web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

ابوالقاسم حسين خاني

ابوالقاسم حسين خاني - شرکت صدرا - تور کامل PMP

با درود و احترام،
بسيار مفتخرم از اينکه بگويم زيباترين و کاربردي ترين دوره هاي آموزشي دوران کاري خودرا در حضور جنابعالي به عنوان يک معلم واقعي گذراندم. از آنجا که آشنايي من با بعضي حوزه هاي دانش ارائه شده در دوره قبل از شرکت در آن کم بود ولي روشهاي تدريس و نحوه اداره دوره از طرف جنابعالي اينجانب را به شدت به موضوعات نو در حوزه مديريت پروژه علاقه مند نمود و تاثير آن نيز در حال حاضر در موقعيتهاي کاري و حتي زندگي شخصي بسيار مشهود مي باشد.
در تور PMP صدرا مشارکت افراد در مباحث مطرح شده  و همچنين در اختيار داشتن جزوه ها و تمرينهاي مرتبط از نکات قابل توجه دوره بوده و در کنار آن راهنماييهاي شما براي موفقيت در آزمون نهايي نيز بسیار موثر بود. اميدوارم که اين آغاز راه براي خود من بوده و در دوره هاي ديگر نيز از وجود شما به عنوان استادي متبحر در مباحث مديريت پروژه بهره جويم.
شروین کریمیانپور

شروین کریمیانپور دوره عمومی مدیریت حرفه ای ریسک RMP- راهبران رستاک

با سلام و احترام،
اول از همه تشکر فراوان بابت زحمتهای فراوان آقای مهندس واحدی عزیز و پرسنل خوب رستاک.
نظرات اینجانب جهت استفاده در دوره های بعدی مدیریت ریسک به شرح ذیل میباشد:
• نحوه تدریس: بسیار عالی
• آزمونهای آزمایشی: در کل آزمونهای آزمایشی خیلی شبیه امتحان بود ولی من شخصا فکر کنم 30 سوال رو مارک کرده بودم که حدود 10 سوال برام خیلی سخت بود و در جزوات اشاره ای نشده بود.
• هر داوطلب آزمون با شرکت در دوره مدیریت ریسک رستاک و مطالعه جزوات آموزشی آقای مهندس واحدی و تست زدن آزمون های آزمایشی 100% تضمینی در امتحان قبول خواهد شد. منتهی اگر کسی دنبال اینه که خیلی نمره خوبی بیاره بهتره کتاب ریسک ریتا رو هم خیلی خوب بخونه.
باتشکر و احترام مجدد
شروین کریمیانپور

رضا شریعتی

رضا شریعتی - شرکت سپانیر - تور کامل PMP

"A good dancer may lead you to the dance floor for a whole life.”
Dear Mr Vahedi,
I have not attended the PMP exam yet but far from any result, I would catch, shall I tell you a short story about myself, as I could finally and after all these years, find my way through my educations and desirable career which I have always been confused about. And I owe all these to the course which I completed with you as the instructor and also as a friend.
I cannot say any word to any one, as some times subjects must be experienced personally though it cannot be said neither written. But where ever I would be, I will always be thankful to you as a good friend of mine.
Sincerely yours,
مریم مطوری

