web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

محمود فروتن

محمود فروتن دوره عمومی آمادگی آزمون PMP - راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
بنده این توفیق را داشتم که مدت 15 روز در سه دوره مختلف در محضر شما کسب فیض نمایم. این مدت جزو خاطره انگیزترین ایام عمر بنده بود و بی گمان نام مهندس واحدی در دفتر خاطرات ذهنی و ثبتی حقیر و سایر فراگیران نقش خواهد بست. حقیقتاً متربیان و فراگیران حاضر در کلاس ها و دوره های شما ناخودآگاه یک دوره آموزش کلاس‌داری حرفه ای نیز می گذرانند چرا که نوع تدریس و کلاس‌داری شما کم نظیراست.
اگر بخواهم در یک کلام شما و کلاس هایتان را ارزیابی کنم، بهترین اطلاق آن، باران است بدین معنا که :
ب : ب‌رترین و بالاترین مدرس استانداردهای PMI به لحاظ تسلط بر محتواها و زوایای پیدا و پنهان آنها؛ - این ادعا بنا بر بررسی های میدانی اینجانب مطرح شده است-
ا : احساس مسئولیت زاید الوصف برای تفهیم مطالب به فراگیران و دلسوزی فراتر از وظایف مدرس؛
ر : رعایت نهایت ادب و احترام به شخصیت فراگیران و ارزش قائل شدن برای وقت و هزینه آنها؛
ا : اسلایدها، فایلها، جزوات فوق العاده غنی و جذاب و مطالب دسته بندی شده که فقط از یک مدرس خوش ذوق و البته مسلط به مباحث ساخته است؛
ن : ن‌شاط، سرزندگی، شادابی استاد و تسری آن به فراگیران از طریق انجام مطایبه و شوخی‌های منطقی، آموزنده و در خور شأن کلاس و ایجاد محیطی فرح بخش در کلاس
بر این اساس وظیفه خود می‌دانم که از مجموع زحمات شما سپاسگزاری نموده و آرزو دارم آن جناب در جهت تعالی بخشی به فرهنگ ‌های کاری و اخلاقی در فضای حرفه ای پروژه ها و سازمان ها در این سرزمین پرگهر همواره ببارید همچون باران.
ایام عزت پایدار

آریا عباسی

آریا عباسی دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

جناب آقای واحدی،
این افتخاری برای من بود تا در طول سه دوره مختلف افتخار شاگردی شما را داشته باشم. لذتی که از این دوران برای حضورم در کلاس های شما بردم و هر آنچه که از شما آموخته ام سبب شده تا علاوه بر اینکه شاخص و معیاری عالی برای ارزیابی همه جانبه دوره های اموزشی مختلف داشته باشم، عزم خودم را برای ادامه مسیر و تکمیل تحصیلاتم بیش از پیش جزم کنم و شرکت در کلاس های شما را به هر کسی، خصوصا دوستانم توصیه کنم.
شرکتم در کلاس های شما نه تنها دیدم نسبت به آینده کاری ام را تغییر داد و آن را از خشکی و حالت تئوریک در آورد، بلکه بر طرز فکرم، رفتارم و تصمیم گیری های زندگی شخصی ام هم تاثیر گذاشت. هر آنچه که گفتم را به این جمله ختم می کنم که با افتخار از شاگرد شما بودن برای دیگران خواهم گفت.
مرسی از شما که دلسوزانه و پدرانه برای ما وقت گذاشتید.
برایتان یک دنیا شادی و سلامتی از یگانه ترین مدیر پروژه آفرینش آرزو دارم.

فرزاد مظفری

فرزاد مظفری دوره عمومی آمادگی آزمون PMP - راهبران رستاک

سلام؛
در ابتدا شایسته و لازم است از زحمات شما در این مدت سپاسگزاری ویژه ای داشته باشم که در این موفقیت بسیار موثر بوده است.
در این مدت سعادت نداشتم از خود مجموعه دیداری داشته باشم اما از محصولات و خدمات و آن استفاده کرده ام که نشان دهنده وجود سازمانی کارا و اثربخش در پس آن است که بدون استفاده از یک ساختار عریض و طویل توانسته است "ارزش" واقعی را به مشتریان منتقل نماید و نمونه ای از یک سازمان چابک با بهره وری بالا باشد.
حتی در جایی که نفعی برایم داشته است به هیچ وجه اهل تعریف بی محل از افراد نبوده ام چه رسد به حال که ظاهراً رابطه انتفاعی ام با جناب واحدی قطع شده است اما هرچند در چند جمله کوتاه باید بگویم ایشان از معدود افرادی در زندگی ام بوده اند که نه تنها بسیار از ایشان آموخته ام بلکه دارای ویژگیهایی شخصیتی و رفتاری عدیده ای هستند که از این پس یکی از الگوهای من در زندگی هستند.
تنها ایراد کوچکی که میتوان ذکر کرد تفاوت محسوس محتوای آزمونهای آزمایشی با آزمون اصلی است به نحوی که حس شخصی من این است که توفیق در آن آزمونها لزوماً نباید بتواند نتیجه آزمون اصلی را تبیین کند هر چند که شاید این ارتباط از نظر آماری تآیید گردد.
در پایان آرزوی توفیق روزافزون برای شما عزیزان دارم چرا که شایسته آنید.

