web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

آمار

مخفی کردن ?
64
فایل ها
294419
دانلود ها
MB 45
جمع حجم فایل ها
GB 104013
جمع حجم بازدید ها
Downloads

قسمت دانلود، اطلاعات مختلفی را اعم از ویدئوها، اسلایدها، مقالات، پادکست ها وسایر اطلاعات مفید را برای مخاطبین فراهم می آورد. این اطلاعات رایگان بوده و توزیع آنها با ذکر منبع مجاز می باشد.

همه ی دانلود ها

تاریخ نام شرح نوع زبان تعداد بازدید ها دانلود
1394-08-22 چرخه حیات دستاوردها

در این ویدئو، علی واحدی، واژه چرخه حیات دستاوردهای پروژه را - که واژه ای خودساخته می باشد- برای تشریح چرخه تولید تا تحویل دستاوردهای پروژه براساس گروه های فرآیندی مدیریت پروژه استفاده می نماید. این ویدئو به ویژه برای علاقمندان به اخذ مدرک PMP توصیه می گردد. دستاوردها در چه فرآیندی تولید می شوند و چه مراحلی را طی می نمایند ....

 video فارسی 2560 video 7886 KB
1394-10-18 چرخه حیات الزامات در مدیریت پروژه

در اين ويدئو، علي واحدي ديز، واژه چرخه حيات الزامات پروژه را - که واژه اي خودساخته مي باشد- براي تشريح مراحلي که الزامات در طول گروه هاي فرآيندي مديريت پروژه پشت سر مي گذرانند، استفاده مي نمايد. اين ويدئو به ويژه براي علاقمندان به اخذ مدرک PMP توصيه مي گردد. الزامات کلان پروژه در گروه فرآيندي آغازين و در فرآيند تهيه منشور پروژه تهيه و تدوين مي شوند و سپس در گروه فرآيندي برنامه ريزي و در فرآيند....

