web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

فرشاد توكل مقدم

فرشاد توكل مقدم - شرکت پارس حساس - دوره PMBOK

درود بر آقاي مهندس علي واحدي؛
همچنان درگير رسيدگي به كارهايي هستم كه شركت در كلاسهاي بسيار ارزشمند شما آنها را بر هم انباشته كرد. بهترين آموخته من از كلاس شما اين بود كه آموخته هايم را به سامان كنم. خدا مي داند كه تا چه اندازه تلاش نياز است تا كسي بتواند تجربياتش را سر و سامان دهد به شكلي كه به هنگام و درست بتواند از آنها بهره جويد. استاندارد مديريت پروژه، اين كار بزرگ را به نيكي و زيبايي هر چه بيشتر به فرجام رسانده است. بنابراين فراگيري اين استاندارد را به همه كساني كه باور دارند راه را بايد از رفتگان بپرسند پيشنهاد مي كنم. بر همه اينها بيافزايم كه شكر سخن شما بر شيريني اين استاندارد بسيار مي افزايد و آن را بسيار گواراتر مي نمايد. من چند روز پس از پايان كلاس شما، يك دوره كلاس آموزشي مهندسي برق براي مهندسان شركت نفت در شيراز داشتم. از دو تا از قوانين كلاسهاي شما با يادآوري نام شما و دوره شما بهره بردم. بسيار سودمند و كارآمد بود و نه تنها هدف را برآوده ساخت بلكه تلخي ها را به شيريني برگرداند.
به اميد پيوند و همكاري بيشتر در آينده
شاهرخ طاهري

شاهرخ طاهري - شرکت پارس حساس - دوره PMBOK

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام
ضمن تشكر از زحمات شما در اين دوره آموزشي، ميخواستم خدمتتان عرض كنم براي من آنچه در اين دور جذاب و آموزنده بود (جداي از مسائل مربوط به مديريت پروژه)، نحوه برخورد،ادب و متانت جنابعالي و نحوه كنترل و اداره كلاس بوده است. بي شك همه ما شاهد روش جديدي از تدريس، اداره كلاس و ايجاد انگيزه در مخاطب از سوي شما بوديم آرزوي سلامتي و موفقيت روز افزون را براي شما دارم. توصيه نامه من براي ديگران اين است كه جداي از مسائل كاري، مباحث مطرح شده در اين دوره ميتواند در كليه مراحل زندگي شخصي و خانوادگي براي شما راهگشا و مفيد باشد تا مجبورنشويد " چرخها را از نو بسازيد !"
با تشكر
رضا ثابت اقدم

رضا ثابت اقدم - شرکت پارس حساس - دوره PMBOK

 جناب آقای مهندس واحدی
ضمن تبریک ایام به استحضار می رساند نحوه تدریس جنابعالی بسیار موزون و مناسب می باشد و شاه کلیدهای استاندارد را به صورت سیستمی خوب تشریح نمودید. از نقاط قوت جنابعالی می توان به موارد زیر اشاره نمود:
· تعامل بسیار مناسب با افراد
· استفاده از حرکات بدن
· بیان شیوا
· تحلیل و تسلط بسیار بالا به استاندارد
علیرضا برازنده نژاد

علیرضا برازنده نژاد - تور کامل RMP - شرکت راهبران رستاک

سلام جناب آقای واحدی
آزمون اصلی مدیریت ریسک رو برگزار کرده و موفق به اخذ مدرک RMP شدم. نتیجه در هر 4 حوزه Moderate  بود. به نظرم آزمون اصلی از هر سه آزمون آزمایشی آسان‌تر بود. با سپاس فراوان از زحمات بی دریغ و راهنماییهای گرانقدر جنابعالی و به امید فرصتی برای جبران هرچند اندک
ارادتمند
دکتر مسکین فام

دکتر مسکین فام - برسو - تور کامل PMP

جناب آقای مهندس واحدی
با عرض سلام
احتراما از زحمات فراوان شما در راستای تدریس مناسب وتلاش جهت تفهیم مطالب تشکر می نمایم . شیوه تدریس ، سختگیری های شما جهت امتحان ها ، جریمه های وضع شده و فصل الخطاب بودن شما برایم جالب بود زیرا کاملا مشابه روش کاری بنده در دانشگاه بود. به گمانم نفرین های دانشجویان سبب گردید که وضعیت مشابه برای خود من اتفاق بیفتد.
مطالب آموخته شده در کلاس تنها برای مدیریت پروژه کاربرد نداشته بلکه در کلیه موارد عمومی زندگی نیز قابل استفاده می باشد، چرا که می توان هر بعدی از زندگی را به یک پروژه تشبیه کرده و کلیه مراحل آموخته شده را روی آن پیاده نمود. فکر نمی کردم که این کلاس برایم تا این حد جذاب و جالب باشد ، تا آنجا که من سعی کرده ام از کارهای روزمره گرفته تا انجام کارهای شرکت و انجام پروژه های تحقیقاتی از آموخته های خود در این کلاس استفاده کنم اما تنها موضوع آزاردهنده فشرده بودن زمان جهت یادگیری بود. چرا که هر مطلب برای خود دنیایی را داشت و وقت مناسب و طولانی را جهت یادگیری می طلبید و در عین حال جبران کردن یک جلسه عقب افتادگی کار بسیار سختی بود.

و اما توصیه نامه:
این استاندارد بسیار جالب است اما زمانی که وقت و انرژی کافی برای مطالعه آن وجود داشته باشد. دید بسیار خوبی نسبت به مدیریت زندگی و پروژه می دهد. اما این آغاز راه است و پیاده سازی استاندارد در کشوری مانند ایران کار بسیار سختی می باشد و در نتیجه تلاش، همت و پشتکار زیادی را می طلبد. پس اگر مرد راه هستید بسم الله.
و اما گذراندن این دوره به افرادی که در هنگام امتحان دچار استرس می شوند و یا در هنگام یک شکست سریعا روحیه خود را باخته و کلیه اجرام زمینی و آسمانی را دلیل ناکامی خود می دانند توصیه نمی شود.
با تشکر و احترام