web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

Testimonials

علی واحدی در دوران کاری و همچنین آموزشی خود با افراد زیادی افتخار آشنایی را پیدا کرده است. آشنایی با این افراد که موقعیت های شغلی، دانشی، سنی، تحصیلی و فرهنگی مختلفی را داشته اند، فرصت بسیار بزرگ و مغتنمی بوده که بی شک در دفترچه خاطرات او برای سالهای آینده به یادگار خواهد بود. متن های زیر، نمونه ای از یادگاری های کسانی است که در طول این سالیان با آنها به روش های مختلفی تعامل داشته است.

« هر وقت خستگی کار و ناملایمتی های زندگی، خسته ام می کند، مطالعه این متون انرژی دوباره ای به من عطا می کند. عزیزان، از این همه لطف تان خالصانه تشکر می کنم----علی واحدی» 

امید قنبری دوره PMBOK -شرکت مپنا لوکوموتیو

با سلام و احترام خدمت استاد گرامی مهندس واحدی عزیز،
چیزی که برای من در طول تدریس جنابعالی جالب بود،‌گذشته از تسلط بر ارائه مطالب که از تجربه فراوان شما حکایت دارد،‌ نوع برخورد شما با فراگیران بود که در حین احترام و مهربانی ‌با اقتدار و بسیار جدی و محکم انجام شد. بعنوان مثال هنگام دریافت جریمه های دیرکرد با قاطعیت فراوان ولی با لبخند و احترام این کار را انجام میدادید.این بخش اول نظر من راجع به شما و اما بخش دوم آن اینکه واقعا فکر نمیکنم نحوه تدریس و عمق تسلط شما برمطالب مرتبط دوره (و البته بسیاری مسائل دیگر) نمونه ی دومی داشته باشد. چون به نظر من شما تا انتهای کار را نه یکبار بلکه چند صد بار طی نموده اید و از این بابت تسلط شما مثال زدنی است و البته این سخنان کسی است که در بیش از 60 دوره آموزشی مختلف و البته مرتبط در طول مدت 20 سال سابقه کاری شرکت نموده است. که از این بابت شما سرآمد هستید. توصیه من به شرکت کنندگان آتی در دوره های بعدی جنابعالی این است که: با توجه به اینکه 99% سوالاتی که برای دوستان شرکت کننده در طول برگزاری دوره پیش می آید،‌سوالاتی است که شما بر اساس تجربه والایتان، ‌آنها را پیش بینی و برای آنها پاسخ دارید، به دوستان توصیه میکنم با پیشه گرفتن صبر،‌ و استفاده حداکثر از زمان محدود کلاسها، ‌سوالات را به جلسات آخر موکول کنند که مطمئنم در طول دوره با آنها پاسخ داده خواهد شد چرا که شما با یک شخص و مدرس حرفه ای طرف هستید و ایشان به سوالاتی که برای شما پیش می آید آشنا و از قبل آنها را پیش بینی کرده اند. لذا دوباره تاکید میکنم در طرح سوالات،‌ صبر پیشه فرمائید. در خاتمه امیدوارم جناب استاد مهندس واحدی این فرصت را برای ادامه دوستی و نگه داشتن ارتباط فی مابین به ما بدهند که از افتخار همراهی و دوستی با ایشان همچنان بهره مند باشیم هر چند میدانم برنامه فشرده ای دارند.
برای شما استاد گرامی آرزوی سربلندی و پیروزی و موفقیتهای بسیار دیگر ‌در زندگی آرزو میکنم.
امید قنبری
مدیر پروژه مونوریل
شرکت مپنا لکوموتیو

بهزاد مهدوی کامیاب تور جامع آمادگی آزمون IPMA- شرکت فرادست انرژی فلات

درود بر عزیز بزرگوار جناب آقای مهندس واحدی،
بی شک تسلط حضرتعالی در مباحث دوره مدیریت پروژه و نیز صراحت بیان مطالب حجیم آن که ناشی از هوش، دانش و فراست ذاتی جنابعالی میباشد، همراه با حلاوت قبولی در دوره اول آزمون سطح C ، خاطره ای بسیار دلنشین از حضور شما در اذهان پدید آورده است که همواره بیاد ماندنی میباشد.
خسته نباشید - با آرزوی موفقیت
بهزاد مهدوی کامیاب

