web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

مهدی بهرامی

مهدی بهرامی دوره PMBOK -شرکت مپنا لوکوموتیو

سلام
دورۀ مدیریت پروژه شرکت مپنا لکوموتیو یکی از بهترین دوره های آموزشی ای بود که در آن شرکت کردم. به نظر، این استاندارد و روش‌های جذاب و تفکر سیستماتیکش علاوه بر کار، برای زندگی شخصی من هم بسیار مفید بود. گاهی اوقات تصور میکنی مسائل مربوط به امور انسانی و مدیریت و چیزهایی از این دست، موضوعاتی از جنس بدیهیات هستند، ولی در واقع این طور نیست. مثال ساده اش اینکه، همیشه به خاطرم خواهد ماند در مورد صحبت کردن که به عنوان ابزاری برای انتقال مفاهیم است، آمارها نشان میدهد وقتی دونفر با یکدیگر صحبت می کنند بیش از نیمی از کلام با آهنگ صدا و زبان بدن منتقل می شود، جالب تر آنست که لغات به کار برده شده کمتر از 10% از پیام را منتقل می کنند. اصولاً همۀ آنچه گفته می شود، شنیده نمی شود! و همۀ آنچه شنیده شد، فهمیده نمی ‌شود! و همۀ آنچه فهمیده شد، قبول نمی شود! و همۀ آنچه قبول شد، اجرا نمی شود! و . . . و یا اینکه در تئوری های جدید این موضوع بدیهی فرض می شود که: انتقال یک پیام وقتی به انجام می رسد که شما مطمئن شوید گیرنده آنچه را که منظور شما بوده به درستی درک کرده. یعنی فرستندۀ پیام مسئول درک گیرنده نیز هست!! از بین همۀ مباحث خوب و جزئی این استاندارد، چند عبارت خلاصه را بیشتر دوست دارم: برای بهتر اداره کردن کارها: 1. نظم فکری و آرامش داشته باشیم 2. اصول و مهارت‌های روابط انسانی را بیاموزیم و بکار بریم 3. بنویسیم، برنامه ها، پیش بینی ها، تصمیمات، آموخته‌ها، خوبی‌ها، بدی‌ها و . . . همه و همه را ثبت و بازخوانی کنیم و از تجربیات گذشته برای آینده استفاده کنیم 4. آینده را پیش بینی و برای آن برنامه ریزی کنیم و برای تحقق آن تلاش کنیم. اینها مواردی هستند که قصد دارم روی آن‌ها بیشتر کار کنم و مهارت‌های آن‌ها را یاد بگیرم و به کار ببندم، چون: دو صد گفته چون نیم کردار نیست. از شما که با بیان و روش شیوا و زیبا، این مفاهیم رو انتقال دادید و دریچۀ جدیدی رو بروی من باز کردید، صمیمانه سپاس گزارم و سلامتی و توفیق روز افزون شما را آرزومندم.
مهدی بهرامی

پیمان غضنفری

پیمان غضنفری دوره PMBOK -شرکت مپنا لوکوموتیو

با سلام،
یاد باد آن روزگاران یاد باد یاد باران بهاران یاد باد اوقات خوش آن بود که با دوست به سر رفت...
با عرض ادب و احترام خدمت استاد عزیز و بزرگوار جناب آقای مهندس واحدی،
بدون شک دوره برگزار شده که با تلاش و زحمات و حس مسئولیت پذیری بسیار زیاد جنابعالی برگزار شد در فضا و اتمسفری کاملا با نشاط و شاد اثری بسیار مطلوب و موثر در ذهن بنده و سایر همکاران گذاشته است که مفاهیم ارائه شده در بهبود شرایط کاری و تصمیم گیری ها و رهبری پروژه ها موثر بوده است. اما نکته ای که شنیدنش شاید خالی از لطف نباشد این است که مدل ارائه شده در PMBOK نه تنها در مدیریت پروژه های صنعتی بلکه از این دیدگاه که کل زندگی را اگر به صورت یک پروژه ببینیم می توان از ابزار معرفی شده در مدیریت یک زندگی موفق استفاده نمود چراکه در زندگی تمامی عناصر مانند منشور زندگی، طرح و برنامه برای آینده، مدیریت زمان و هزینه های آن، رعایت سطح کیفیت آن، محاسبه ریسکهای احتمالی، رعایت حقوق ذی نفعان، ارتباطات و... کاملا معنا دارد و استفاده از مفاهیم PMBOK قطعا کاربردی و مفید است. با سپاس فراوان از لطف شما و آرزوی موفقیت شما
به امید دیدار
پیمان غضنفری

آیدین غفارنژاد مهربانی

آیدین غفارنژاد مهربانی دوره PMBOK -شرکت مپنا لوکوموتیو

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
به استحضارتان می رسانم که بنده روز سه شنبه گذشته موفق به قبولی در آزمون PMP شدم و البته این موفقیت خودم را تماما مدیون متد تدریس بی بدیل شما می باشم. بازهم از تمامی زحمات شما کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم که در آینده نیز افتخار شاگردی شما نسیبم گردد.
ارادتمند شما
آرین ضیایی

آرین ضیایی

آرین ضیایی دوره عمومی PMBOK و PMP- راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
به استحضارتان می رسانم که بنده روز سه شنبه گذشته موفق به قبولی در آزمون PMP شدم و البته این موفقیت خودم را تماما مدیون متد تدریس بی بدیل شما می باشم. بازهم از تمامی زحمات شما کمال تشکر و قدردانی را دارم و امیدوارم که در آینده نیز افتخار شاگردی شما نسیبم گردد.
ارادتمند شما
آرین ضیایی

فریبا محمدی

فریبا محمدی دوره PMBOK -شرکت مپنا لوکوموتیو

جناب آقای مهندس واحدی
باسلام و احترام
دوره PMBOK بدون شک یکی از بهترین و مفیدترین دوره های آموزشی بود که من گذراندم و علاوه بر کیفیت بالای آموزشی آن، اخلاق حرفه ای شما در طول دوره الگویی برای ما بود. روش مطالعه کردن در طول دوره که شما مدام به ما تاکید می کردید به تسهیل در یادگیری بسیار کمک کرد، بخصوص GPS که ارائه فرمودید بسیار درک و فهم استاندارد را تسهیل می نماید. حجم بالای مطالب در این دوره تلاش زیادی می طلبد که شما با ایجاد انگیزه در دانشجویانتان به آنها کمک زیادی می نمایید. من با وجود مشغله های فراوان تلاش در قبولی در امتحان را در اولویت کارهایم قرار دادم و امیدوارم امتحانات را هم با موفقیت طی کنم.
درپایان از شما بی نهایت سپاسگزارم و امیدوارم بتوانم در آینده باز هم از تجربیات شما در عرصه های مختلف علمی استفاده نمایم.
باسپاس
فریبا محمدی
23 آذر 92