web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

مرتضی ملکیان

مرتضی ملکیان - ژئوفیزیک دانا - دوره عمومی PMP راهبران رستاک

با تشکر از ارسال ایمیل تبریک وسپاس فراوان از زحمات شما از ابتدای برگزاری تور آموزشی تا زمان اعزام،
مطالبی را در این خصوص به شرح ذیل مطرح می کنم: 1
1- سپاس و درود فراوان خدمت جناب آقای مهندس واحدی بدلیل تدریس فوق العاده و زحمات بسیار ایشان در تفهیم کامل مطالب
2- مفید بودن آزمونهای آزمایشی و ارائه نکات و تذکرات کلیدی توسط جناب آقای مهندس واحدی بعد از برگزاری هر یک از آزمونها مخصوصا بعد از آزمون سوم
3- اثربخشی بالای مررو کارتهای طلایی در روز قبل از آزمون اصلی
4- پیشنهاد اینجانب به افراد علاقمند به اخذ مدرک PMP در خصوص ثبت نام در تور آموزشی شرکت راهبران رستاک بصورت پکیج کامل
در پایان سلامتی وتوفیق روزافزون را برای مجموعه رستاک  آرزومندم.
با تشکر- ملکیان
محبوبه واعظ نیا

محبوبه واعظ نیا - مپنا - تور کامل PMP

با تشکر از زحمات شما
من از کلاس و مجموعه همکاری‌های شرکت رستاک راضی بودم.
کلاس، جزوه و امتحان آزمایشی آقای واحدی بی‌نظیر بود دلایلش هم در زیر نوشتم:
1. می‌تونم به راحتی بگم 50% سئوالات تو جزوه به طور مشخص بود و بقیه سئوالاتی بود که مستقیم تو جزوه نبود و بیشتر استنباطی بود.
2. سئوالاتی که موقعیتی رو می‌پرسید 2 گزینه به راحتی حذف می‌شد و بین 2 گزینه باید با فکر و دقت بیشتر جواب می‌دادی.
3. حتما تو تمام سئوالات یک نکته‌ای گذاشته و باید دقت کرد، من شاید 10 الی 15 سئوال را به محض اینکه سئوال خوندم جواب دادم اما بعد فهمیدم اشتباه کردم و اصلاح کردم.
4. امتحان رو اصلا نباید ساده گرفت و تقریبا میشه گفت سخت بود، شاید تعداد زیادی سوال در حد سئوالاتFast Track –super PMP داشت.
5. به نظرم حتما fast track رو کامل بزنید و نکاتش رو یادداشت کنید تا قبل امتحان مرور کنید.
6. توجه: چند تا از سئوالات آزمون آزمایشی تو امتحان بود.
7. نکته جالب دیگه این بود که تو زمانی که رفتم برای امتحان، اونجا 10 نفر بودن که 8 نفرشون  امتحان PMP داشتن اما نمی دونم چند نفر قبول شدن.
8. از نظر زمانی، زمان امتحان کافی من 20 دقیقه امتحانم زودتر تمام کردم یکبارهم سوالات مارک شده رو مرور کردم و بعد تایید کردم.
9. سئوالاتی که ورودی و خروجی می‌پرسید معمولا اینطوری بود که اگه ورودی یک فرایند می‌خواست 3 گزینه T&T  بود و گزینه دیگر ورودی بودو این سئوالات علی‌رغم سادگی اما باید دقت کرد و
10. بین زمان کلاس و امتحان زیاد فاصله نگذارید، تجربه خوبی نیست و خیلی زمان می‌بره تا به سطح آمادگی دوران کلاس برسید و بادتون باشه موضوعات بسیار فراره.
11. در آخر: اگه استاندارد و جزوه کلاس را خوب بخونید و بهش مسلط شوید حتما قبولید چون سوال خارج از استاندارد نداشت.
12. به آمار آقای واحدی اعتماد و توصیه‌های ایشون حتما گوش بدید و عمل کنید.
محبوبه صحراگرد

محبوبه صحراگرد مپنا - دوره عمومی RMP شرکت راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
با تشکر و سپاس فراوان از زحمات بی دریغ جنابعالی، من موفق به اخد مدرک RMP شدم. امیدوارم بتوانم در فرصت های آتی، قسمتی از لطف شما را جبران کنم. در خصوص آزمون و محتوای سوال شده نکات زیر جهت اطلاع جنابعالی به ذهن من رسید:
1- اضافه کردن مدل های انگیزش و تعاریف مربوط به انواع قدرت ها و ..... در جزوات آموزشی RMP
2- در کل آزمون های آزمایشی سخت تر از آزمون اصلی بود، ولی موضوع جدیدی نبود. از کلیات PMBOK هم سوال آمده بود که ربطی به ریسک نداشت به نظر من. مثل ورودی های برنامه ریزی تدارکات که در گزینه ها موضوع مربوط به خروجی برنامه پاسخ به ریسک موضوع سوال نبود و سایر ورودی ها آمده بود.
3- سوال های سناریویی نسبت به آزمون آزمایشی کوتاه تر بود و در اکثر موارد موضوع مورد سوال خیلی مرتبط با سناریو نبود و یکی از اصول اولیه مدیریت ریسک مورد سوال بود.
4- چهار یا پنج سوال در خصوص OPA بود.
5- در مورد شبیه سازی مونت کارلو به نظرم بهتر است مطالب کاملتری به جزوه آمادگی آزمون اضافه شود.
6- سوال محاسباتی دو مورد در خصوص محاسبه واریانس و زمان مورد انتظار در روش پرت بود و یک سوال از درخت تصمیم که البته جواب من در گزینه ها نبود !
7- از موضوعات مربوط به انواع قراردادها و ریسک در آن ها هیچ سوالی نیامده بود.
8- ریسک های ثانویه در 4 سوال پرسیده شده بود.
9- تعدادی سوال تکراری در آزمون آزمایشی سطح یک بود که بهتر است حذف شود.
10- در دو حوزه proficient بودم و دو حوزه moderate
با احترام و سپاس فراوان
قاسم مسکوب

