web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

عباس شباني

عباس شباني - مپنا - تور کامل PMP

آقاي مهندس واحدي
با سلام و تشكر مجدد
مواردي به ذهن من رسيد كه لازم دانستم به اطلاع دوستان برسانم. كه براي درك بهتر استاندارد و پذيرش در آزمون  مفيد واقع خواهد شد.
اما قبلا مي بايست توجه داشته باشيم كه فراگيري دانش مديريت پروژه مقدم بر قبولي آزمون تلقي شود.
1-    توجه ويژه به ورودي، خروجي و ابزارها و تكنيك ها ضروري است. به نوعي كه مي بايست مسابقه، بازي و آزمونهاي ويژه اي براي اينكار در نظر گرفت.
2-    گروه بندي مناسب اعضاي شركت كننده در دوره كه مي تواند به افزايش كيفيت يادگيري سايرين بيافزايد كه بنده از دوستان همدوره مطالب زيادي ياد گرفتم.
3-    در نظر گرفتن زماني براي اعضاي كلاس جهت ارائه بخش از مطالب استاندارد به سايرين در قالب جلسات بحث و بررسي (مثلا بر اساس  حوزه هاي دانش)
4-    ارائه طرح يا روندي شبيه Process Chart Rita به منظور درك صحيح تر ترتيب فرآيندها
5-    تاكيد به مطالعه بيشتر استاندارد
6-    وجود زمان بندي و فضاي مناسب جهت برگزاري دوره آموزش

به كساني كه در زمينه مديريت پروژه فعاليت مي كنند و علاقه به آموزش بيشتر دارند توصيه مي كنم با صرف وقت كافي و پشتكار در كلاس آقاي واحدي  چيزي از استاندارد و مسايل مرتبط مغفول نخواهد ماند و متد هاي ارائه درس  ايشان واقعا جالب و به يادماندني خواهد بود.
مشکورمنش

مشکورمنش - شرکت ژرف سازه - تور کامل PMP

با سلام خدمت استاد گرامي آقاي مهندس واحدي
اينجانب موارد زير را بطور خلاصه و شفاف بيان مينمايم.
1- بنده در دوره هاي مختلف عمومي جهت تدريس شركت نموده بودم. در اينجا اظهار مينمايم كه كساني قصد جدي براي قبولي دارند بايد بطور خصوصي در كلاس شركت نموده و تيمي با دوستان بحث كرده و درس بخوانند.
2-به نظر بنده تلفيق آموزش اوليه و دوره آموزشي بسيار ايده آل ميباشد و نبود هر يك تضمين قبولي نخواهد داشت.
3-به نظر بنده دوره آموزش اوليه را ميتوان كمي كاهش داد و به زمان دوره آمادگي افزود.
4- من عوامل قبولي خودم را به دلايل ذيل تقسيم نموده ام.
الف) 15 درصد به دليل مطالعات حين دوره
ب) 30 درصد حضور مستمر در دوره آمادگي آزمون و تمركز بر نحوه تست زني كه شما ياد ميداديد( متاسفانه به علت كمي وقت اين قسمت مهم ناقص انجام شد) ولي تكنيكي كه شما تست ميزديد فوق العاده بود و اموزنده.
ج)30 درصد درس خواندن تيمي گروه ما ( مشكورمنش – نبي زاده-محرابي- الياسي) و از همه مهمتر و مهمتر و مهمتر و.... زدن تستهاي ريتا و آزمونهای آزمایشی شما در 3 مرحله كه واقعا ما را با شرايط سخت امتحان آشنا كرد.
د) 25 درصد اراده و خواست قلبي براي امتحان دادن و قبول شدن و نه صرفا حضور در دوره و
ه) اينكه بلافاصه امتحان داديم