مریم مطوری - پارس حساس - دوره PMBOK

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام
در اين دوره علاوه بر يادگيري موثر استاندارد  PMBOK، كه هدف اصلي برگزاري دوره بود، اينجانب شخصا تحت تاثير قدرت نفوذ و نحوه موثر و صحيح برقراري ارتباطات شما قرار گرفتم و سعي ام بر اين است كه از اين پس اين ويژگي هاي مثبت را سرلوحه كار خويش قرار دهم.
به نظر بنده رمز موفقيت شما علاوه بر داشتن دانش عميق و كافي درباره مباحث ارائه شده،‌ در ويژگي هاي مثبت اخلاقي منحصر به فردتان نيز نهفته است. به همين دليل من به اين دوره صرفا به عنوان يك دوره آموزشي كه به آموزش گستره دانش مديريت پروژه و راهنمايي درباره چگونگي استفاده از ابزارها و تكنيك هاي آن مي پرداخت، نمي نگرم بلكه اين دوره را به عنوان يك دوره تربيتي موثر براي مديران پروژه و يا حتي افراد در زندگي شخصي شان مي بينم كه مي تواند نقش مهمي در موفقيت افراد داشته باشد، هم از جنبه علمي و هم از جنبه رفتاري. لذا تصور بنده بر اين است كه با شركت در دوره هاي ارائه شده از سوي شما،‌ ضمن ارتقا دانش در آن موضوع خاص مي توان به يك سري نكات تربيتي مفيد دست پيدا كرد. از اين رو شركت در اين دوره ها را براي خود لازم مي دانم و ضرورت حضور در دوره هاي برگزار شده توسط جنابعالي را به ديگران و اطرافيانم توصيه مي كنم.
در پناه خدا سرافراز باشید
حسن مهدیون

حسن مهدیون پارس حساس - دوره PMBOK

جناب آقای واحدی عزیز
من در این دوره مطالب فراوانی راجع به مدیریت پروژه از شما آموختم، نکاتی که قبلا هرگز در فکر آنها نبودم. گرچه همه پروژه هایی که بنده انجام داده ام از بعد فنی بوده و نیاز به مدیریت پیچیده و لحاظ نمودن فاکتورهای مهمی مثل برآورد هزینه و منابع انسانی نبوده است ولیکن در این دوره مطالب ذیقیمتی در خصوص نحوه برخورد با مسائل پروژه از جنابعالی آموختم. با اینهمه فکر میکنم کاربرد آموخته هایم از دوره جنابعالی فقط به پروژه ها مربوط نمیشود بلکه در کلیه حیطه های زندگی میتوان آنها را بکار گرفت و برای بنده این قسمت از کلاس جنابعالی جذابتر و کاربردی تر است. سه مورد از ارزشمندترین این آموخته ها عبارتند از:
یک - گم نکردن هدف در کلیه مراحل کار و زندگی - دقیقا جمله شما در ذهنم متواتر میشود که می فرمایید یادمون باشه عزیزان که هدف رو گم نکنیم
دو - دانش به خودی خود قدرت نیست بلکه بکار بستن آن قدرت محسوب میشود
سه - توجه به انسانها و روابط انسانی در همه امور رمز موفقیت است یاد این بیت شعر زیبا می افتم
آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است    با دوستان مروت با دشمنان مدارا
 
و اما توصیه نامه
اینجانب حسن مهدیون دوره آموزشی اصول مدیریت پروژه را نزد استاد واحدی گذرانده و مطالب بسیار ارزشمندی در کار و زندگی فرا گرفتم. توصیه من به کلیه کسانی که در حوزه های مختلف من جمله  فناوری اطلاعات در حال فعالیت میباشند گذراندن این دوره میباشد چرا که دید بسیار وسیعی به انسان داده و موجب افزایش بازدهی در کار و بهبود روابط گردیده و بعلاوه نکات ارزشمند آن را در زندگی شخصی نیز میتوان بکار گرفت. ضمنا اگر شما بعنوان مسئول تیم، سرگروه و یا مدیر پروژه فعالیت می کنید به جرأت میتوانم بگویم پس از گذراندن این دوره خودتان تعجب خواهید کرد که چگونه بدون آگاهی از این مطالب انتظار موفقیت از خود داشته اید. در خاتمه باید عرض کنم جناب آقای واحدی علاوه بر تسلط کامل به مطالب کلاس و دارا بودن تجارب مفید و ارزنده در زمینه مدیریت پروژه، مدرس بسیار خوبی نیز میباشند و در کل طول کلاس با سرزندگی و علاقه خاصی مطالب را ارائه می فرمایند
با سپاس فراوان