رامین بهزاد

رامین بهزاد تور جامع آمادگی آزمون PMP

استاد گرامي، جناب آقاي واحدي
باسلام و احترام;
از اينكه با قبولي در آزمون موجب خشنودي شما استاد و دوست گرامي شده ام و شايد بخشي از زحمات شما را جبران كرده باشم ، خوشحال هستم. بابت تمام زحمات سپاسگزارم.
با گذشت چهار روز از آزمون PMP در استانبول و قبولي در آزمون و دريافت ايميل تبريك از PMI زمان مناسبي است براي مرور و نوشتن lesson learned و برشمردن علل موفقيت گروهي شركت فراب.
پروژه كوتاه مدت، فشرده، جدي و سخت دريافت مدرك pmp با مصاحبه بمنظور گزينش تيم شركت كننده در دوره آمادگي براي آزمون در هفته پاياني سال 90 شروع شد و دوره آمادگي در 18 روز و طي 7 هفته از 15 فروردين الي 28 ارديبهشت 91 و سپس چند مرحله آزمون آزمايشي اينترنتي و نهايتاً 17 شركت كننده در آزمون و 17 قبولي، حاكي از اجراي يك پروژه 100 درصد موفق! چگونه؟
1- برنامه‌ريزي: برنامه دوره توسط استاد گرامي دوره جناب آقاي واحدي تدوين شده بود كه توسط شركت فراب پذيرفته و به اجرا درآمد. برنامه‌اي مناسب كه با پايبندي همه به برنامه مصوب (schedule baseline)  تا آخر بدون تغيير اجرا گرديد. از ابتداي دوره زمان آزمون نهايي 4 الي 5 روز بعد از آخرين آزمون آزمايشي تعيين شده بود و با توجه به اينكه براي اين آزمون بايد به تركيه مي‌رفتيم، رزرو و ثبت نام در مركز آزمون، تهيه بليط، هتل همه در زمان مناسب و مطابق برنامه و با همكاري خوب شركت‌هاي رستاك و فراب انجام شد.
2- مدرس دوره و محتواي آموزشي: به جرات مي‌توان يكي از علل مهم موفقيت را تسلط به مطالب، تجربه و هنر آموزشي استاد گرامي جناب آقاي واحدي دانست كه از اين بابت سپاسگزاريم.
3- محل برگزاري دوره: دوره در خارج از محيط كار و زندگي شخصي تيم و بصورت اقامت شبانه و شبيه اردوهاي آموزشي اين امكان را فراهم مي‌كرد كه بدور از مسائل كاري، زندگي و .... تمركز بر روي مطالب آموزشي بيشتر شود و يك حركت تيمي تحقق پيدا كند.
4- تلاش همكاران حاضر در دوره: مهم بودن دوره و اخذ مدرك نزد تمام همكاران و ارج نهادن به شرايطي كه شركت فراهم كرده بود. باعث شد كه عليرغم شرايط سني و سالها دور بودن از آموزش‌هاي مدون، زندگي خانوادگي، حضور در محل كار و انجام وظايف شغلي ، كه بدور از هرگونه بزرگنمايي سخت بود ، تلاش همكاران حاضر در دوره بطور مستمر و با يك روند افزايشي از ابتدا تا انتها ادامه يابد. البته بايد از صبر و تحمل خانواده‌هاي همكاران نيز ياد كرد كه فشردگي دوره و زمان مورد نياز براي مطالعه خصوصاً در آخر هفته موجب محدوديت براي حاضرين در دوره و خانواده آنها گرديد.مي‌توان علل ديگري را برشمرد ولي بنظر من دلايل ياد شده بالا از اهميت بيشتري برخوردار بوده است.
با تشكر- رامين بهزاد
حمیدرضا زمانیان

حمیدرضا زمانیان دوره عمومی راهبران رستاک

سلام
با تشکر از راهنمایی های جناب استاد واحدی، دوست داشتم به شاگردان دوره آمادگی آزمون مدیرت پروژه حرفه ای، بگویم: ناامید نشوید چرا که فردی 29 ساله با مدرک کاردانی هم با اعتماد به رهنمودهای استاد توانست با یک بار شرکت در آزمون، موفق شود. لذا وقتی استاد میفرمایند: شما فقط پشت سر من (جناب استاد) بیایید، اعتماد کنید، چرا که بنده فقط با شرکت در دوره آمادگی آزمون بتنهایی و اعتماد به رهنمودهای استاد طی دو ماه و نیم با وجود ایام نوروز موفق شدم.
با امید موفقیت همگی
حمیدرضا زمانیان PMP
جوانترین شاگرد دوره آمادگی آزمون بهمن 1390