web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

حسن جمشیدی

حسن جمشیدی - مپنا - تور کامل PMP

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام
پیش از هر سخنی صمیمانه از زحماتی که برای موفقیت گروه متقبل شدید تشکر می کنم و این موفقیت را به شما و گروه مپنا تبریک می گویم. امیدوارم گروههای بعدی نیز با موفقیت دوره را به اتمام برسانند. کما اینکه این مورد با تلاشهای شما و روشهای تدریستان دور از دسترس نیست. این دوره برای من یکی از دوره های آموزنده و مفید بود که علاوه بر یادگیری مفاد استاندارد، با یک روش خاص تدریس و جو دوستانه گروه آشنا شدم.

آقای واحدی بدون شک باید گفت که روش شما در تدریس و ایجاد یک جو دوستانه و در عین حال مستعد برای یادگیری، در نوع خود بی نظیر بود. در این دوره من متوجه شدم که اگر روش تدریس و بیان مطالب مناسب (روش شما) باشد می توان فردی که سالها از کلاس و درس دور بوده را از ساعت 8 صبح تا 6 بعد از ظهر بدون احساس خستگی در کلاس درس نشاند. بعضی از مواقع مطالب و روش تدریس اینقدر جذاب می شد که متوجه گذشت زمان نمی شدیم.

به هر حال دوره دوره خیلی خوبی بود و خوشحالم از اینکه تونستم آمار قبولیها را بالا ببرم. شخصاً امیدوارم بتوانم با استفاده از مطالب آموزش داده شده در پیشبرد اهداف سازمان موثر عمل کنم.
امیدوارم باز هم شما رو ملاقات کنم.
دوست و شاگرد شما
حميدرضا افشاري

حميدرضا افشاري - مپنا - تور کامل PMP


جناب مهندس واحدي
استاد گرامي
با سلام

وظيفه اين بود كه پيشتر از اين‌ها از تمام زحماتي كه در اين مدت براي ما كشيديد كه به ‌نظر بنده فقط از يك مربي دلسوز برمي‌آيد تشكر و قدرداني كنم. اميدوارم كه با اخذ مدرك PMP خستگي

اين دوره از تن شما بيرون كرده باشم. مطمئن باشيد كه توصيه بنده براي كسي كه نيازمند يك همراه متخصص و متعهد جهت اخذ مدرك حرفه‌اي مديريت پروژه بوده به دلايل زير شما خواهيد

بود:
 1-    اشراف كامل به استاندارد
2-   داشتن تجربه مرتبط با مديريت پروژه كه باعث ايجاد زبان مشترك با افراد پروژه‌اي حرفه‌اي كه قصد اخذ مدرك را دارند مي‌گردد.
3-  دلسوز بودن فراتر از تعهدات قراردادي و اخلاقي
4-   تهيه و ارايه مطالب به صورت حرفه‌اي
5-   همراهي كامل در تمام اوقات

هم‌چنين به عنوان تجربه امتحان عرض كنم كه به نظر من سطح تست‌ها كمي سخت‌تر از آزمون‌هاي دوره بوده، پيشنهاد مي كنم كه از سوالات موقعيتي بيشتر استفاده شود. در انتها بار ديگر

از اين‌كه در طول دوره كاملاً همراه ما بوديد سپاسگزاري می كنم.
عباس قربانعلی

عباس قربانعلی - مپنا - تور کامل PMP

استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
ضمن تشکر مجدد از کلیه زحمات جنابعالی ، به جهت اطاعت اوامر مطالب را در چند خط خلاصه می کنم
1. کسب دانش استاندارد مدیریت پروژه به صورت مفهومی همراه با آمادگی آزمون ( به صورت توام)
2. جامع بودن مطالب ارائه شده در دوره و عدم نیاز به سایر منابع ( اینجانب از افرادی بودم که از سایر منابع مانند ریتا و ... استفاده ننموده و در آزمون موفق شدم)
3. هدفمند بودن کل دوره و ایجاد ارزش افزوده در ساعت به ساعت کلاس آموزشی ( پرت نشدن زمان و بهره وری بالا)

در انتها با توجه به اینکه با اساتید دیگری نیز این دوره و دوره های مشابه را گذرانده ام، به همه قویاً توصیه می کنم در کلاسهای جنابعالی که به عقیده بنده و بسیاری از دوستان، یگانه استاد

آمادگی آزمون (علاوه بر تبحر بسیار بالا در انتقال دانش) هستید، شرکت نمایند.
امير باقرپور

