web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

احمد تیموری

احمد تیموری دوره عمومی RMP- راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام
امیدوارم خوب و خوش و سلامت باشید.
به اطف خدای متعال، امروز در دمای تقریبا منفی 30 درجه و یک متر و بیست سانت برف، امتحان مدیریت ریسک را با موفقیت پشت سر گذاشتم. خواستم از زحمات و راهنمایی های ارزنده شما صمیمانه تشکر کنم.
با تشکر فراوان
احمد تیموری
اوتاوا-کانادا

امید نجارباشی

امید نجارباشی دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

سلام،
سال و روز نوی شما به خیر و مبارک. برای شما، خانواده گرامی و همکاران محترمتان لحظاتی قرین حس خوشبختی و شادکامی آرزومندم.
با سپاس فراوان بابت زحمات دلسوزانه و بی‌دریغ شما در آموزش و راه‌بری هنرآموزان مدیریت پروژه، افتخار دارم به اطلاع آن بزرگوار و همکارانتان برسانم، اینجانب در آزمون PMP به تاریخ 31 مارچ 2014 در شهر دبی، موفق شدم. این موفقیت را بیش از خود به شما تبریک می‌گویم که در تمام لحظات مطالعه جزوات و آمادگی برای این آزمون لحظه‌ای تصویر شما و نصایحتان و هشدارهای علمی و ... از خاطرم دور نبود.
در خاتمه می‌خواستم به عنوان ثبت درس آموخته‌های این پروژه، چند نکته را که شما فرموده بودید، مجددا تاکید کنم، باشد تاکید مضاعف آن سبب موفقیت بیشتر همراهان شود:
1- امتحان به هیچ وجه آسان نبود، نفس گیر و طاقت فرسا بود. از سوال 100 به بعد میزان تمرکز به نصف و از 150 به بعد شاید به 0.1تقلیل می‌یابد. حال آنکه بعضی از سوالات کوتاه، حفظی و نسبتا آسان از سوال 150 به بعد هستند. پس نظریه 2-pass که مورد سفارش شما بود جواب می‌داد که من متاسفانه غفلت کردم و کل آزمون را در یک گذر طی کردم.
2- سوالات tricky، ایهامی (بین دو حوزه دانش یا دو گروه فرایندی) بیش از حد انتظار بود. سوالاتی وجود داشت که ظاهرا همه جواب‌ها درست ویا همه جواب‌ها غلط بودند. یا سه گزینه به هیچ وجه درست به نظر نمی‌آمد و چاره‌ای جز انتخاب گزینه چهارم که لحنی مضحک داشت نبود: (مثلا "در این وضعیت مدیر پروژه کاری نمی‌تواند بکند"، یا "این کار خارج از مسئولیت‌های مدیر پروژه است")
3- تست‌های آزمایشی! تست‌های آزمایشی! تست‌های آزمایشی! حداقل 3 بار و تا 10 بار هم ملامت شده نیست. یکی از اشباهات من این بود که به خاطر ضیق وقت و مشکلات کاری-خانوادگی (البته که دارم بهانه می‌آورم) قبل از امتحان هیچ تست آزمایشی غیر از آن‌هایی که در دوره نزد شما زده بودیم، نزدم. و شاید به همین خاطر دو نتیجه بد گرفتم: یکی این که نتیجه حوزه های دانش بالانس نبود و دیگر این که فقط یک proficient داشتم، آن هم M&C.
با امید موفقیت همه عزیزان
از حسن توجه و همکاری شما و همکاران محترم سپاسگزارم
امید نجارباشی

