web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

رضا رضایی تهرانی

رضا رضایی تهرانی - مپنا - تور کامل PMP

جناب آقای مهندس علی واحدی
با سلام
ضمن قدر دانی از تلاشه بی وقفه و مسئولانه شما در دوره، موارد زیر را بعنوان بخشی از آموخته ها عرض میکنم:
1- با فضا و الفبای مدیریت پروژه در مقیاس استاندارد قابل قبول بین المللی آشنا شدم
2- به اهمیت اساسی برنامه ریزی بعنوان ستون فقرات پروژه آشنا شدم
3- متوجه شدم میتوانیم افقهای بزرگتری را در کار در نوردیده و فرصتهای طلایی پیش رو استفاده بهینه ای نمایم و محدود به افکار محدود نشوم (در یک کلام تقویت اعتماد به نفس)
4- علیرغم آشنایی با فرایندهای لازم در پروسه شکل گیری تا انتهای پروژه متوجه شدم Communication مهمترین رکن کار مدیر پروژه میباشد. ولی مهم تر از آن آموختن راه درست و متناسب آن در شرایط مختلف است.
5- پایبندی به اصول حرفه ای با زیر بنای مسئولیت اجتماعی اخلاقی
6- تعهد به آموختن  و آموزش روشهای نوین مدیریت پروژه و شناخت مسئولیت سنگین پیاده کردن آموخته ها در شرایط واقعی کار در ایران!

توصیه نامه:
1- گذراندن دوره جز با با تکیه بر اصل تمرکز نمیتواند مفید وآموزنده باشد. قبل از ورود به دوره همه کارهای وقت گیرتان را خاتمه داده یا محدود نمایید با فراغ بال دوره را و با تمرکز کامل دوره را در مدت کوتاهی (حدود 2 ماه) بگذرانید. این باعث لذت بردن در طول دوره و نتیجه گیری بهتر خواهد بود.
2- با تقسیم انرژی (مثل یک دونده) با سرعت متناسب از ابتدا تا انتهای دوره مطالعه نمایید.
3-بسیار مطلوب خواهد بود که قبل از آغاز دوره یک بار  کتاب مطالعه شود.
4- بسیار مطلوب خواهد بود کسانی که مثل من با این مباحث آشنایی قبلی نداشتند با مطالعه قبلی با منابع مدیریت پروژه آشنا شوند.
5- آخرین توصیه به خود و دیگران تداوم مطالعه و کار در این زمینه است. هر چه تعداد افراد مسلح به ابزار های نوین مدیریتی بیشتر شود پیاده کردن آنها ساده تر خواهد نمود و بنده معتقدم شرکت بجای پرداختی به چند استاندارد اروپایی، امریکایی و ...یک روش را بعنوان محور کار برگزیند و آنرا توسعه دهد.
و اما در خاتمه خدمت استاد عزیزم خسته نباشید عرض میکنم و امیدوارم در این مسیر موفق باشید و بیش از پیش به مسئولیتهای اجتماعی و انسانی خود اندیشیده و عمل کنید و عمل کنم.
انشالله در فرصت مناسبی دور هم جمع شویم
به امید دیدار  و مشتاق تداوم دوستی
هوشنگ جعفری

هوشنگ جعفری - مپنا - تور کامل PMP

جناب آقای مهندس واحدی عزیز و گرامی،
با سلام خدمت استاد خودم،
جناب اقای واحدی بی تعارف و تکلف می گویم که از شما بسیار آموختم. حلم، صبر و قدرت برنامه ریزی شما برایم بسیار آموزنده بود. در خصوص کلاس نیز :
- انتقال مطالب خیلی خوب صورت گرفت،
- جزوات و اسلایدها خوب و روشن و بدون نقاط خاکستری در مطالب عرضه شد.
- در اداره کلاس بعضی وقتها حلم بیش از حد به خرج داده شد و کسانی بودند که وقت کلاس را اختصاصی مینمودند که به نظر میرسد می توان این دسته از افراد را بهتر مدیریت نمود.
- جای یک جزوه به زبان فارسی در حد هر حوزه دانش 3 برگ قبل از شروع کلاس و آماده نمودن ذهن افراد با مطالب قبل از شروع رسمی کلاسها خالی بود.
- میزان تست و آزمون های آمادگی خوب بود.

