web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

آمار

? مخفی کردن
33
اخبار
47791
بازدیدها
    1
    2
    3
    4
    5
متوسط رای ها ( 40 رای)

هفت عادت مدیران پروژه مؤثر

از حضور گرمتان در کارگاه بنده صمیمانه تشکر می کنم. امیدوارم توانسته باشم زمان مفیدی را برای شما مهیا کرده باشم.
برای دانلود فایل ارائه اینجا کلیک بفرمایید و خوشحال خواهم شد اگر نظرات ارزشمندتان را درج بفرمایید.

به انجمن مجازی واژه نامه مدیریت پروژه خوش آمدید!

سلام بر سروران گرامی،
در طی سالیان تدریس و مشاوره همیشه افسوس این را داشتیم که چرا از یک واژه نامه واحد در زمینه مدیریت پروژه بهره نمی بریم و واژه های بکار گرفته شده توسط مؤلفین و مترجمین گرامی و زحمت کش در حرفه مدیریت پروژه با یکدیگر همخوانی ندارد و مخاطبین به یک برداشت واحد از مطالعه کتابها نمی رسند. این موضوع ما را بر آن داشت تا با کمک جمعی از تلاشگران این حرفه (مؤلفین و مترجمین)، دست به اقدامی جمعی بزنیم تا با استعانت از خداوند منان و استفاده از نظرات شما مشتاقان و علاقمندان مدیریت پروژه، واژه نامه ای را تدوین نماییم. مسلماً مشارکت شما عزیزان به غنای فرهنگ حرفه ای مدیریت پروژه کشور عزیزمان کمک خواهد کرد و چشم انتظار آن هستیم.

برای مشارکت لطفاً اینجا کلیک کنید.

روز رستاک!

از این پس شرکت راهبران سیستم رستاک روزهای خاصی را از سال، به کارگاه های تحولی و جذاب در حوزه مدیریت پروژه اختصاص می دهد که به دلیل جذابیت بسیار بالا و همچنین نوآوری در روش انتقال مفاهیم مدیریتی، در ایران و خاورمیانه نمونه مشابه ندارد.

این روزها «روز رستاک» نامیده می شود.

اولین «روز رستاک»، پنج شنبه یکم اسفند ماه تحت عنوان «کارگاه عملی مدیریت پروژه PMigloo » برگزار می شود .

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام روی منوی PMigloo کلیک کنید.

قبولی 100% در آزمون PMI-RMP

از شرکت کنندگان دوره آموزشی آمادکی آزمون مدیریت ریسک RMP تیرماه ، تاکنون 8 نفر برای شرکت در آزمون RMP اقدام نموده اند که خوشبختانه هر هشت نفر در آزمون موفق شده اند و مدرک PMI-RMP را اخذ نموده اند. یعنی قبولی 100 درصدی تاکنون . امیدواریم مابقی شرکت کنندگان دوره نیز به زودی پس از گذراندن آزمون های آزمایشی ریسک شرکت راهبران سبستم رستاک، برای حضور در آزمون بین المللی RMP اقدام کنند و شاهد سربلندی و پیروزی آنان نیز باشیم.

قبولی 95% در آزمون PMP

در هفته دوم تیر ماه 1392، 16 نفر از همکاران عزیز شرکت فراب، پس از گذراندن تور کامل 18 روزه PMP و گذراندن چهار آزمون آزمایشی نفس گیر در  ایران، برای آزمون نهایی به خارج اعزام شدند که به یاری خدا و همت والای این همکاران، آماری بی نظیر به دست آمد.  15 نفر از 16 نفر موفق به اخذ مدرک بین المللی مدیریت حرفه ای پروژه (PMP) شدند. همکاران عزیز فراب، خداقوت و دست مریزاد...

قبولی 85% در آزمون IPMA

در هفته اول تیرماه ماه 1392، 24 نفر از همکاران عزیز شرکت فرادست انرژی فلات و ناردیس (پروژه پالایشگاه ستاره خلیج فارس بندرعباس)، پس از گذراندن تور کامل 14 روزه آمادگی آزمون IPMA و گذراندن دو آزمون آزمایشی، در آزمون نهایی شرکت کردند که به یاری خدا، 20 نفر از این همکاران موفق به اخذ مدرک بین المللی مدیریت حرفه ای پروژه (IPMA Level C&D) شدند. همکاران خوبم در فلات و ناردیس، هر جا که هستید خدا پشت و پناهتان...