web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

رامتين مهربان شهرياري

رامتين مهربان شهرياري - پارس حساس - دوره PMBOK

سپاس نامه
با درود فراوان خدمت استاد ارجمند جناب آقاي واحدي
پيش از اين دوره ، من مطالعاتي در زمينه  مديريت پروژه داشتم ، ولي تا كنون مفاهيم را به اين خوبي درك نكرده بودم.  نكات مثبت اين دوره براي من آشنايي مفهومي با دانش بي كران مديريت پروژه برمبناي   PMBOK بود، بخصوص موارد كاربردي در زمينه ريسك، بودجه بندي ، مديريت كيفيت، ارتباطات و قراردادها و بحث Earned value و ... همچنين درك اين مطلب كه هنوز چه راه طولاني پيش رو داريم.
به نظر بنده دوره آموزشي كه برگزار گرديد از ويژگي هاي زير برخوردار بود كه من بر خود مي دانم از جنابعالي و آموزش شركت پارس حساس تشكر نمايم:

1- بواسطه Ground Rule  هاي كليدي شما ، فضاي كلاس بسيار پرانرژي و مثبت بود، كه به فهم بهتر مطالب كمك شاياني مي كرد.
2- شوق و ذوق جنابعالي در ارائه مطالب از يك سو ، و ارائه مثالهاي قابل لمس از سوي ديگر ، دليل آن بود كه شش دانگ حواس ما سر كلاس به مطالب باشد.
3- ترتيب آموزش بر مبناي گروههاي فرآيندي به جاي حوزه‌هاي دانش 9 گانه  تاثير فوق العاده‌اي بر درك مطلب داشت.                                                           

افروز

افروز پارس حساس - معاون بازرگانی و توسعه - دوره PMBOK

 آموخته ها:
1- مطالب دوره گرچه با بخش زيادي از تجربيات گذشته و در پروژه هاي مختلف مطابقت دارد اما بطرز شگرفي آنها را منظم و هدف دار مي نمايد.
2- اين دوره بسياري از تكنيك و ابزارهايي كه مي تواند در تصميم گيري مديران پروژه مفيد باشد را در اختيار آنها قرار مي دهد.
3- گرچه ممكن است بسياري از مديران با تجربه با مفهوم مطالب استاندارد آشنا باشند، اما مهم ترين خصوصيت اين استاندارد ايجاد يك زبان مشترك براي اعضاي تيم يك پروژه و يا تيم مديريت يك سازمان مي باشد. به نحوي كه انتقال مطلب با استفاده از اصطلاحات استاندارد براي طرفين بسيار آسان تر است.
4- اين دوره درك بسيار بهتري از زمان، محدوده، هزينه، ريسك و كيفيت و ... يك پروژه را ميسر مي سازد.
 
توصيه:
براي سازمانهاي پروژه محور آشنايي كليه سطوح دفاتر مديريت پروژه با اين استاندارد ضروري است و آشنايي حرفه اي مديران پروژه و تيم مديريت پروژه با استاندارد فوق از بسياري از هزينه هاي غيرقابل پيش بيني پروژه ها جلوگيري و بطور كلي پتانسيل كاهش هزينه هاي تمام شده پروژه را در سازمان ايجاد مي كند و لذا برنامه ريزي اينگونه سازمانها جهت آموزش نيروي انساني تيم هاي پروژه با استفاده از اين دوره ها به شدت توصيه ميگردد.
احمدرضا خسروی

احمدرضا خسروی - شرکت پارس حساس - دوره PMBOK

هرکس کلمه ای به من بياموزد مرا تا آخر عمر بنده خویش ساخته، اين کلام بزرگترین آموزگار تاريخ بشریت است. باید اندیشید که ما در این مرتبه ای که هستیم چگونه باید دين خود را نسبت به آموزگاران خود ادا کنيم؟؟
جنابعالی یکی از بهترین اساتیدی بوديد که بنده به خود ديدم. همه از لحاظ دانش، شیوه تدریس و از همه مهمتر برقرار کردن رابطه دوستانه و انسانی که میتواند آرزوی هر دانش آموزی باشد.  بنابراين بايد بگويم من از اين دوره آموختم :
1. قبل از کسب دانش بايد سعي کرد معرفت را بالا برد
2. با مسائل و مشکلات واقع بینانه روبرو شد.
3. از آنجا که ما اشرف مخلوقاتيم و خداوند به ما قدرت درک و فهم عطا
نموده بنابراین نا شکري است اگر نتوانیم از این موهبت خدادادي بهره
بگيريم پس براي هر کاری ابتدا فکر کرده و برنامه ریزي کنيم
4. منفعل بودن و تک بعدی عمل کردن باعث زوال انسان شده بنابراین کار تیمی
بشدت باد جدي گرفته شود
5. مهمترين فاکتور موفقيت در کار تيمي انسجام و داشتن روحیه همکاری و
تعامل در زیر سايه یک رهبر و هدايت گر است
6. رهبر خوب نه تنها باید هدايت کند بلکه بايد مربی گري نیز بکند
7. و بسياری موارد دیگر که از حوصله این بحث خارج است