اما:آموخته های دوره:
- در خصوص خودم قبل از شروع کلاس اندکی با استاندارد مدیدریت پروژه آشنا بودم اما حضور در کلاس شما به عنوان یک دارایی همیشگی مرا با دانش و مهارتهای مربوط به مدیریت پروژه انچنان آشنا و عجین نمود که در حال حاضر و تا پایان عمرم از آن استفاده خواهم نمود.
- تسلط استاد بر حوزه های دانش کار مرا در فهم مفاهیم و اهداف مد نظر بسیار آسان نمود. اکنون که بار دیگر کتاب استاندارد مدیریت پروژه را مطالعه می کنم به عمق انتقال دانش کلاسهای شما بیشتر پی میبرم. در محیط کارم پیاده نمودن متدولوژی و جریان عمل برایم بسیار آسانتر شده است.

توصیه نامه:
به تمامی کاندیداهای اخذ مدرک PMP  صمیمانه عرض می نمایم که فرصت استفاده از کلاسهای استاد واحدی را به هیچ وجه از دست ندهند. ارزش افزوده این کلاسها ماورای اخذ مدرک مربوطه است اما اگر دارای یک عزم جدی برای اخذ مدرک مدیریت پروژه حرفه ای هستید با خیال راحت خود را به دست استاد واحدی بسپارید. بدون هیچ شک و تردیدی راه موفقیت در اخذ مدرک و فراگیری حوزه های دانش را در مسیر خود گشوده خواهید یافت. به دنبال گزینه دیگر نباشید ، وجود ندارد.  
با تشکر از زحمات استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدیبا آرزوی سلامت و تندرستی و موفقیت برای شماشاگرد همیشگی شما

محمد اخوان خرازی

محمد اخوان خرازيان - مپنا - تورکامل PMP

حضور محترم استاد علي واحدي
با سلام
پس از 26 سال سابقه كاري در مراكز تحقيقاتي و توليدي اين دوره اموزشي بهترين دوره در طول عمر كاري من بود. مطالب  به شيوه اي جديد و به نحوي ارائه گرديد كه افراد با جان و دل آن را جذب نموده و بتوانند در كار خود بهره برداري و اجرا نمايند. رابطه استاد با افراد رابطه اي عاطفي و دوستانه و صميمي بوده و در عين حال GROUND RULES تا آخرين جلسه با جديت  اجرا گرديد. روحيه كار تيمي بين افراد دوره ايجاد شده و من كه با هيچيك ازافراد آشنا نبودم با اجراي كارهاي گروهي با همه دوستان آشنا شده و تجربيات خوبي را آموختم. روش تدريس استاد به قدري ماهرانه و دقيق بود كه با وجود اختلاف سطح  بين افراد در ابتداي دوره همه افراد به سطح عالي و مطلوبي رسيده و بحمدالله در امتحان موفق شدند. اين موفقيت بزرگ را كه حاصل تلاش همه جانبه جنابعالي بوده تبريك عرض نموده و اميدوارم در همه عرصه هاي زندگي موفق و مؤيد باشيد.
من در اين دوره اطلاعات جامعي در زمينه استاندارد PMBOK و بخصوص موارد كاربردي زيادي در زمينه تحليل ذينفعان پروژه، ريسك، بودجه بندي و زمانبندي دقيق، مديريت كيفيت، ارتباطات و قراردادها و بحث EARNED VALUE  وrolling wave planning وشيوه هاي كنترل و اقدامات اصلاحي لازم در مراحل مختلف مديريت پروژه  آموختم و تلاش من اينستكه اين مفاهيم را به همكاران خود آموزش داده و سينرژي زيادي در پيشرفت فعاليتها حاصل گردد.
توصيه من به افراد جديد جهت آموزش دوره pmp اينستكه غير از مطالب تئوري كلاس و شرايط محيط آموزشي و تجهيزات جانبي، روش هدايت مدبرانه استاد واحدي  بصورت قدم به قدم و با توجه كشش افراد در لحظات مختلف كلاس  و تفهيم واقعي مطالب وانجام تمرينات و تستها طبق دستور استاد منجر به قبولي صد در صد خواهد شد.
سعید رضایی

