web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

مهسا زين العابديني

مهسا زين العابديني کارگاه جامع کارت امتیازی متوازن (BSC) - ناردیس

جناب آقاي مهندس واحدي،
با سلام و احترام،
با وجود اينكه اينجانب چندان علاقه اي به حضور در كلاس هاي مديريتي نداشتم ( به دليل خسته كننده بودن مباحث ) ولي بدون اغراق شركت در كلاس آموزشي جنابعالي براي بنده دستاوردهاي بسياري داشت و اكنون احساس مي كنم هم در عرصه ي كاري هم در عرصه ي زندگي شخصي ديد مدون تري پيدا كردم .
با سپاس – مهسا زين العابديني

علیرضا میر نظامی

علیرضا میر نظامی دوره PMBOK - ناردیس

به نام او كه جان را فكرت آموخت،
بي شك آنچه مي تواند يك فرد، يك خانواده، يك گروه و نهايتا يك جامعه را در انجام امور خود موفق دارد، يك "سيستم" يا يك "ساختار" صحيح است. PMBOK به خودي خود علم و يا ساختاري را معرفي ميكند تا يك مجموعه در پرتو آن بتواند به سمت هدف والاي خويش حركت كند و در اين مسير كمترين بها را به خاطر خطاها و يا نا هماهنگيها بپردازد. مسلما اين علم حاصل تجربه بزرگاني است كه حالا توسط شركت PMI و در سايه نامي به نام PMBOK به جهانيان عرضه شده است. جاي بسي خوشحالي دارد كه در ايران ما اين علم توسط عزيزي چون استاد واحدي آموخته شده و در مرحله بعد آموزش داده ميشود. مسلما اين علم ميتواند در انجام بهتر پروژه ها در كشور ما و جلوگيري از خسارات، بسيار موثر باشد. جالب آنكه اين علمي ميتواند در اشلهاي كوچكتر حتي در حد خانواده و فرد مثمرثمر قرار گيرد.
اگر صادقانه بخواهم نظر خود را در رابطه با ايشان و كلاسشان بيان كنم بايد به اين نكته اشاره كنم كه استاد واحدي واقعا عاشقانه به كارشان علاقه دارند و با تمام وجود اين مسير را در جنبه هاي مختلف پيش رفتند و به متن آيين نامه مسلطتند. رفتار دوستانه اي دارند و بسيار با محبت بوده و سعي دارند كه كلاس شادي داشته باشند. در عين حال بر اين نكته اصرار دارم كه طول دوره و حجم اطلاعات ارائه شده مي بایست متناسب باشد و از طرف ديگر شاگردان نيز بايد وقت كافي براي مطالعه بگذارند. نكته آخر اينكه اين علم را مي توان با شرايط كشور ما و فضاي حاكم بر مهندسي ما ايرانيزه نمود و ترجماني نو از آن با توجه به نياز هر پروژه به كار بست.
در مجموع گذراندن اين دوره را در طول زمان مناسب همراه با كارگاهها را به دوستان عزيز توصيه مي نمايم.
پيروز و خوش باشيد.

شیرزاد مهاجرانی

شیرزاد مهاجرانی دوره PMBOK - ناردیس

با سلام،
دوره 6 جلسه اي PMBOK مقدماتي علي رغم فشردگي، بدليل مديريت مناسب مدرس محترم آقاي مهندس واحدي، بسيار مفيد و موثر برگزار شد.
براي فردي مثل اينجانب كه مدت 2 سال است در تيم پروژه درگير مسايل و مشكلات متفاوت يك پروژه EPC نفت و گاز هستم، آشنايي با اصول استاندارد مديريت پروژه كمك زيادي به بهبود عملكرد من و شناسايي ريشه مشكلات موجود نمود. خصوصا اين كه آقاي مهندس واحدي با تسلط بر مباحث و ارائه شيوه اي مثل GPS فعاليت هاي مديريت پروژه، به نظر من تا حد زيادي در شكل دهي بينش نسبي اصول PMBOK در ذهن شركت كنندگان در دوره موفق بوده اند.
براي ايشان آرزوي موفقيت و بهروزي روزافزون دارم.
با احترام- مهاجراني

سنا ميري آشتياني

سنا ميري آشتياني دوره PMBOK - ناردیس

با سلام و احترام،
از زحمات جنابعالي در ارايه دوره آموزشي PMBOK تشكر و قدرداني مي‎نمايم. نكته‎اي كه در اين كلاس توجه بنده را جلب كرد (چيزي كه سالها بود در دوران تحصيلات دانشگاهي و آموزشهاي حين كار نديده بودم و در دوران تحصيلات مقدماتي كم ديده بودم) حساسيت و تلاش شما براي انجام آموزش موثر و ايجاد انگيزه براي يادگيري مباحث استاندارد در كلاس بود كه نشان‎دهنده تسلط و تخصص شما هم در حوزه روشهاي آموزش و هم محتواي استاندارد PMBOK مي‎باشد. از زماني كه براي اين دوره صرف كردم راضي هستم و ان را بسيار مفيد ارزيابي مي‎كنم.
با آرزوي موفقيت روزافزون در راه و مقصدي كه در پيش داريد اميدوارم امكان بهره‎گيري دوباره از دانش و تجربيات شما برايم فراهم شود.
با تشكر - سنا ميري آشتياني
سميه سعادتمند

سميه سعادتمند دوره PMBOK - ناردیس

جناب آقاي مهندس واحدي
با سلام و احترام
قطعا دوره PMBOK يكي از بهترين دوره‌هايي بوده است كه در طول دوران كاري خود در آن شركت كرده‌ام. نوع فعاليت اينجانب در يك شركت پروژه محور و فعاليت در حوزه سيستم و روش باعث شد تا سودمندي مطالب برايم دو چندان شود. عقيده اينجانب اين است كه افرادي كه در حوزه سيستم و روش‌ شركت‌هاي پروژه محور فعاليت مي‌كنند نياز مبرمي به گذراندن اين دوره دارند.
اين نكته را نيز اضافه كنم كه ارائه مطالب مفيد و جذاب در كنار بيان سليس جنابعالي خاطره‌اي خوب از دوره برايم به يادگار گذاشت. قدردان زحمات جنابعالي هستم و برايتان روزهايي شاد آرزومندم.

با سپاس فراوان
سميه سعادتمند
كارشناس سيستم‌ها و روش‌ها- شركت نارديس