web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

وحید دخت زینال

وحید دخت زینال - شرکت سایپا - تور کامل PMP شرکت راهبران رستاک

استاد گرانقدر و بزرگوار
جناب آقاي مهندس واحدي
با تشكر و سپاس فراوان از زحمات ارزنده و گرانمايه شما، با توجه به اينكه  قبل از شركت در دوره هاي آموزش موسسه رستاك نيز سابقه شركت در دوره هاي مشابه در ساير سازمانها را داشته ام و در خدمت ساير اساتيد بوده ام  به جرات مي توانم اعلام كنم كه پربارترين و كاملترين دوره را در خدمت استاد عزيزم جناب آقاي مهندس واحدي بوده ام. تسلط كامل و غير قابل انكار استاد،‌جزوات و اسلايدهاي آموزشي كامل و پر محتوا، فضاي آموزشي كاملا حرفه اي،‌توانايي بالا در انتقال دانش و تجربه و از همه مهمتر توجه بيش از اندازه آقاي واحدي به كسب نتيجه توسط افراد از دلايل ارائه شده توسط  من زمان پيشنهاد اين دوره به دوستان و همكاران خواهد بود.
پيشنهاد من به دوستان، حتما در جلسات صداي استاد را ضبط كنند. پس از اتمام دروه و مرور مجدد آن به درك بهتر مطالب كمك خواهد كرد.

سعید خسروی

سعید خسروی - مپنا - دوره ICB

حضور استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
تجربه کلاسی که در خدمت شما بودم از بهترین و پربارترین و انسانی ترین کلاسهایی بود که شرکت کرده ام. خارج از هرگونه تعارفی، شاخصهای بسیار خوبی در تدریس شما وجود دارد که تعدادی از آنها به شرح ذیل هستند:
    • تسلط خیلی خوب به مباحثی که باید ارائه شود
    • ترتیب و توالی خوب مطالب
    • نظم دوره و رعایت دقیق زمان کلاسها
    • مشارکت دادن دانشجویان و گرفتن توافق و التزام آنها به رعایت قواعد برگزاری دوره
    • دلسوزی مشهود در انتقال مطلب به دانشجویان به هر نحو ممکن
    • عدم اشاره به تجربیات و سواد شخصی و تفاخر به آنها و جلب اعتماد دانشجویان
    • اداره خوب کلاس در ارائه مطالب و پاسخ دانشجویان به طور مناسب (البته در مواردی تعدادی از دانشجویان از سعه صدر شما در پاسخگویی در جهت هدر دادن وقت کلاس یا طرح عقاید شخصی سوءاستفاده می کردند که پیشنهاد می کنم این قسمت کار تقویت شود.)
    • تواضع و رعایت آداب اجتماعی که باعث می شود بسیاری از پتانسیلهای تقابل حذف یا کم اثر شوند
    • حرکت دینامیک و پویا در اصلاح فایلهای مورد استفاده که نشاندهنده اعمال فیدبک مداوم به تجربیات و به روز رسانی مداوم آنها دارد

مسلما مشابه موارد فوق هنوز هم می توان نوشت که شاید از حوصله شما خارج باشد. در پایان جا دارد که صمیمانه از همه زحماتی که برای موفقیت این گروه از دانشجویان متقبل شدید سپاسگزاری نمایم.
کامران اسماعیلی

کامران اسماعیلی - تور کامل PMP شرکت راهبران رستاک

به نام خدا
 
بدينوسيله از زحمات کليه دست اندرکاران شرکت راهبران سيستم رستاک مخصوصا" جناب آقاي مهندس علي واحدي که دوره آمادگي آزمون PMP و همچنين آزمون هاي آمادگي طرح شده از سوي ايشان در قبولي اينجانب تاثير به سزايي داشته، تشکر و قدر داني مي نمايم ، اميدوارم طي دوره هاي آتي اين موسسه همچنان از دانش و تجربيات اين تيم بهره مند گردم.
یامین خوش سرشت

