web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

کیوان دانشگر

کیوان دانشگر دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی عزیز
اینجانب در دوره‌ی آمادگی آزمون (PMP (5th Edition شما شرکت کرده‌ و در 29 خرداد 1393(June 19,2014) موفق به اخذ مدرک PMP شدم. بنده علاوه بر ارادت شخصی که خدمت جنابعالی دارم، نمی توانم از زحمات شما در طی دوره و نیز کیفیت عالی آن یاد نکنم. دوره‌ی جذاب و پرباری که در عین دانش محور بودن بسیار دلچسب و دلنشین بوده است. اینها ثمره‌ی مطالعات و تجربیات شما بوده که به همراه روش تدریس و شخصیت گیرایتان ترکیبی جالب به وجود آورده است. من واقعاٌ از کلاسهای شما نهایت استفاده را نموده‌ام و امیدوارم که بتوانم در آینده نیز سعادت بودن در دوره‌ای دیگر را داشته باشم. همچنین به دوستان زیادی توصیه‌ کرده‌ام تا در کلاسهای PMBOK و نیز EVPM شما شرکت نمایند و بهره ببرند. 
با آرزوی موفقیت در کلیه‌ی مراحل کار و زندگی
کیوان دانشگر 
شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت OIEC
فواد فروزانفر

فواد فروزانفر دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام
می خواستم از این طریق مراتب قدردانی و تشکر خودم را بابت تمام زحمت ها و کمک های شما اعلام کنم. همچنین می خواستم بگم واقعا روش شما عالی و اثر بخش است. باز هم تشکر و ممنون بابت همه چی. این یکی از آرزوهای من بود و محقق شد.
با سپاس و احترام
فواد فروزانفر

امین جعفری

امین جعفری دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

قطعا"بدون زحمات جناب آقای مهندس واحدی و مجموعه رستاک اخذ این مدرک غیر ممکن بود. نکته متمایزکننده رستاک از سایر موسسات آموزشی، وجدان کاری، دلسوزی، عِرق، حساسیت و احساس مسئولیت تیم این مجموعه در قبال شاگردان و همچنین بروز و مُدرن بودن مطالب آموزشی ارائه شده است. از نظر حقیر تعداد این قبیل موسسات در حال حاضر در شهر تهران تک رقمی است که چشم انداز روشنی از آینده حرفه ای مجموعه رستاک به تصویر می کشد. امیدوارم سایر موسسات آموزشی نیز به عنوان الگو، خط مشی و روال مجموعه موفق شما را در پیش بگیرند. چنانچه قابل بدانید باعث افتخار خواهد بود که مشتری سایر خدمات آمورشی شما باقی بمانم. توفیق روز افزون شما و مجموعه رستاک را از خداوند منان خواستارم."
با احترام
امین جعفری

امیر یمنی

امیر یمنی دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

با سلام
احتراما ضمن تشکر از زحمات شما موارد مورد نظر در خصوص دوره های مرتبط با PMBOK که در آن موسسه سپری نمودم به شرح زیر تقدیم می شود.
1- تسلط استاد محترم جناب آقای مهندس واحدی در ارائه مطالب مثال زدنی و آموزنده بوده که جای دارد بدین وسیله مجددا از ایشان تشکر و قدردانی بنمایم.
2- آنچه که متقاضی را در اخذ مدرک PMP موفق می نماید از نظر اینجانب می تواند در چند آیتم خلاصه شود که به شرح زیر تقدیم می گردد:
- مطالعه کامل و چامع PMBOK ترجیحا طی یک دوره آموزشی( اینجانب شرکت در دوره آموزشی PMBOK شرکت رستاک را پیشنهاد می نمایم.)
- شرکت در دوره آمادگی آزمون PMP ، (اینجانب شرکت در دوره های آمادگی PMP شرکت رستاک را پیشنهاد می نمایم.)
- تمرین و ممارست لازم برای درک عمیق مطالب فراگرفته شده بگونه ای که مورد نیاز برای آزمون می باشد.
- زدن تستهای مرتبط ( اینجانب تستهای ریتا و تستهای آزمونهای آزمایشی شرکت رستاک را پیشنهاد می نمایم.)
- اما آنچه که مراحل طی شده فوق را اثربخش می نماید کنترل هیجان و استرس در زمان آزمون می باشد و در واقع تاکید می نمایم متقاضی برنامه ریزی و تمرین لازم را برای حفظ تمرکز و کنترل استرس در زمان امتحان، انجام دهد و لذا توصیه می نمایم جناب اقای مهندس واحدی در طول دوره های فوق الذکر تاکید بر کنترل استرس و تمرکز را در دستور کار خود قرار دهد و در این زمینه چند اسلاید را در دوره آمادگی آزمون خود اضافه نماید.

در خاتمه ضمن تشکر مجددا از تدارک چنین بستری برای متقاضیان یادگیری استاندارد PMBOK توسط آن موسسه محترم ، و قدردانی از جناب مهندس واحدی درخصوص رویکرد صمیمی و تاثیر گذارشان در دوره های آموزشی، تاکید می نمایم نقش دوره ها و استاد برای دانشجویان تقرییا 20 درصد از موفقیت را در آزمون دربردارد و 80 درصد دیگر به تلاش و برنامه ریزی متقاصیان مرتبط می شود.
با تشکر
امیر یمنی

محمدعلی کشفی

محمدعلی کشفی دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

با سلام خدمت جناب آقای مهندس واحدی
با استفاده از کلاسهای پربار و بسیار مفید جنابعالی شنبه این هفته در امتحان شرکت و خوشبختانه موفق به کسب مدرک PMP گردیدم. مجدداً از زحمات جنابعالی و کلاس بسیار مفید شما که قطعاً در این موفقیت بنده تاثیر به سزایی داشته است سپاسگزارم. اطلاعاتی در خصوص امتحان برای شما می نویسم شاید برای تدریس به دیگران و آشنا شدن با نوع سوالات مفید باشد. محل امتحان من شهر استانبول بود که از نظر امکانات و فضای امتحانی بسیار خوب و راحت بود. نوع سوالات طرح شده برای من بسیار مشکل بود، می توانم بگویم در حد Super PMP ریتا طرح شده بودند.بر اساس آنچه به خاطر من مانده تنوع سوالات به صورت زیر بودند:
5 سوال از تعداد کانالهای ارتباطی که جواب دادن به بعضی از آنها نیاز به دقت داشت
5 یا 6 سوال از روشهای حل تعارض
5 سوال از استراتژیهای پاسخ به ریسک
5 سوال مرتبط با تعیین نوع قرارداد
6 تا 8 سوال ورودی، خروجی و ابزارها که بیشتر از بخش ریسک و مدیریت قرارداد بود
3 سوال ساختار سازمانی
15 تا 18 سوال Earned Value
2 سوال مسیر بحرانی
2 سوال EMV

بیشترسوالات situational بود و کمتر سوال مستقیم ارائه شده بود.
با احترام
محمدعلی کشفی