ارسال پاسخ 
 
رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجاره کانکس
03-25-2019,
ارسال: #1
اجاره کانکس
یکی از خدمات ارائه شده در گروه مهندسین راه کوشش اجاره کانکس است . اجاره کانکس مناسب برای شرکت ها و یا افرادی می باشد که یک کارگاه ساختمانی یا عمرانی داشته و نیازی چند ماهه به کانکس دارند و نمی خواهند در این زمینه سرمایه گذاری کنند . در این صورت اجاره کانکس می تواند برای این افراد بهترین گزینه و انتخاب باشد و پس از پایان بهره برداری براحتی آنرا به مالک آن پس می دهند .
هزینه کرایه کانکس به صورت ماهانه
برای شش ماه هزینه کرایه کانکس برابر است با ۴۰ درصد از مبلغ کل کانکس است . و این مبلغ قبل از تحویل کانکس نقداً دریافت می شود . البته گاهی اوقات برای موارد سه ماهه نیز اجاره کانکس داده می شود و در این موارد می توان با گروه بازرگانی به توافق نهایی رسید .
محل تحویل و هزینه حمل کانکس
از سوالات بسیار مهم که برای بسیاری از افراد پیش می آید محل تحویل و هزینه حمل کانکس است . محل تحویل کانکس از داخل کارخانه و یا نمایشگاه گروه مهندسین راه کوشش صورت می پذیرد و حمل کانکس و هزینه آن بر عهده اجاره کننده می باشد . البته در صورتی که مشتری بخواهد و هزینه آن را پرداخت نماید کانکس مربوطه توسط کانکس راکو حمل می شود .
لازم به تذکر است برای حمل کانکس هزینه باربری و تخلیه نیز وجود دارد که این هزینه ها بر عهده اجاره کننده است . مگر آنکه کانکس توسط جرثقیل حمل شود که هزینه بارگیری و تخلیه وجود ندارد و در غیر اینصورت هزینه بارگیری و تخلیه بر عهده شرکت نمی باشد . البته گاهی اوقات در توافق اولیه تمامی این موارد را شرکت بر عهده گرفته باشد .
چه نوع کانکسی با چه ابعادی اجاره داده می شود ؟
تمامی محصولات تولید شده ی این شرکت که در خط های تولید آن وجود دارند و دارای ابعاد و اندازه های متفاوتی هستند را می توان بصورت کانکس اجاره واگذار نمود . حتی از بین تولیدات این شرکت کانکس ویلایی را در صورت انتخاب مشتری می توان بصورت اجاره واگذار نمود . از دیگر محصولا قابل اجاره می توان به کانکس مسکونی ، کانکس کارگری کارگاهی ، کانکس اداری ، کانکس مدیریتی ، کانکس فروشگاهی و … اشاره کرد
کمترین زمان برای اجاره کانکس ؟
کمترین زمان برای اجاره کانکس حداقل ۳ ماه است و بعد از آن می توان این زمان را تمدید کرد .
از موارد قابل اطلاع در زمینه اجاره کانکس می توان به این موارد اشاره کرد : در صورتی که کانکس مورد اجاره از لحاظ بدنه داخلی یا خارجی دچار خسارت کلی شود که معمولاً اینگونه از صدمات بر اثر برخورد ماشین آلات ساختمانی و یا راه سازی صورت می گیرد جای نگرانی نیست . تمامی این تعمیرات توسط تکنسین های تعمیرات انجام و هزینه آن دریافت می شود .
در گروه مهندسین راه کوشش کانکس با تجهیزات اداری و یا مسکونی اجاره داده نمی شود و تمامی این کانکس ها بدون این تجهیزات تحویل داده می شود .
کانکس اجاره داده شده پس از اتمام زمان اجاره در نمایشگاه یا کارخانه تحویل گرفته می شود و لازم است اجاره گیرنده آن را تا محل مورد نظر جابجا نموده و در آنجا تحویل دهد . البته گاهی اوقات در قرارداد نحوه تحویل کانکس قید می شود و درصورتی که در قرارداد حمل آن برعهده شرکت باشد جابجایی آن توسط ماشین های حمل شرکت صورت می پذیرد .
طراح و سازنده ی انواع کانکس ، کانتینر و خانه های پیش ساخته یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین سازندگان سازه های فلزی و خانه های پیش ساخته در ایران می باشد تمامی تولیدات این شرکت با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود و شما عزیران در صورت نیاز به کسب اطلاعات فروش می توانید با گروه مشاوران ارتباط برقرار کرده و از راهنمایی و مشاوره آنان برخوردار شوید .

اجاره کانکس
مشاهده سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش در انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان