web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

پوریا کلدی

پوریا کلدی - توسعه 2 مپنا - تور کامل PMP

شركت در دوره آموزشي استاندارد مديريت پروژه و اخذ مدرك PMP در ادامه آن، فرصتي گرانبها براي اينجانب محسوب مي شود. در اين دوره با درايت و تسلط آقاي مهندس واحدي بر مباحث درسي، مباحث به طور كاملاً گيرا مورد تدقيق و موشكافي قرار گرفته و فرصتي را مهيا ساخت تا آموخته هاي خود را به طور كامل بازخواني كرده و ابهامات رسوخ كرده در ذهنم را مرتفع سازم. در ضمن به طور كاملاً حرفه اي شرايط براي شركت در آزمون فراهم گرديد.
شركت در چنين دوره اي، با محتواي تعريف شده آن و نحوه آموزش تعريف شده از جانب استاد دوره، مي تواند براي هر كارشناس، مدير يا مدير ارشد مثمر ثمر باشد چرا كه امروزه شرط پيشرفت صحيح پروژه ها و مديريت مطلوب آنها بهره مندي از دانش مديريت پروژه است كه به نحو مطلوبي در اين دوره ارائه مي شود.
اينجانب حضور فعال در اين دوره، يادگيري مباحث مربوطه و بكار گيري آنها را به همه مهندسان و مديران توصيه مي كنم.
سعید قیطانی

سعید قیطانی - مپنا - تور کامل PMP

استاد بزرگوارجناب آقای مهندس واحدی
از اظهار لطفی که به تیم هم گروه بنده داشتید بسیار سپاسگزار هستم. بنده به سهم خود هرگز فکر نمیکردم که در چنین دوره ای ارزشمندی شرکت خواهم کرد  و تمامی این موارد به لطف و تلاش شما درارائه مطالب درسی به شکل ایده آل و ایجاد انگیزه در همکاران برای مطالعه بیشتر وابسته بوده است. بنده قطعا ایمان دارم که اگر کلاس شخص شما و تلاشهای شما نبود ، اینجانب هیچگاه موفق به اخذ این مدرک نمیشدم. مجددا به عنوان یک دانش آموز از تلاشهای بی شائبه جنابعالی تشکر و قدردانی میکنم .