پيشنهاد: به نظر بنده شما بهتر مي بود براي كساني كه مايوس هستند يا ترس از امتحان دارند با روش تشويق و اميد دادن دوستان را در مسير مهيا نمائيد. در بعضي مواقع شما ما را بطور جدي از امتحان ميترسانديد. مورد ديگر به نظر بنده كساني كه تست شما را ميزنند خوب است اگر هم شده 2 ساعت بصورت رايگان شخص شما حضور داشته باشد تا رفع اشكال گردد. بند شرط مالي ممكن است دوستان را صرفا به زدن تست شما قانع نمايد.
در انتها ضمن تشكر از شما به خاطر دروه بسيار عالي و آموزش بسبار مفيد شما و ارائه تستهاي شبيه امتحان اميدوارم ما را از دوره هاي تكميلي براي امتحان حوزه هاي ديگر دانش مديريت مطلع نمائيد. در ضمن از آقاي دكتر خسرو شاهي جهت تدارك دوره و تشويق دوستان بسيار تشكر مينمايم اميد است كه فرصتي يابم كه جبران زحمات ايشان نمايم.  
با تشكر هميشه دوست شما
فاطمه برخوردار

فاطمه برخوردار - ژرف سازه - تور کامل PMP

با سلام
همانگونه كه قبلا عرض كرده بودم شركت در دوره هاي ارائه شده توسط جنابعالي با چنان اشتياقي براي بنده همراه بود كه در طول  جلسات به ندرت احساس خستگي و خواب آلودگي مي نمودم. پر واضح است  كه اين مسئله دلالت بر نحوه تدريس جنابعالي و بيان مطالب نه چندان ساده ولي به زبان ساده دارد. در زمان امتحان نكته اي كه از ذهن بنده گذشت اين بود كه شركت در سه جلسه تست آزمايشي واقعا لازم و مفيد بود و علاوه بر كسب اطلاعات مفيد قرار گرفتن در شرايط مشابه امتحان استرس در زمان امتحان را به ميزان قابل توجهي كاهش داده بود.
در انتها از شما و تمام تلاش و همراهيتان چه در طول دوره و چه بعد از آن تشكر مينمايم.
احسان گل افشانی

احسان گل افشانی - مپنا - تور کامل PMP

با عرض سلام و احترام
خدمت استاد بزرگوار جناب آقاي مهندس واحدي بايد اعتراف كنم از زماني كه به عنوان يك محصل شروع به تحصيل كرده ام تاكنون با هيچ استادي برخورد نكرده ام كه اينگونه تبحر، استادي و تسلط بر مطالب داشته باشد همانطور كه در طول دوره با بحثهايي كه با دوستان داشتيم من هيمشه اين موضوع را تكرار مي كردم كه اگر اساتيد ما مانند شما تدريس مي كردند مطمئنا وضعيت كشور و سطح علمي محصلين ما بسيار بالاتر از اين چيزي بود كه هم اكنون مشاهده مي كنيم و به قول معروف ايران گلستان مي شد.
من واقعابه شما تبريك مي گويم و اميدوارم باانتقال دانش خود و شيوه تدريس گامي موثر در ارتقاي نحوه  تدريس و به قولي انتقال 40 درصدي مطالب در كلاس صورت گيرد. البته براي بنده گيرايي مطالبي كه شما در كلاس مطرح مي كرديد بالاي 70 درصد بود كه اين عدد خود گوياي موفقيت شما در ارائه مطالب مي باشد.

آموخته هاي من از كلاس به دو دسته عمومي و اختصاصي مديريت پروژه تقسيم مي گردد.
1-مطالب عمومي شامل Benchmarking از نحوه تدريس، چگونگي كنترل كلاس، زمانبندي دقيق و ايجاد انگيزه در افراد تحت اموزش مي باشد. كه در اينده مي توانم از اين موارد به عنوان فردي كه تجربه كمتري در اداره افراد زير دست خود داشته ام استفاده نمايم. البته لازم به توضيح است كه همكاران ديگر با تجر به هاي بالا از اين نحوه  برخورد و تدريس درسهاي زيادي اموختند كه از گفتگوهاي عمومي خارج از كلاس كاملا مشخص بود.
2-مطالب اختصاصي مديريت پروژه شامل يك استاندارد كامل از مفاهيم مديريت پروژه. بنده بيشتر سعي مي كردم مفاهيم را درك كنم و شايد باور نكنيد كه من هيچ كدام از وروردي و خروجيهاي و حتي بسياري از tools & technique را حفظ نكردم و سعي در درك مفاهيم انها داشتم و تنها ورودي و خروجيهايي را حفظ كردم كه از يافتن منظق براي آنها عاجز بودم كه تعداد انها بسيار كم بود و به نظر من در آينده مي توانم  جهت اصلاح انهايي كه از نظر من مشكل دارد چند تا PDU بگيرم! من شيوه شما در ارائه  مفاهيم را مي پسندم. 

