب زحمات شما رو داده باشیم. بالاخره بعد از سالها دوري از درس و مشق ياداوري زیبايی بود و خوب با زحمات شما ختم به خير شد. مي تونم بگم تمام مطالب امتحان را شما گفته بودید و موضوع يا مطلبی كه نا اشنا باشه من نديدم . نحوه آموزش طوري بود كه اگه با استرس و بي خوابي و گرسنه و تشنه و كتك خورده هم سر امتحان بري قبول مي شي. میخوام بگم سطح آماده سازي تمام ريسكها رو پوشش ميده و تقريبا راهي به جز قبولی برات نمیذاره.
میدونم شما برای محتویات این کلاسها خيلي زحمت ميكشيد و امیدوارم خدا توان دهد PMP بیشتری تربیت كنيد.
ارادتمند
موحدي

حسین عقیقی

حسین عقیقی تور جامع PMP - فراب و ناردیس

جناب آقاي مهندس واحدي
با سلام و تشكر از راهنمايي هاي شما در تمامي مراحل آموزش،
من هم به شما تبريك مي گويم و وظيفه خود مي دانم از جنابعالي بخاطر زحمات زيادتون در امر برنامه ريزي و اجراي منظم برنامه آموزشي تشكر كنم. اما برخي نكات:
-امتحان براي من سخت بود. تقريبا" نزديك به امتحان دوم و يا شايد سخت تر. سبك سوالات با نمونه سوالاتي كه قبلا" ديده بودم نيز اندكي متفاوت بود. البته شايد بخشي از دليل احساس سختي، بخاطر استرس زياد قبل از امتحان بود. فكر مي كنم عمده بچه ها شب قبل از امتحان را خوب نخوابيده بودند و در محل آزمون نيز اين استرس كاملا" مشهود بود. اگر چه بودند نفراتي كه سعي مي كردند روحيه بدهند.
-حضور يكباره دوازده نفر از يك شركت با هم در محل آزمون براي متصدي آزمون تعجب آور بود.
-حدود بيست دقيقه اول امتحان، سيستم تهويه محل آزمون فعال نبود كه بعدا" مشكل مرتفع شد.
-در دو آزمون آزمايشي من نتوانستم كل جزوات را مرور كنم. فكر مي كنم اگر آزمون اول به فصل 1 تا 6 و آزمون دوم به فصل 6تا12 و ازمون سوم و چهارم به كليه فصل ها بپردازد ، به مرور عميق تر جزوات توسط افراد كمك كند. (البته با ملاحظه قانون مرض دانش آموزي!)
بهر حال قبولي همه بچه ها با هم خستگي را از تنمون درآورد. اميدوارم ساير دوستان نيز با موفقيت برگردند. (سالي كه نكوست از بهارش پيداست!). باز هم تشكر مي كنم. ضمنا" اميدوارم ما را بخاطر تمام كاستي هامون ببخشيد.
ارادتمند شما- عقيقي

حسين عزيزي نژاد

حسين عزيزي نژاد تور جامع PMP - فراب و ناردیس

با سلام خدمت استاد گرانقدر جناب آقاي واحدي،
دوره برگزار شده پرچالش ترين و در عين حال شيرين ترين كلاس آموزشي بود كه تا كنون تجربه كرده ام. بعد از مدت ها جدايي از كلاس و درس و غرق شدن در مسايل كاري فرصتي دست داد تا ذهن خود را دوباره بر موضوعات درسي و آموزشي متمركز كنيم. مطالب ارايه شده در كلاس براي من تازگي داشت. با توجه به حجم بالاي مطالب و فشرده بودن دوره فشار زيادي بر من و ساير دوستان وارد شد ليكن فضاي گرم و صميمانه كلاس، بيان و روش تدريس خوب شما ، مشاركت دادن افراد در بحث ها همراه با چالش و هيجان (كارت بازي، Quiz، …work book ) و البته مسابقات پر هيجان فوتبال قدري از بار فشار ها كم مي كرد.
به نظر اينجانب در مقايسه با ساير دوره هاي آموزشي كه در كشور برگزار مي شود سطح و امكانات آموزشي تدارك ديده شده توسط شركت هاي فراب و رستاك در مجموع بسيار خوب و قابل تقدير بود ليكن شايد نكات زير در بهتر شدن دوره موثر باشد:
- در جزوه هاي آموزشي پيوستگي مطالب هماهنگ با PMBOK حفظ شود خصوصاٌ در بحث Configuration.
توضيحات داده شده در كتاب در مورد ورودي و خروجي ها بعضاً در جزوه ها ذكر نشده كه اضافه كردن آنها مي تواند
به يادگيري بهتر موضوعات كمك كند.
- بعد از برگزاري آزمون هاي آزمايشي حداقل يك جلسه رفع اشكال برگزار شود.
با سپاس فراوان از بابت مطالبي كه به من آموختيد.
ارادتمند شما
حسين عزيزي نژاد