قاسم مسکوب - مدیرعامل شرکت برسو - تور کامل PMP

با سلام  

در ارتباط با دوره آموزش PMBOK و متعاقب آن دوره آمادگی آزمون و نتایج حاصله، موارد زیر را از منظر خود، به اطلاع می رساند:
1) آقای مهندس واحدی به عنوان استاد دوره، معلم بسیار خوب و مسلط به کار خود بودند. هم به لحاظ تسلط به محتوای درس، نحوه ارائه و هم به لحاظ اداره کلاس و هم به لحاظ منش و شخصیت والای خود.
2) در مجموع و به هر حال، دوره بسیار مفید بود. نتیجه آزمون به نظر اینجانب ، همه چیز نبود و نیست. استانداردهای مدیریت پروژه در شرکت، به نحو شایسته ای مطرح و به میزان خوبی جذب شد و ان شاء الله در شرکت نهادینه می شود و نکات گفته شده، به عنوان درسهایی آموخته، برای برنامه ریزی های آتی، ان شاء الله به کار آید.
سعید تاجیک

سعید تاجیک شرکت برسو - تور کامل PMP

جناب‌ آقای مهندس واحدی
سلام و خسته نباشید
ضمن تشکر مجدد به خاطر زحمات جنابعالی نظر خود را به صورت زیر عرض می نمایم :
1) الحق و الانصاف روش تدریس جنابعالی بی نقص بود و هیچ انسان منصفی از شیوه تدریس شما نمی تواند ایرادی بگیرد. من شخصا تا کنون چنین شیوه تدریسی را در هیچ زمانی و توسط هیچ استادی تجربه نکرده بودم و این مطلب را اگر از مهندس ورزیده بپرسید در همان جلسات اول دوره هم به همکاران گفته بودم و اینطور نیست که الان که قبول شده ام چنین اظهار نظری نمایم.
2) برنامه ریزی کلاسها به شکل کاملا حساب شده و منطقی بود که آمادگی کامل را برای آزمون اصلی ایجاد می نمود.
3) تنها چیزی که در جلسه امتحان اصلی برای من غیر منتظره و به طرز شدیدی استرس آور بود فوق العاده سخت بودن برخی از سوالات امتحان بود که با ارائه اطلاعات کم و با دادن بعضا 4 گزینه غلط می بایست گزینه صحیح را انتخاب کرد که البته به خاطر بد اقبالی بنده از سوال 1 این مورد برای من اتفاق افتاد و فوق العاده تمرکز من را کم کرد.
4) جسارتا و با عرض معذرت تنها ایرادی که من احساس می کنم می توانم از جنابعالی بگیرم در خصوص آزمون سطح 3 بود که شما فرموده بودید امتحان اصلی در سطح امتحان سطح 3 می باشد که به هیچ عنوان اینگونه نبود و با قاطعیت می توانم بگویم که 10 برابر سخت تر از آزمون سطح 3 یا حتی سطح 2 بود که این موضوع باعث استرس شدید و از دست دادن تمرکز در موقع امتحان بود که به هیچ عنوان برای بنده قابل پیش بینی نبود. چون من با حدود 85 درصد نتیجه آزمون سطح 3 و بیش از 1 ساعت اضافه آوردن وقت در آن امتحان توقع و انتظار همچین آزمونی را نداشتم و هنوز هم که به امتحان فکر می کنم دست و پایم می لرزد. انتظار داشتم که کلیه بخش ها را در حد حرفه ای پاسخ دهم ولی اینگونه نشد و کلیه گروه های فرآیندی و بخش مسئولیت های حرفه ای و اجتماعی را در حد متوسط و Moderate پاسخ دادم.
از قبولی در امتحان خوشحالم و خدا را شکر می کنم ولی از سطح پاسخ به سوالات به هیچ عنوان از خودم راضی نیستم.
5) البته یک مطلب دیگر هم هست و آن هم این است که در درون خودم احساس می کنم میخواهم برای استرس و عدم تمرکز خودم در امتحان اصلی بهانه ای دست و پا کنم که به احتمال زیاد هم همینطور است و انصافا هم اگر بخواهیم قضاوت بکنیم با توجه به اینکه سوالات توسط موسسه PMI‌ هیچ وقت منتشر نمی شود نمی توان از کسی انتظار داشت که سوالات واقعی را در اختیارمان بگذارد ولی به هر حال خواستم آن چه را که در ذهنم می گذرد بدون فیلتر خدمتتان عرض کنم. با وجود تمام تفاسیر نظر بنده این است که باید آزمون سطح 3 کمی سخت تر و تعداد سوالات Situation بسیار بیشتر از آن چیزی که هست باشد تا ذهن را درگیرتر و برای امتحان اصلی که موارد Situation بیشتر است آماده تر نماید.
مجددا از جنابعالی و زحمات شما تشکر می کنم و امیدوارم که بتوانم در آینده از جنابعالی مطالب بیشتری را بیاموزم.