web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

سبحان حنیفی

سبحان حنیفی دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

سلام،
مسلما کلاس آمادگی آزمون مذکور "خیر الموجودین" در ایران می باشد و حتما به هر کسی که بخواد در آزمون شرکت بکنه این کلاس رو پیشنهاد می کنم.
فقط چند نکته بسیار مهم:
1. حتما راجع به مضرات شرکت در این کلاس بدون گذراندن دوره pmbok به هرکسی که بخوام این کلاس رو پیشنهاد بدم، هشدار میدم.
2. برنامه ریزی منظم جهت همانگی کامل با کلاس و اطمینان به حرف های مدرس دوره بسیار حائز اهمیت است. ممکن است افرادی شبیه من کمی لجباز باشند و روش خودشون رو ترجیح بدهند که من شدیدا نهی می کنم.
3. فاصله دوره Pmbok و این دوره نیز تا حد ممکن باید کم باشد.
4. برای درک بهتر مطالب حتما با همکارانتان (حتی به صورت فرضی) تمام فرآیندها را در نمونه واقعی اجرا کنید.
با تشکر فراوان

محمد رحیم‌زاده خوئی

محمد رحیم‌زاده خوئی دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

استاد ارجمندم جناب آقای واحدی،
با عرض سلام و احترام،
در طول 10سال سابقه کاری و دوره های آموزشی متعدد، بی اغراق دوره آموزشی استاندارد PMBOK و دوره آمادگی آزمون PMP یکی از پربارترین و موثرترین دوره‌های آموزشی بود که بنده افتخار حضور و استفاده از محضر جنابعالی را داشته‌ام.
در وهله نخست تسلط بی بدیل جنابعالی روی مباحث و حجم بالای مطالب که درعین تئوری، بسیار کاربردی می‌باشند از مهمترین مشخصه دوره‌های یاد شده بوده که با توجه به علاقمندی اینجانب به این مباحث، بدون اغراق کامل ترین و جامع ترین دوره آموزشی است که تاکنون گذرانده ام.
به کار بستن شیوه‌های موثر آموزشی مانند مدیریت زمان و تعیین ضوابط نه خشک بلکه شیرین و دلچسب (Ground Rules) از سوی شما جهت حضور منظم و موثر در دوره‌‌ها و ایجاد محیطی کاملا دوستانه و صمیمی برای تبادل اطلاعات، نیز از مشخصه‌های بسیار مهم این دوره‌ها بود.
در خاتمه برای کلیه علاقمندان و متخصصان مدیریت پروژه که به دنبال شرکت در دوره‌های آموزشی هستند، پیشنهاد می‌نمایم حتما در دوره‌های آموزشی شرکت راهبران سیستم رستاک شرکت نمایند.
محمد رحیم‌زاده خوئی

حمیدرضا قلعه ای

حمیدرضا قلعه ای دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

با سلام و عرض،
لازم قبل از هر چیز این موضوع رو متذکر بشم که این متن کاملا خالی از تعارفات معمول بوده و حاوی نظرات صادقانه من میباشد.
به نظر من این دوره با توجه به اینکه به منظور آمادگی برای آزمون طراحی گردیده بود، بسیار مناسب و مفید فایده بود. تنها ایرادی که میتوان برشمرد نرسیدن به حل تمرین و تست به میزان لازم به لحاظ حجم درس بود. از نظر من چنانچه دوره طولانیتر برگزار گردیده و یا از حجم انتقال مطالب به صورت تدریسی کسر شده و به حجم حل مسائل و نمونه تست افزوده گردد، مفیدتر خواد بود. مجموعا حضور در این دوره از طرف بنده به عنوان تجربه صورت پذیرفته، به کلیه عزیزانی که قصد شرکت در آزمون PMP را دارند موکدا توصیه میشود.
با تشکر بابت کلیه زحمات جنابعالی و همکاران محترم
حمیدرضا قلعه ای

علیرضا آذرنیا

علیرضا آذرنیا دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

سلام بر مهندس واحدي عزيز،
استاد گرانقدر، من خيلي كوچكتر از اينم كه بخواهم در مورد شما حرفي بزنم. ولي واقعا در طول زندگي انسان شريف، خانواده دار، حرفه اي و كامل مثل شما خيلي كم ديدم و اميدوارم روزي بتوانم مثل شما كه نه، حداقل 10 درصد شما بشم. شما مديري هستيد كه از روي تدريس حرفه اي عليرغم ضمخت بودن كتاب مديريت پروژه ،300 نفر به واسطه شما موفق به اخذ اين مدرك شدند و اميدوارم اين آمار روز به روز افزايش پيدا كند و من هم جزو يكي از آنها باشم.
توصيه من به تحصيل كرده ها در تمام رشته هاي تحصيلي اين است كه اگر ميخواهيد در كارتان موفقيت را بيشتر تجربه كنيد حتما در كلاسهاي مهندس واحدي شركت نمايد.
خيلي مخلصيم

محمد دانشور

محمد دانشور دوره جامع PMBOK - شرکت ملی نفت ایران

ضمن سپاس از زحمات جناب آقای واحدی,
استاد گرامی بسیار خرسندم که در دوره آموزشی جنابعالی شرکت نمودم, کلاس درس شما نه فقط یک دوره آموزشی تخصصی بلکه یک آموزش تیمی به همراه آموزش اصول اخلاقی , درس زندگی و برخورد مناسب با مسائل و دشواریهای زندگی خصوصی و اجتماعی دانشجویان می باشد.
روش تدریس منحصر بفرد شما میتواند سرلوحه کار بسیاری از مدرسان قرار بگیرد و نظم و انضباط این کلاسها میتواند شروعی باشد برای ساختن آینده ای روشن برای ایران و ایرانیان.
امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید و در این راه پر زحمت مستدام باشید.
محمد دانشور