web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

روزبه کتب زاده

روزبه کتب زاده دوره عمومی آمادگی آزمون PMP - راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
در ابتدا جا دارد از زحمات بی دریغ شما تشکر نمایم. روش تدریس منحصر به فرد شما باعث گردید یکی از بی نظیرترین دوره های آموزشی من رقم بخورد. توجه به نحوه توزیع ساعات آموزشی در طول روز، تنظیم شرایط محیطی کلاس، توجه به نوع تغذیه و تلاش در جهت پویایی کلاس تنها گوشه ای از ویژگیهای مذکور است که به جرات تا کنون در دوره های قبلی تجربه ننموده ام. کلیه جزوات و آزمون ها در نهایت دقت و بسیار کامل آماده گردیده بود. راهنمایی های شما بسیار موثر و ارزشمند بود و به طور کلی دوره بسیار ارزشمندی را تجربه نمودم که گذراندن ان را به دوستان دیگر توصیه می کنم. در رابطه با آزمون سوالات مفهومی آن بیشتر بود و با توجه به تجربه ای که از آزمونهای آزمایشی داشتم و توصیه های جنابعالی توانستم بر استرس امتحان غلبه کنم. تقریبا ۵۰ سوال اول آزمون از پیچیدگی بیشتری برخوردار بود و به تدریج روند مناسبتری در ادامه آزمون در پیش گرفت. لذا مدیریت اعتماد به نفس و تمرکز در ابتدای آزمون بسیار مهم است. تقریبا ۳۰ سوال از ۵۰ سوال اول را در ابتدا مارک نمودم که در انتها پس از اینکه تسلط کامل بر آزمون پیدا نمودم برگشته و آنها را مرور کردم. در پایان لازم می دانم مجددا از شما استاد گرامی تشکر نمایم و برای سایر هم دوره ای های خود آرزوی موفقیت می نمایم.
روزبه کتب زاده زمستان ۹۱

ابراهیمی

ابراهیمی دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
استاد ارجمند و محترم
برای اینجانب تاثیر گذارترین و آموزنده ترین بخش دوره، رفتار حرفه ای شخص جنابعالی بوده که تاثیر گفتار و کلامتان را چند برابر می سازد چرا که به نظر اینجانب شما خود به اصول حرفه ای ایمان دارید و نتیجه این باور بروز رفتار حرفه ای در عملکرد، شیوه تدریس و مدیریت کلاس گردیده که بسیار قابل تحسین است و برخلاف بسیاری از اساتید صرفا بازگو کننده مطالب نیستید که این مطلب بسیار ارزشمند بوده و بسیار در نفوذ کلام شما تاثیر گذار است. به عنوان پیشنهاد نیز به سایر دوستانی که قصد شرکت در چنین دوره هایی دارند این است که مسیر دیدن نمود و تاثیر این چنین دوره هایی در زندگی و پروژه ها، باورداشتن به مطالب ارائه شده و به کار بستن آنها در زندگی و کار می باشد نه حفظ کردن مطالب ارائه شده و یا صرف شرکت در امتحان و اخذ مدرک. فلذا قبل از شرکت در چنین دوره ای تصمیم به حرفه ای شدن مهمترین گام در راستای نیل به هدف می باشد.

هومن پورنبی

هومن پورنبی دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

جناب آقای مهندس واحدی
با سلام و احترام
در کلام، تنها می توان از زحمات شما استاد گرامی تشکر کرد ولی امید آن است که در عمل آموخته هایی که در دوره آموزش داده شد ، پیاده سازی و بکار گرفته شود. لذا در جایگاه شاگرد شما ، کمال تشکر و قدردانی را دارم.
آموخته ها در طول این دوره بسیار بود چون مباحث ، جدید و کلیدی بودند. ولی از جمع بندی تمام مطالب به نظر من یک مدیر موفق باید دو جنبه را توامان دارا باشد :
1- انسانیت و ارج نهادن به جایگاه انسانی
2- بکارگیری اصول علمی
یک مدیر جهت پیشبرد کارها چه در محیط پروژه و چه در محیط اجتماعی و خانوادگی نیازمند این دو مقوله می باشد.
شایان ذکر است این دوره یک واقعیت را کاملا بیان می کند که علت پسروی و عقب افتادگی جامعه ما از کجا نشات می گیرد. ولی پیاده سازی استانداردها نیازمند این است که تمامی مدیران در هر سمتی (پروژه – واحد - ...) و تمامی کسانی که در طول مسیر یک پروژه با مدیران بطور مستیم در تعامل می باشند، از این دانش برخوردار باشند تا زبان مشترکی بین آنها وجود داشته باشند و به قول یک ضرب المثل قدیمی: یک دست صدا نداره، نیاز به یک بازنگری اساسی در دیدگاههای انسانی و علمی مدیریت وجود دارد، پس این دوره تنها مخصوص مدیران نیست و همه باید دانش آن را فرا بگیرند.
با سپاس فراوان
پورنبی – 26/10/91

عباس رستکاری

عباس رستکاری دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

برادر عزیز
جناب آقای مهندس واحدی
با سلام
ضمن سپاس از جنابعالی که دلسوزانه یافته های ارزشمند خود را با عشق و علاقه در اختیار سایرین قراردادید
آموخته : برای یک مدیر، دانش مدیریت ارتباطات از هر گزینه دیگری مهم تر است
توصیه نامه : هر کسی در وحله اول مدیر زندگی خود میباشد لذا قطعا برای هر کسی شرکت در این نوع دوره های آموزشی مفید خواهد بود چه رسد به مدیران سازمانی لیکن با دوره فشرده خیر.
با تشکر فراوان

رضا دریانی

رضا دریانی دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

با سلام،
انصافاً یکی از بهترین دوره های آموزشی ای بود که بنده تابه حال تجربه کردم. شما بسیار مسلط بر مطالب هستید و از نظر شخصی نیز بسیار با شخصیت و اجتماعی می باشید.