امير باقرپور - مپنا - تور کامل PMP

به نام او
حضور محترم استاد ارجمندم آقاي واحدي عزيز
سلام عرض ميكنم و در همين ابتدا از اينكه در اين نوشته اصول نوشتاري را رعايت نمي‌كنم عذرخواهي مي‌كنم.
در ابتدا موفقيت همه همكاران را در آزمون PMP به دوستان ، شما و شركت مپنا تبريك عرض مي‌كنم و اميدوارم در دوره‌هاي آتي نيز به همين منوال باشد , قبولي 100% داشته باشيم و به جرأت مي‌تونم بگم سهم بزرگي از اين موفقيت حاصل اجراي منحصر بفرد شما مي‌باشد.
يكي از نكاتي كه بسيار با ارزش بود همدلي تمام دوستان بود كه پس از امتحان اين مسئله كاملاً مشهود بود.
اين كلاس براي شخص اينجانب از 2 نظر مفيد بود. يكي خود مطالب، كه با توجه به ارائه فوق‌العاده شما ديد من به مبحث PMBOK به صورت كلي عوض شد و سعي خواهم كرد در آينده كاري خودم و سازمان اين مطالب را به كار بندم. جنبه ديگر كه براي من بسيار بسيار مفيد بود و در بالا عنوان كردم نحوه اجراي كلاس بود كه كاملاً بي نقص بود و با روشي كه پياده نموديد براي من درسي فوق‌العاده با ارزش مي‌باشد. با توجه به اينكه چندين دوره تدريس در جمعي مشابه اين دوره داشته‌ام مي‌دونم كه خيلي سخته دانشجويان با اين سابقه رو به كار واداشت و طوري كلاس رو اجرا كرد كه بعد از كلاس دوستان جزوه خود را مرور كند و يا اينكه تمام‌وقت به مطالب گوش دهند و اصول مورد نظر استاد را رعايت كنند. اميدوارم با اين تجربه‌اي كه از اين كلاس بدست آوردم بتوانم در دوره‌هاي بعدي اين روش را پياده سازي كنم ( البته با حفظ رعايت Copyright).
 
تنها پيشنهادي كه دارم در نحوه برگزاري 3 امتحان آخر است كه بهتر است به نظر من در 3 هفته متوالي برگزار گردد. با توجه به اينكه هر شخصي، با امتحاني كه برگزار مي‌كند ديدي از وضعيت خود بدست مي‌آورد مي تواند براي امتحان بعدي تلاش بيشتر و هدفمندي كند و در نهايت براي امتحان اصلي آماده گردد. در اين روشي كه برگزار گرديد به نظر امتحان آخر نمي‌تواند روند را نشان دهد و مانند امتحان دوم مي‌باشد.
اگر بخواهم براي ديگر همكاران پيشنهادي داشته باشم اين است كه اگر به مرور و در طول دوره مطالب را فرا گيرند امتحان براي آنها ساده خواهد بود و اينكه امتحان را سخت نگيرند. چون با مطالبي كه در كلاس خواهد آموخت و اطميناني كه به استاد خود خواهد كرد اين آزمون را به راحتي پشت سر خواهند گذاشت. من براي اين امتحان شايد كمتر از يك هفته خودم مطالعه كردم و تماماً مطالبي بود كه در كلاس آموخته بودم. انتظار خودم در امتحان بيش از آن چيزي بود كه كسب كردم و دليل اين نيز همان نكته بود كه عرض كردم يعني مطالعه در طول دوره كه من فقط در 3 حوزه رعايت كردم و كاملاً در نتايج آزمون‌ها مشخص بود.
 
در نهايت باز هم تشكر مي‌كنم و اميدوارم روزي بتوانم از نزديك از تجربيات شما استفاده كنم.
علیرضا جاذبی

علیرضا جاذبی - مپنا - تور کامل PMP


سلام موفقيت همه همكاران وهمكلاسيهاي عزيز درامتحان نهائي مديريت پروژه حرفه اي رابه شما استاد گرامي ويكايك آنها تبريك عرض ميكنم. اين موفقيت گروهي باعث شادي ونشاط بنده گرديد گرچه تأسف خوردم ازاينكه قسمت نبود با آنها امتحان بدهم مجددأ اين موفقيت رابه شما تبريك ميگويم و اذعان ميكنم كه قسمت اعظم آن موفقيت مرهون زحمات شماست كه محيطي با صفاوجذاب براي يكايك ما ايجاد كرديد تا با شور و علاقه درآن محيط حاضر شويم و همچون شاگردي علاقمند پاي درس معلمي دلسوز كه استادانه مطالب را بصورت داستاني شيرين بيان ميكرد بنشينيم و عليرغم همه مشغله هاي فكري ششدانگ حواس را به شما دهيم و ضمنأ با انجام تكاليف كه خود داستاني مفصل است به گوشه اي ازتلاش شما ارج نهيم.
با اين اوصاف نتيجه اي غير از قبولي صد در صد نميتوان انتظار داشت.

به اميد موفقيت هاي بيشتر  شما و همكاران بزرگوار
خاطره هاي خوش كلاس براي من جاودانه خواهد ماند
شاد و پيروز باشيد