هوشنگ قجر دوره عمومی PMBOK - راهبران رستاک

سلام و درود فراوان
دوره خیلی مفیدی بود تمام دقایق دوره برایم مفید و جذاب بود. نکته خیلی مهم برای من جمع آوری آنهمه علم و دانش و تجربه و ارائه آن بصورت یک مجموعه توسط علاقه مندان در سطح دنیا و ارائه آموزشی آن توسط استادی مثل شما برایم خیلی جالب بود و از آن روز تا کنون هر روز حداقل دو تا سه ساعت با علاقه مندی مطالعه کردم و هر لحظه هم برایم جالب تر میشود. به هر حال با این دوره میتوانم به اندوخته های اندکی که در 32 سال کار (30 سال در پروژه ها) کسب کردم نظم داده و بهتر از آنها بهره برداری کنم. تعجب نفرمائید هنوز یک دوره دیگر در پیش دارم و تازه یک دوره باز نشستگی را پشت سر گذاشتم!! 
و توصیه اینجانب به کلیه مدیران ، سرپرستان و کارشناسان ارشد ،از پائین ترین رده سازمانی تا مدیران ارشد سازمانها و شرکتها این است که حتما و حتما این دوره را طی کرده و مدرک PMP را اخذ نمایند البته نه برای اینکه ژست مدرک را بگیرند، بلکه فکر میکنم طی دوره و گذراندن آزمون نهائی تا اخذ مدرک، ملاک و معیاری برای کسب حداقل ها از علم و دانش مدیریت پروژه بوده و با گسترش آن در سطح جامعه میتوان امید وار بود که ما هم میتوانیم پروژه هایمان با موفقیت بیشتری به سرانجام برسانیم. بقول معروف یک دست صدا ندارد میبایست اکثریت جامعه مدیران به این باور برسند. به امید آن روز و روز های بهتر
با تشکر از زحمات جنابعالی و آرزوی موفقیت روز افزون
قجر

سعید پشتان تور جامع آمادگی آزمون PMP

جناب آقاي مهندس واحدي،
با عرض سلام،
خواستم مراتب تشكر خود را مجددا عرض نمايم و بواقع بنده قبولي خود را مرهون روش و اصول آموزش جنابعالي مي دانم.
به عبارتي بايد عرض كنم كه ويژگي روش آموزش جنابعالي كه منجر به ثمربخشي در آزمون مي گردد (به اعتقاد بنده)، شامل موارد زير است:
- جزوات آموزشي مناسب جهت فهم بهتر استاندارد
- روش مناسب در ارائه و فن بيان
- برنامه زمان بندي منظم و دقيق اجرا
- برنامه و روشهاي مرتب براي آزمونهاي داخلي
- تهيه جزوات تكميلي
- تسلط كامل بر موضوعات و راهنمايي در موضوعات كليدي كه لازم موفقيت در امتحان است
- روشهاي تشويقي و تكليفي درست
با عرض ارادت
پشتان