با توجه به موارد ذكر شده مي توان نتيجه گرفت كه اين دوره چه تاثيرات مفيدي دارد و به ديگر دوستان پيشنهاد مي كنم كه شركت كنند اما درصورتي مطالب ارائه شده مفيدتر و كاربردي تر خواهد شد كه اين دوره به صورت كاربردي در سيستم جاري شود. به عبارتي پيشنهاد من اين است همانطور كه قبلا نيز در كلاس بحث شد نياز به كارگاه اموزشي براي تفهيم و كاربردي کردن آن در سازمان بسيار ضروري مي باشد مخصوصا در شرايطي كه افراد شركت كننده به دليل عادتها و فرهنگ و درگيريهاي كاري  فرصت اجرايي نمودن بند دوم (اموخته هاي اختصاصي ) را نداشته باشند و يا به قولي از تئوري تا عمل فاصله زيادي باشد و شايد  پس از 3 سال مطالب در صندوق اطلاعاتي ما باقي بماند و كم كم به دست فراموشي سپرده شود. از اين رو بنده از شما تقاضا دارم لزوم ايجاد شرايط اجرايي شدن را با اموزش در ميان بگذاريد.
عرض خاص ديگري ندارم جز سلامتي و بهروزي شما.
با تشكر فراوان و به اميد ديدار
کیوان بهاری

کیوان بهاری - مپنا - تور کامل PMP

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و عرض ارادتمند

آموخته های خود از این دوره را بسیار گرانبها میدانم. متاسفانه بنده شاید بر خلاف دوستان این دوره تا قبل از اولین جلسه حتی نمیدانستم موضوع این PMP چیست چه رسد به آشنایی با اخرین نسخه کتاب PMBOK و یا اطلاع از وجود خانمی بنام ریتا!!!  از قضای روزگار شروع این دوره مصادف شد با تغییر ساختار در شرکت که ترکش تیر آن مستقیما بر سر بخش ما فرود آمد و ابن موضوع تا هفته ها بعد از شروع کلاسها (که تا همین هفته گذشته ادامه داشت) تمرکز من را برای یادگیری دروس (آنهم با ان فشردگی که خود میدانید) از بین برده بود. به این موضوع اضافه میکنم نگهداری دختر 8 ماهه ام را (که در شروع کلاسها 5 ماهه بود) که  اکثر شبها مرا مجبور میکرد بعد از کلاسها با پیمودن بیش از 70 کیلومتر به خانه برگردم و صبح مجددا با رعایت Ground rule مربوطه در سر کلاس حاضر باشم. البته فشار کارهای جاری شرکت نیز نیازی به گفتن ندارد. به نظر شما چه چیزی میتواند این انگیزه را ایجاد کند تا با وجود همه این مشکلات هر روز بیشتر به درس علاقه مندتر شد؟؟؟ پاسخ من شخصیت، تجربه، طریقه آموزش و نحوه تعامل شما با دانشجویان است و همین عامل بود که در این پروژه توانستم با انرژی مثبتی که از شما میگرفتم Progressive Elaboration  را برای خودم به اثبات برسانم و در انتهای دوره اعتماد به نفس خوبی بدست آوردم.
گذشته از این موارد محتوای مطالب بود که بی شک دانش گران بهایی برای مدیریت پروژه است (نه فقط برای مدیریت پروژه ای با 200 نفر پرسنل و 100 ملیون دلار بودجه بلکه برای هر کار روزانه کوتاه مدت و بلند مدت در زندگی که میتوان هر یک را در قالب یک پروژه تعریف کرد). کسب این دانش و اثبات آن پس از ازمون نهایی خود افتخار بزرگی است.
در انتها از زحمات جنابعالی در طول این دوره صمیمانه تشکر و قدردانی میکنم و توفیق روزافزون شما و خانواده محترمتان را از خداوند متعال آرزومندم. بسیار مشتاق دیدارتان هستم و امیدوارم افتخار حفظ ارتباط با شما را داشته باشم که این صد البته باعث خوشوقتی بنده است. با سپاس و احترام