web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

غلامرضا متقی

غلامرضا متقی دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

با سلام،
ضمن تشکر از برگزاری شیرین دوره بعرض میرسانم تمام لحظات کلاس خاطره شد.
کلاس خوب اداره میشد.
احترام همه حفظ میشد.
مثالهایتان ماندگار بود.
توجه کلاس بالا بود من که ارتروز گردن گرفتم.
تشکر فراوان - متقی

مزدک اسفندیاری

مزدک اسفندیاری دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

بنام خدا،
استاد عزیزم جناب آقای مهندس واحدی،
بنده با داشتن مدرک MBA شاخه مدیریت پروژه و گذراندن تک تک فرآیندهای مدیریت پروژه طی 2 سال با داشتن تسلط نسبی به فرآیندهای مذکور و مطالعه چند باره کتاب PMBOK هیچ گاه موفق به درک صحیح و ارتباط بین فصل های PMBOK نگردیدم تا زمانی که در دوره های شما شرکت نمودم و شما از آن آیین نامه بی روح برای من یک راهنمای شیرین و کاربردی ساختید.
با احترام
مزدک اسفندیاری

زهره حسینی

زهره حسینی دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

با عرض سلام خدمت استاد محترم جناب آقای مهندس واحدی،
از اینکه امکان حضور در کلاس شما را پیدا کردم بسیار خوشحالم و از بابت تلاش بسیار در انتقال مفاهیم و موضوعات بسیار گسترده این مبحث سپاسگزارم ، تلاش شما در اینکه مطلبی از قلم نیفتد و مفاهیم بدرستی منتقل شود ستودنی است که در توانایی استاد گرانقدری چون شما ست. امیدوارم که بتوانم ادامه این مسیر را با کمک و راهنمایی شما طی کنم که صد البته به قول خودتان هیچ چیز ارزشمندی بدون تلاش و زحمت بدست نمی آید.
اطمینان دارم این تلاش شما در جهت آموزش، همچنین تلاش افراد شرکت کننده و مصمم به یادگیری در این کلاسها می تواند هم در رشد فردی و هم در رشد صنعت در کشورمان تاثیر بسزایی داشته باشد.
با سپاس فراوان
زهره حسینی

مسعود یوردخانی

مسعود یوردخانی دوره عمومی PMBOK- راهبران رستاک

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام،
كاري كه جنابعالي در حال انجام آن هستيد يكي از مهمترين كارهايي است كه ميتوان براي پيشرفت يك مملكت در حال توسعه كرد. شما به جامعه مهندسين و مديران پروژه كشور تعلق داريد.لطفاً مواظب خودتان باشيد .
من هم خيلي از دوستي با شما خوشحالم و اميدوارم در آينده بتوانيم با هم همكاري داشته باشيم.
ياد جريمه هايي هم كه شدم گرامي!
با احترام
يوردخاني

علی فرازمند

علی فرازمند دوره عمومی PMBOK- راهبران رستاک

جناب مهندس واحدی،
با سلام،
از نظر بنده تدریس استاندارد به روش گروه های فرآیندی درک بیشتری از مفهوم و خواسته استاندارد به مخاطب میده و بعد از کلاس با مطالعه مجدد نقشه راه واضح و روشن میشه. شرکت کردن در کلاس شما نکات خوبی رو به بنده نشون داد ( جزئیات مدیریت کردن کلاس ) که برای همیشه در ذهنم خواهد موند.
علی فرازمند