یامین خوش سرشت - مپنا - توگا - تور کامل PMP

باسلام خدمت استاد گرامي و همه همكاران عزيز
راستش بعد از ارسال ايميل اول استاد، با خودم خيلي كلنجار رفتم كه چه بنويسم و چگونه بنويسم. متن ادبي ، شعر حماسي ، سرود و...... هر چه گشتم چيزي پيدا نكردم كه در وصف اين مقال بگنجد. موضوع درس اينقدر جالب بوده كه نياز به عيب و ايراد گرفتن از سرفصل هاي مطرح شده در كلاس نداشته باشد. از تسلط استاد در كنترل كلاس كه جاي حرف ندارد  و شاهد ان هم تعداد بستني هاي خورده شده !
روش تدريس هم اينقدر متفاوت و نوين نسبت به كلاسهاي آموزشي بوده كه حرفي براي گفتن در اين زمينه هم پيدا نكردم. لذا ضمن تشكر مجدد از استاد بابت زحمات كشيده شده در دوره و تشكر از همكاران و هم دوره اي ها به خاطر بستني هايي كه دادند و ما خورديم و بخاطر خاطره شيريني كه از خود در ذهن ما جاي گذاشتند به دو جمله ذيل بسنده مي كنم: درس معلم ار بود زمزمه محبتي    جمعه به مكتب آورد طفل گريز پاي را
(به ياد روزهاي جمعه و روزهاي تعطيل )
جور استاد به ز مهر پدر (بخاطر اضطرابي كه براي يادگيري بهتر در ما ايجاد كردند)
به اميد ديدار  

علیرضا ملکی

علیرضا ملکی - مپنا - دوره ICB

جناب آقاي مهندس واحدي
با سلام
با تشكر و قدرداني بسيار از زحمات فراوان جنابعالي در ارائه بسيار موفق در مديريت پروژه، بايد به اطلاع برسانم كه دوره اي كه توسط شما برگزار شد جزو دوره هاي بسيار خوب بنده بوده است. اين در حالي است كه من بعد از تحصيلات آكادميك بيش از 600 ساعت دوره هاي مختلف تخصصي و عمومي را گذارنده ام و از آنجا تدريس نيز  مي نمايم، در همان ساعت اوليه حضور مفيد بودن كلاس را حس مي كنم كه در مورد كلاس شما بدون تعارف اين چنين بود كه اين مطلب را نه الان بلكه بعد از جلسه اول كلاستان به همكاران حاضر در دوره، همكاران آموزش و آقاي كاظمي هم منتقل نمودم.
در يك جمله شما كاملا" سيستماتيك، مسلط و با برنامه ريزي دوره را ارائه نموده، بطوريكه تمام شركت كنندگان در دوره بطور كامل مي دانند كه چه در پيش رو دارند و چگونه و در زمانه چه مطلبی را فر مي گيرند و مهمتر از همه مهارت و تسلط شما  در ارائه مطالب و مديريت جلسات و ايجاد انگيزه در فراگيران بود. هرچند بنده كلا" هنوز هم به دوره مديريت پروژه بر مبناي  icb اشكلاتي را وارد مي دانم. البته  اين مربوط به كار شما نيست و حتي شما توانستيد قسمتي از آن را كه مربوط به عميق نشدن در مطالب بود را در جزوات خود جبران كنيد.
پيشنهادات بنده براي دوره هاي بعد كه به نظر مي تواند در اثربخش تر دوره كمك نمايد:
1-  گرفتن آزمونهاي بيشتر و دوره اي و انجام تمرين هاي بيشتر
2- تاكيد خيلي بيشتر بر كتاب و مطالب آن كه عينا" در جزوه آمده و امتحان تستي خيلي كمك مي كند

باتشكر مجدد از زحماتتان و به اميد ديدار شما