web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

ناصر باقرپور

ناصر باقرپور دوره عمومی آمادگی آزمون PMP - راهبران رستاک

جناب آقای واحدی
دوره برگزار شده با جنابعالی یکی از بهترین دوره های آموزشی بود که من داشته ام. علاوه بر اینکه در امور کاری کمک زیادی خواهد داشت (البته اگر شرایط محیطی این امکان را بدهد) در سایر امور (شخصی ) نیز مثمر ثمر خواهد بود.
لازم میدانم تا از زحمات شما، نحوه مدیریت، بیان مطالب و بطور کلی برگزاری کلاس تشکر ویژه داشته باشم.
با تشکر فراوان
ناصر باقرپور
حامد تنكابني پور

حامد تنكابني پور تور جامع آمادگی آزمون PMP

جناب آقاي مهندس واحدي/سركار خانم گودرزي
از پيام تبريك شما تشكر ميكنم. شركت در دوره آموزشي كه در نهايت منجر به اخذ مدرك PMP گرديد بسيار باعث خوشوقتي بنده ميباشد و صميمانه از زحمات شما و سركار خانم گودرزي وديگر همكارانتان قدرداني مينمايم.
روش تدريس بديع و منحصر بفرد شما و تكنيك هاي آموزشي خلاقانه بكار گرفته شده در اين دوره براي بنده جالب و جذاب ميباشد. خصوصا" دياگرامها و نمودارهايي كه خودتان آنها را براي درك بهتر متن استاندارد تهيه كرده ايد.
اميد وارم كه حس پويايي و انگيزشي كه در متن صحبت هاي شما در حين تدريس وجود دارد گر چه عاليست متعالي گردد زيرا قوه محركه و انگيزه مطالعه متن انگليسي استاندارPMBOK و جزوه هاي كمك آموزشي و درك خط به خط آن و مفاهيم اساسي زنجيره اي موجود دركتابي كه بيش از يكهزارصفحه را بالغ ميشود در مدتي كوتاه براحتي ميسر نيست مگر با كمك و مساعدتي نظير آنچه شما بخوبي آنرا انجام داديد.
مايلم صميمانه ترين و خالصانه ترين پيام تبريك بنده را نيز بجهت فرارسيدن سال 1391 متقابلا" پذيرا باشيد.
ارادتمند تنكابني پور
مهسا شریفی

مهسا شریفی دوره عمومی مدیریت پروژه ارزش کسب شده (EVPM)

Dear Mr Vahedi,
I wanted to first thank you for the great course ( EVPM)! It was very well organized and the note and book are really great. I am impressed with the fact that as questions popped up while Reading the answer always pops up.
Thank you,
Wish you luck
ایمان گیلی

ایمان گیلی دوره عمومی مدیریت پروژه ارزش کسب شده (EVPM)

با عرض سلام خدمت دوست و استاد گرامی آقای مهندس واحدی،
دوره مدیریت ارزش کسب شده، دوره ای بسیار ارزنده برای اینجانب محسوب می گردد و علت این امر کامل بودن معیار های مدیریت ارزش کسب شده می باشد که کاربرد وسیعی در اکثر پروژه های ساخت خواهد داشت. توصیه بنده به تمام دوستان و همکاران و کسانی که به نوعی با علم مدیریت پروژه در ارتباط هستند این است که از این دوره های آموزشی نهایت استفاده را برای افزایش دانش فنی خود ببرند. باتشکر،
ایمان گیلی
ارشدعمران (مهندسی و مدیریت ساخت)
جواد ضیایی

جواد ضیایی - دوره عمومی آمادگی آزمون راهبران رستاک

آقای مهندس واحدی
،ضمن عرض سلام و خداقوت،می خواستم تشکر ویژه از جنابعاتی بابت کلاسهای دوره آمادگی آزمون داشته باشم. چون من دوره های مختلفی را در سازمانهای مختلف گذراندم، من 500 ساعت دوره مدیریت اجرایی را در سازمان مدیریت صنعتی با حضور اساتید بنام مدیریت ایران گذراندم که دوره خیلی خوبی بود ولی به جرات می گویم روش تدریس شما برای من خیلی اثرگذار بود. هرچند دوره خیلی فشرده بود، بنده تصمیم گرفتم اگر عمری باقی بماند در سایر دوره های شما که مرتبط با شغلم هست حتما شرکت کنم.
ان شاالله همیشه پایدار باشید.