web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

مصطفی شرافت کارشناس آموزش شرکت سپانیر - تور کامل PMP

باسلام،
اولين تجربه حضور در كلاسهاي آقاي واحدي شيوه كلاس داري ايشان بود كه موجب نظم و ترتيب بسيار زيادي دركلاس ها مي شد به طوري كه تمامي فراگيران حداقل تاخيرها و غيبت ها راداشتند. شيوه برخورد ايشان موجب نشاط در مديران و حفظ فضاي كاملا كلاسي وعلمي مي گرديد. به طور خلاصه نظم و ترتيب ايشان در حضور در كلاسها و همچنين طبقه بندي كامل مطالب درسي بهره وري كلاس هاي ايشان را بسيار بالا مي برد. باتشكر - شرافت

شاهین شیرونی مسؤل آموزش گروه مپنا - تور کامل PMP

با توجه به سابقه اینجاتب در آموزش و پیاده سازی طرح های مختلف آموزشی و همچنین افتخار همکاری با اساتید بزرگ در داخل و خارج کشور در خصوص استاد واحدی موارد زیر صادق میباشد.
مدیریت محتوا:95
مدیریت زمان:100
مدیریت منابع :95
مدیریت ارتباطات :95
مربی گری:95
اخلاق حرفه ای :100
پیشرو :90
نوآور:90
امتیازات از 100 میباشد.
در آخر باید گفت: آنچه خوبان همه دارند تو تنها داری
با تشکر- شیرونی