web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

رضا ندافیان

رضا ندافیان دوره PMBOK - ناردیس

با سلام،
کلاس بسیار جالب و خوبی برای من بود خصوصا روش تدریس استثنایی شما که مباحث تدریس را جذاب و شنیدنی می کرد. جدا از نکته های مدیریت پروژه ارتباط این مباحث با امور روزمره زندگی و تاثیر گذاری آن بر روابط اجتماعی و خانواده برای اینجانب بسیار مفید و تاثیر گذار بود.
با آرزوی موفقیت برای شما
ندافیان

مریم آقا محمدی

مریم آقا محمدی دوره PMBOK - ناردیس

با سلام و ارادت،
تدريس چنين دوره اي در طي 6 روز فقط نشان از وجدان كاري و توانمندي بسيار بالاي شما ميباشد. اين روزها افرادي مثل شما همچون در كميابند و به جرات ميتوانيم بگوئيم كه اين دوره شايد يكي ازبهترين دوره ها ي آموزشي كاريمان بود.
مریم آقامحمدی

سعید فرخی

سعید فرخی دوره PMBOK - ناردیس

استاد گرانقدر/ جناب آقای مهندس واحدی،
با سلام،
هر چند که در چند کلمه یا چند خط ساده نمیتوان از زحمات شما استاد عزیز تشکر یا قدردانی نمود ولی میخواهم از شما بابت صرف وقت با انرژی فراوان به همراه دلسوزی هایتان تشکر و قدر دانی نمایم.
ضمنا توصیه بنده به تمامی کسانی که این دوره را سپری ننموده اند این است که برای ارتقای جایگاه خود در هر شغلی که هستند وهم چنین بالا بردن سطح دانش مدیرت که در تمامی مراحل زندگی تاثیر گذار میباشد از حضور در این کلاس آموزشی استفاده ببرند.
با احترام - سعید فرخی

رعنا کاظمی

رعنا کاظمی دوره PMBOK - ناردیس

سلام استاد،
اميدوارم خوب و خوش باشيد.
"از زمين به آسمون ميباره؟" ما بايد از شما توصيه نامه بخواهيم. شما انقدر توانمند و دانائيد كه توصيه نامه دادن به شما در حد ما نيست.
در برابر همه آن زمان ارزشمندي كه شما در اختيار ما گذاشتيد ، چند دقيقه وقت قابل شما را هم ندارد اما غير از تكرار مكرر توانايي شما در انتقال دانش هيچ حرفي نيست. اگر روزي ،كاري بود كه از دست ما برمي آمد بدانيد كه دريغ نداريم.
با بهترين آرزوها و تبريك پيشاپيش عيد،
كاظمي

نسيم خليلي

نسيم خليلي دوره عمومی PMP - راهبران رستاک

سلام،
اميدوارم خوب باشيد. من ميخواستم به طور خلاصه نظرم رو در رابطه با دوره آموزشي برگزار شده خدمتتون عرض كنم.
كلاسهاتون واقعا" پر انرژي بود و من فكر ميكنم اين قضيه بيشتر به شيوه تدريس شما مربوط ميشه. كلاسها با اينكه طولانيه ولي من اصلا" احساس خستگي نميكردم. طنزي كه تو آموزش استفاده ميكنيد يكي از نقاط قوت آموزش شماست كه كسالت رو از آدم دور ميكنه.
من فكر ميكنم شما يك پكيج خوب از مهارت هاي تدريس رو دارا هستيد و خوشحالم كه اين تجربه رو داشتم كه در كلاسهاي شما حضور داشته باشم.
ممنونم - نسيم خليلي