سعید رضایی - - معاون مهندسي توسعه يك مپنا - تور کامل PMP

استاد گرامي جناب آقاي مهندس واحدي:
با سلام
بنده  مي خواستم ظرف چند روز اخير چند خطي خدمت شما بنويسم متاسفانه بدليل جمع شدن كار هاي اداري و مشغله زياد موفق نشدم.
به نظر بنده دوره آموزشي كه برگزار گرديد از ويژگي هاي منحصر به فرد زير برخورد ار بود كه من بر خود لازم مي دانم از جنابعالي و آموزش گروه مپنا تشكر نمايم:
1- فضاي پر انرژي و مثبت كلاس آموزش، به فهم بهتر مطالب كمك شاياني مي كرد.
2- فعال بودن جنابعالي در ارائه مطالب باعث مي شد كه شش دانگ حواس ما سر كلاس به مطالب باشد.
3- اسلايد هاي جنابعالي به خوبي طراحي شده بود كه در درك بهتر مطالب خيلي موثر بود. بعنوان مثال حلقه change و ارتباط آن با فرآيند هاي Direct & Manage Execution works-ICC & monitor & control project works و شش قدم طلايي تغيير در فهم بخش عمده اي از مطالب به ما كمك  زيادي كرد.
به عقيده بنده با حفظ كردن مطالب نمي توان در اين دوره به توفيق چنداني رسيد البته بنده منكر اين مطلب نيستم كه از بر كردن بخشهايي مانند تئوري هاي سازماني و برخي تعاريف اجتناب ناپذير است.
من به تمامي همكارانم توصيه كردم glossary انتهاي كتاب را بخوانند كه خيلي مفيد بود. همچنين در دو روز آخر در تركيه تمامي وروديها و خروجي ها و ابزار ها و تكنيك هاي فرآيند ها را از روي كتاب اصلي دوباره خواندم (با شرح دقيق آنها) كه برايم بسيار مفيد فايده بود.
از فلش كارتهايي كه جنابعالي داده بوديد نتوانستم بصورت مفيد استفاده كنم. شايد علت آن حجم زياد مطالب بود. به نظرم اگر فلش كارت ها به صورت فايل   Audio در آيد مي تواند خيلي مفيد تر باشد.
نكته اي كه به نظرم مي رسد با يد حتما عنوان كنم اين است كه من در طول دوره و موقع امتحان استرس و اظطراب شديدي داشتم. به عقيده بنده بد نيست در مورد را ههاي  كاهش استرس دوره نيز فكرشود.
در پايان دوباره تاكيد مي كنم قطعنا بنده بدون شركت در دوره آموزشي نمي توانستم در آزمون موفق شوم لذا مجددا از حضرتعالي تشكر مي نمايم. انشالله سلامت و پيروز باشيد.
شهرزاد خسروی

شهرزاد خسروی - مپنا - تور کامل PMP

جناب آقای مهندس واحدی
بیان شیوا و رسا، تسلط به مفاهیم مدیریت پروزه، حمایت و مشاوره بی دریغ جنابعالی موجب شد که گذراندن این آزمون نه چندان ساده، به راحتی میسر شود. ضمن قدردانی از زحمات شما، برخی از آموزه های خود را در مورد امتحان ذکر می کنم:
· سولات بسیار صریح و با واژگان راحت پرسیده شده بود و به هیچ وجه پیچیدگی سوالات ریتا در ان دیده نمی شد. در ضمن سوالات بسیار کوتاه و در نهایت حدود 3 خط بود.
· حدود 40% سوالات بصورت پرسش و پاسخ مطرح شده بود که بدون نیاز به تحلیل قابل پاسخ بود.
·  ادبیات سوالات منطبق بر ادبیات خود کتاب بوده بنابراین خواندن و فهمیدن خود کتاب، کمک بزرگی در فهمیدن سوالات دارد. بطوریکه برخی از سوالات عین متن کتاب مطرح شده بود.
· جزوه دوم شما به قدری کامل است که نیاز به خواندن کتاب ریتا نمی باشد بنابراین توصیه من به سایر افراد این است که کتاب ریتا را مطالعه نکنند.
در پایان مجدداً از صبر و حمایت شما تشکر می کنم.