محمد مهدی تعبدی

محمد مهدی تعبدی دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

با سلام و احترام خدمت استاد گرامی،
در ابتدا از لطف و زحماتی که در آمادگی پیش از آزمون PMP اینجانب متحمل شدید، کمال قدردانی را دارم. در ادامه برای سایر دوستانی که قصد اخذ مدرک PMP را دارند، چند توصیه مختصر دارم:
-اول اینکه به نظر من به آقای واحدی اعتماد کنید و هر چیزی را که ازتون میخواد مو به مو اجرا کنید، مطمئن باشید که موفق میشید. چون با تجربه ای که ایشون دارند، طوری شما را هدایت میکنند که موفقیت حتمی است.
-دوم اینکه همانطور که مهندس واحدی همیشه تاکید دارند، سعی و کوشش در این راه بایستی مستمر صورت بگیرد به قول جیم ران، " تلاش منظم، پاداش چند برابر دارد."
-در مرحله سوم میخوام از نمونه هایی که خودم باهاشون برخورد کردم، توضیحاتی را ارائه کنم: من در آخرین روزهایی که مطابق با PMBOK 4th Edition امتحان میگرفتند، عازم آزمون PMP شدم. در اونجا با چهار نفر از دوستانی که از یک موسسه دیگر در ایران برای آزمون آمده بودند آشنا شدم. در پایان فقط من و یکی دیگر از اونها در تست مزبور قبول شدیم. وقتی علت عدم موفقیت اونها رو جویا شدم، به نتایج زیر رسیدم:
1. مطالعه اونها از روی Reference های اصلی بود، در حالیکه آقای واحدی با تهیه جزوه و نکاتی که سر کلاس اشاره میکنه، کار رو واسه داوطلب خیلی ساده میکنه
2. اونها تا حالا 200 عدد تست را یکجا نزده بودند، لذا با مدیریت زمان واسه تستها آشنایی نداشتند، در حالیکه آقای واحدی با آزمونهای آزمایشی که برگزار میکنه هم سطح شما رو قبل از اعزام به خودتون نشون میده، هم مدیریت زمان و حالت واقعی آزمون را براتون تداعی میکنه که به نظر این موضوع خیلی مهمه.
3. همونطور که گفتم، از اون چهار نفر، فقط یکنفر قبول شد که اون هم به قول خودش برای مطالعه یک ماه مرخصی گرفته بود که موجب شده بود حتی کارش را از دست بده، در حالیکه در سیستم آقای واحدی با مطالعه روزی 3 ساعت در طول 2 ماه میتوان موفق شد ولی به شرطی که مطالعه بصورت پیوسته باشه.

در آخر ضمن تشکر مجدد از آقای مهندس واحدی، برای سایر دوستانی که پیگیر اخذ مدرک PMP هستن، آرزوی موفقیت میکنم.
ارادتمند محمد مهدی تعبدی
92/05/12

تهمینه ایراندوست مقدم

تهمینه ایراندوست مقدم دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

با درود،
از همه زحمات استاد گرامی، جناب مهندس واحدی که برای ما کشیدند صمیمانه سپاسگزارم. دانش، اشراف و احاطه ایشان به موضوعات، دلسوزی بیدریغ و حمایت از دانشجویان و انرژی مثبت ایشان واقعا ستودنی است و من از صمیم قلب قدردان ایشان هستم.
تهمینه ایراندوست مقدم

نگار گلچین

نگار گلچین دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

با سلام و احترام خدمت استاد گرانقدرم آقای علی واحدی،
شرکت در این دو دوره با تدریس شما به قطع از بهترین اتفاقات زندگی حرفه ای من بود. تسلط کامل بر مطالب و روش تدریس بی نقص به همراه انگیزه و اشتیاقی که برای حضور همه جانبه در کلاس در ما ایجاد می کردید بالاترین سطح بهره وری رو در ما ایجاد کرد. شما مطالب رو با چنان مهارتی دسته بندی و ارائه کردید که من بارها و بارها به فایل های صوتی گوش دادم بدون اینکه ذره ای احساس خستگی کنم. من مطمئن هستم از این به بعد هم به اون فایل ها گوش خواهم داد و مطالب ارزنده بیشتری از اون ها و در واقع از شما یاد خواهم گرفت. در مواجهه با بسیاری از مسائل کاری یکی از آرزو هایم اینه که افراد بیشتری با دوره های شما آشنا بشن تا به این ترتیب زبان مشترک و مفاهیم قشنگی رو که ما رو باهاش آشنا کردید را یاد بگیرند. من شرکت در کلاس های شما رو به تمام دوستانم توصیه کردم و امیدوارم خودم هم به زودی بتونم در سایر کلاس های شما شرکت کنم و از حضور شما استاد بی نظیر بیشتر بهره ببرم.
نگار گلچین - مرداد 1392