web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

محمد حسینی

محمد حسینی دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

Dear Mr. Vahedi,
As you know I’ve passed PMP exam and got PMP certification, I would like to thank you for all your effort, support and your kindness to help me to get PMP certification.
Thanks a lot,
With Best Regards,
Mohammad Hosseini

مهرداد طیاری آشتیانی

مهرداد طیاری آشتیانی دوره عمومی PMP- راهبران رستاک

با سلام و با تقدیم احترام به فرهیخته عزیزمان آقای مهندس علی واحدی،
هرگز اولین مرتبه رو که سر کلاس آقای مهندس واحدی در دوره های عمومی PMP شرکت ملی نفت ایران حضور پیدا کردم از یاد نخواهم برد. روش حرفه ای، صمیمی و البته خالصانه که از همون ابتدای حضور شاگردان در کلاس نمود واقعی داشت، جذابیت و عطش فراوانی برای یادگیری و ادامه راه برای من ایجاد کرد همون جا بود که خواسته، درس اول این استاندارد که همانا نظم در حضور، حضور واقعی و ارتباط موثر بود به خوبی مشهود و با ادامه نیز مطالب درسی با حس خوب یادگیری منتقل شد. این جمله رو شاید همه ما شنیده باشیم که تنها زمانی که مطلبی رو درک می کنیم که بتوانیم آن موضوع را خوب انتقال دهیم. بدون شک آقای مهندس واحدی با هوش، توانایی و تسلط زیاد برای ما چیزی رو یادگاری گذاشتن که امیدوارم همه کسانی که با ایشان آشنا می شوند و سر کلاس ها حضور پیدا می کنند این حس رو دریافت کنند و در ادامه وامدار خوبی برای تلاش ها و زحمات ایشان باشند.
ارادتمند
مهرداد طیاری آشتیانی

سعید کیوانی

سعید کیوانی دوره عمومی PMBOK راهبران رستاک

با درود فراوان و آرزوی سلامتی و موفقیت روزافزون،
استاد عزیز، خاطر شما و دانش عظیم و بهامندی که بر ما ارزانی داشتید هرگز از یاد و خاطرمان نمی رود...
ذره ذره ی مطالبی که از شما آموختم، در لحظه لحظه ی زندگیم مرور می شود، از نوع ارتباطات و پرواکتیو بودن و روش حل اختلافات و تیم سازی گرفته تا . . . که همگی را مدیون شما هستم. این دوره در وهله اول درس مدیریت پروژه ی زندگی بود و سپس کار...
پس این تحول را قدر دانسته و شما را صمیمانه سپاس می گویم. باشد که برای همگان این چنین بوده و باشد...
پیروز و پایدار باشید.
دوستدار شما سعید کیوانی

حسن قربانی

حسن قربانی دوره عمومی PMBOK راهبران رستاک

جناب استاد مهندس واحدی،
با سلام و احترام
تجربه بهره مندی از کلاس پرنشاط جنابعالی و آشنایی با انسان فرهیخته ای چون شما، غنیمتی برای بنده بود. خاطرات حضور در محضر شما فراموش نشدنیست. از خداوند متعال سعادت، عافیت و کمال روزافزون دنیوی و اخروی را برای حضرتعالی مسئلت دارم.
ارادتمند
حسن قربانی

علیرضا متین فر

علیرضا متین فر دوره عمومی PMBOK راهبران رستاک

با سلام خدمت استاد گرامی،
با تشکر از زحمت و دلسوزی جنابعالی در طول دوره بدون شک و اغراق جزو بهترین و پربار دوره های آموزشی اینجانب بوده و امیدوارم که با اخذ مدرک این شیرینی لذت بخش تر نیز گردد.
باتشکر از زحمت جنابعالی و امید دیدار