و اما توصيه نامه :

به همه دوستان و علاقه مندان به کسب دانش و مهارت توصيه میکنم برای شرکت در این دوره برنامه ریزی نموده و شرکت در این دوره آموزشي را از دست ندهند.
زیرا داشتن دانش و مهارت مديریت پروژه براي هر فرد دلسوزي در اين کشور که بسیاري از پروژه هاي ملی آن به دلیل ضعف مديریت و حتی سوء مدیریت باعث از
بين رفتن منابع خدادادی این مرز وبوم شده است لازم و ضروري است. اما نکته مهم اینه که همه کساني که در اين دوره ها شرکت میکنند نباید صرفا به فکر گرفتن مدرک و بالا بردن مدارج علمي خود باشند زیرا هر يک از ما بعنوان يک وطن پرست باید تمام تلاش خود را در آبادانی اين کشور بکنيم هر چند سخت باشد.

با تشکر فراوان
مخلص شما خسروی
نفیسه فرجی راد

نفیسه فرجی راد - شرکت پارس حساس - دوره PMBOK

استاد گرانقدر جناب آقای واحدی
با سلام و احترام
یادداشت شما را در مورد بیان نظرات در مورد دوره آموزشی که با هم پشت سر گذراندیم مطالعه کردم، در ابتدا پیش از هرچیز بایستی از حسن توجه و پیگیری شما تشکر و قدردانی نمایم. در مورد "آموخته های شما از دوره"؛ بدون تردید با توجه به روش و محتوای آموزشی مناسب تعیین شده سطح یادگیری مطالب آموخته در مورد موضوع دوره قابل توجه می باشد. اما از این میان می توان به نقاط قوت موجود نیز اشاره ای گذرا نمود:

1) همواره  بر این اعتقادم که توانمندی علمی اساتید محترم را نمی توان به عنوان تنها عامل موفقیت آنها در برگزاری دوره های آموزشی و جلب رضایتمندی شرکت کنندگان دانست چرا که علاوه بر آن  آنچه دارای اهمیت است روش های انتقال مفاهیم به مخاطبان، تسهیل برقراری ارتباط مناسب و جلب مشارکت آنها می باشد. در این میان جنابعالی علاوه بر  برخورداری از توانمندیهای علمی و پشتوانه تجربی مناسب، مهارت خوبی در برقراری ارتباط با مخاطبان و ایجاد انگیزه در شرکت کنندگان جهت همراهی با روند اجرای آموزش داشتید که از نقاط قابل توجه در این دوره به شمار می رفت.
2) از دیگر موارد قابل ذکر دیگر می توان به درک عملی شما از مباحث مورد آموزش اشاره نمود، چرا که در اغلب دوره ها مفاهیم آموزشی قالبا تنها در بستر تئوری جریان دارند،اما در این دوره تجربه عملی شما و همکار محترمتان در استقرار و مواجهه با چالش ها و نقاط ضعف و قوت مدل، سبب تسهیل درک آن و افزایش قابلیت اعتماد به آن مورد در مخاطبان گردید.

مجددا از حسن توجه شما سپاسگزار و روزهایی سرشار از موفقیت و بهروزی برایتان آرزومندم.
حسینی نیک

حسینی نیک - شرکت پارس حساس - دوره PMBOK

استاد گرامی جناب آقای مهندس واحدی
برای بنده باعث افتخار و مباهات است که مدتی هر چند کوتاه از کلاسهای مدیریت پروژه برگزار شده توسط جنابعالی بهرمند شدم. امیدوارم سایر دوره های را نیز بتوانم از دانش و تجربه شما بهره بگیریم. بنده اعتقاد دارم در عصر حاضر بدون تجهیز شدن به آخرین فنون مدیریت و رهبری قادر به پیشرفت و رقابت با سایرین نخواهیم بود. لذا از تمامی افرادی که به نحوی در سمتهای مدیریتی و در سطوح مختلف ایفای نقش مینمایند توصیه مینمایم از این دوره ها و کلاسها بهرمند شوند.
با تشکر