سيدعليرضا كرمعلي ناظر تور جامع آمادگی آزمون PMP

استاد گرامي؛
جناب آقاي مهندس واحدي؛
اگر خاطرتان باشد در آخرين جلسة حضوري كه خدمتتان رسيدم در پايان همة بحثها عرض كردم كه بدون شك گذراندن اين دوره با جنابعالي يكي از بهترين دوره هايي بود كه گذراندم . نميدانم آن موقع چه برداشتي از اين عرضم داشتيد ؛ خودم تصورم اين بود كه جنابعالي به اينگونه توصيفات عادت داريد(كه البته با تبحر و اشرافي كه جنابعالي در اين حوزه چه از بابت محتواي آن و چه از بابت تسلط در تدريس مفاهيم داريد اين مسئله چيز غريبي نيست!) آن موقع به خاطر نتيجة امتحان آخرم خيلي نگران بودم و راستش حال خوبي نداشتم ولي آن حرفها را از ته دلم و از صميم قلبم گفتم .
اين دوره از خيلي جهات بهترين دوره اي بود كه در تمام طول دوران تحصيل و كار حرفه ايم گذراندم .
در درجة اول نياز به اين دوره را به صورت جدي چند سالي بود كه احساس ميكردم و بنابراين اشتهاي زيادي به گذراندن آن داشتم (مثل آن، مثل آدم تشنه اي است كه درست در زمان عطش به او آب گوارا و خنك بدهيد!)
دوم آنكه شخصي همچون شما به عنوان مدرس در مقابلم بود ! از اين دوره كه بگذرم من چند موضوع خيلي خوب را از شما ياد گرفتم كه به نظرم در زندگي شخصي نيز برايم كارگشا خواهد بود و آن اينكه مشكلات هميشه هست و آن كسي كه در عين وجود مشكلات همواره بخندد و از خود موج مثبت به ديگران صاتع كند كار كارستاني انجام داده و كسي كه در خوشي و رفاه و آسايش ميخندد كار مهمي انجام نميدهد . بعد از آن اينكه در زندگي هيچ موضوعي را شوخي نگيرم و به هر كاري هرچند ساده به چشم يك پروژة بزرگ و جدي نگاه كنم خواه واقعاً يك پروژة بزرگ باشد و خواه برنامه ريزي امور روتين روزانه !
به نظرم به خاطر همين مسائلي كه به واسطه شخصيت والاي جنابعالي در ذهنم به شدت و بيشتر از گذشته پر رنگ شد جا دارد هميشه به ياد شما باشم و آرزو كنم كه همواره ارتباط دوستانه ام را با شما بتوانم حفظ كنم. البته اگر شما اينجانب را قابل اين دوستي بدانيد .
خلاصه كنم و واضح بگويم كه حضور جنابعالي در اين مقطع كوتاه موج مثبت قوي اي را در وجودم ايجاد كرده كه آرزو دارم بتوانم همچنان از وجود جنابعالي هرچند به بهانه دورة ديگري يا به طرق ديگري اين موج مثبت را بگيرم.(باور كنيد كه اينها صرفاً تعارف و از سر سرخوشي قبولي پس از اين آزمون مهم نيست و قطعاً حتي اگر در اين آزمون پذيرفته نميشدم نظرم همين بود كه عرض كردم .) جداً خوشا به حال نزديكانتان كه از اين ظرفيت عظيم به صورت دائمي بهره مندند و اي كاش كه خدا به ما هم اين قابليت بزرگ و عزيز را بدهد . مطمئناً ارزش كار بزرگي كه كرديد بسيار بالاست ولي اجازه دهيد بگويم قطعاً اثر اين تأثير گذاري غير مستقيم كه ناشي از منش و شخصيت جنابعالي است به مراتب بالاتر و والاتر است و يقين دارم كه خداوند متعال به واسطة همين اثر گذاري ، همواره عنايات ويژه اش را نثار جنابعالي و خانوادة محترمتان خواهد نمود.
اي كاش اگر اين عرايضم كه يقيناً از دل برآمده بر دلتان نشست ، آن را به فرزندتان نشان دهيد تا به وجود چنين پدري بيش از پيش افتخار نمايد.
واقعاً از زحماتتان ممنونم و همواره اين دورة سه ماهه را به خاطر خواهم سپرد و از صميم قلب براي خودتان و خانوادة محترمتان آرزو كاميابي و صحت و تندرستي مينمايم . آرزو دارم فرصتي پيش آيد تا بتوان به شكل جدي تري از نزديك خدمتتان باشم.
در پايان لازم است از تمامي همكاران و دوستان بزرگوارم نيز از شركت فرآب كه در اين دوره افتخار همراهي آنها را داشتم نيز تشكر كنم كه يكي ديگر از نكات مثبت اين دوره افتخار همراهي اين عزيزان بود كه براي ايشان نيز آرزوي موفقيتهاي روزافزون را دارم و به دوستي و همكاري با اين عزيزان بر خود ميبالم . اميدوارم همچنان در خدمت اين عزيزان و جنابعالي باشم.
ارادتمند – سيدعليرضا كرمعلي ناظر