 video فارسی 8960 video 9528 KB
1390-08-17 مفهوم ارزش کسب شده (EV)
در این اسلایدها، علی واحدی به زبان ساده مفهوم ارزش کسب شده را به تصویر می کشد. اطلاعات کامل را می توانید در کتاب مدیریت پروژه ارزش کسب شده که توسط علی واحدی تألیف شده، دریافت نمایید. با شرکت در دوره های مدیریت ارزش کسب شده می توانید با این استاندارد و مفاهیم جالب کاملاً آشنا شوید. این دوره ها به صورت کارگاهی برگزار می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر از محتوای آموزشی این دوره ها، اینجا و برای دیدن تصاویری از این دوره ها نیز اینجا کلیک نمایید.
 slide فارسی 7971 slide 1885 KB
1390-08-17 نگاهی گذرا بر مدیریت ریسک پروژه
در این قسمت، علی واحدی خلاصه ای از اسلایدهای خود که در دوره های تمام کارگاهی ریسک خود ارائه می نماید را ارائه نموده است. در این اسلایدها نگاهی گذرا بر فرآیندهای مدیریت ریسک در پروژه ها و همچنین مفاهیم اولیه ریسک داشته تا شما با مفاهیم اولیه ریسک و همچنین نحوه ارائه علی واحدی دیز آشنا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتوای دوره آموزشی اینجا  و برای رویت تصاویری از کلاس های برگزار شده این دوره اینجا کلبک نمایید.
 slide فارسی 4752 slide 2213 KB
1390-08-22 مدیریت پروژه برای مدیران ارشد و وظیفه ای
در این اسلایدها، علی واحدی دیز نمونه ای از اسلایدهای مربوط به دوره های مدیریت پروژه ویژه مدیران ارشد و مدیران صف و ستاد سازمان (مدیران وظیفه ای) را در اختیار شما قرارداده است. از آنجاییکه ساختار سازمانی اغلب پروژه ها به صورت ساختار ماتریسی می باشد، لذا لازم است هماهنگی مناسبی بین مدیران پروژه با مدیران صف و ستاد سازمان اعم از مدیران مهندسی، خرید، ساخت، اداری، قراردادها، حقوقی، سیستم ها و تشکیلات و ... برقرار گردد. علی واحدی در این دوره ها سعی دارد مدیریت پروژه را به زبان ساده با آنها در میان بگذارد.
 slide فارسی 3468 slide 2173 KB
1390-08-22 انواع کارها از دیدگاه ارزش کسب شده
در این اسلایدها، علی واحدی دیز، انواع کارها از دیدگاه مدیریت ارزش کسب شده را برای شما تشریح می کند. انواع کارها عبارتند از کارهای گسسته، پشتیبانی و کارهای وابسته. روش برنامه ریزی و اندازه گیری عملکرد این کارها در پروژه ها متفاوت بوده ولازم است این نکات در تمام پروژه و برای محاسبه درست عملکرد پروژه لحاظ گردد.  اطلاعات کامل این مفاهیم را می توانید در قسمت کتابها (مدیریت پروژه ارزش کسب شده)، در قسمت آموزش و همچنین تصاویر دوره های آموزشی ملاحظه کنید.
 slide فارسی 3983 slide 592 KB
1390-08-22 پیش بینی هزینه پایانی پروژه (EAC)
در این اسلایدها، علی واحدی انواع روش های معروف پیش بینی هزینه نهایی پروژه ها را با استفاده از مفاهیم ارزش کسب شده تشریح می نماید. این روش به مدیران پروژه ها کمک می کند تا پس از پیشرفت 20 درصد از پروژه یک پیش بینی قابل اتکا از هزینه پایانی پروژه را محاسبه نمایند. اطلاعات کامل این مفاهیم را می توانید در قسمت کتابها (مدیریت پروژه ارزش کسب شده)، در قسمت آموزش و همچنین تصاویر دوره های آموزشی ملاحظه کنید.
 slide فارسی 3428 slide 1765 KB
1390-08-29 مدیریت ذینفعان از دیدگاه استاندارد ICB V3.0
اسناندارد ICB همان استاندارد شایستگی مدیران پروژه ها، طرح ها و سبد پروژه ها است که توسط انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) منتشر شده است. انجمن مدیریت پروژه ایران نیز آزمون های مدیریت پروژه حرفه ای را براساس این استاندارد برگزار می نماید. این استاندارد 46 شایستگی مدیران پروژه را در سه دسته شایستگی های فنی، رفتاری و ساختاری-محیطی تعریف نموده است. ذینفعان یکی از عناصر پایه ای 46 عنصر شایستگی بیان شده در این استاندارد می باشد. علی واحدی دیز در این اسلایدها، بخشی از اسلایدهای دوره های ICB خود را که مربوط به تعاریف و توضیحاتی از عنصر شایستگی ذینفعان می باشد را ارائه نموده است. برای توضیحات بیشتر در مورد استاندارد ICB اینجا و برای دیدن سیلابس این دوره ها اینجا و برای رویت تصاویری از دوره های ICB اینجا کلیک نمایید.
 slide فارسی 5073 slide 4333 KB
1390-10-16 مدیریت ذینفعان- یک الزام در موفقیت پروژه ها و طرح ها
مدیریت ذینفعان یکی از مهم ترین دلایل موفقیت و شکست پروژه ها  و طرح ها شناخته شده است. این موضوع به خاطر اهمیت بالایش در تمام استانداردهای مدیریت پروژه دنیا مورد توجه خاص قرار گرفته است به گونه ای که در نسخه 2008 استاندارد PMBOK بعنوان یک فرآیند مهم در مراحل اولیه پروژه مطرح و تأکید شده است. مدیریت ذینفعان در طرح ها (که شامل چندین پروژه به هم مرتبط می باشند) نه بعنوان یک فرآیند بلکه بعنوان یک حوزه دانش ارائه شده است. 

این کارگاه، قصد دارد با ذکر جزئیات فرآیندهای مدیریت ذینفعان، مخاطبین خود را با جنبه های عملی و کاربردی مدیریت ذینفعان آشنا نموده و با ذکر نکات کاربردی و کلیدی توجه آنها را به اهمیت فوق العاده این مقوله آشنا سازد. 
 slide انگلیسی 3277 slide 4000 KB
1390-10-15 دورنمایی از استاندارد ICB - مبانی شایستگی مدیران پروژه، طرح و سبد پروژه
موفقیت هر پروژه رابطه مستقیمی با سطح مهارت های مدیریت پروژه مدیر آن پروژه دارد. مدیران پروژه نه تنها می بایست فرآیندهای مدیریت پروژه را به خوبی درک نموده و آنها را پیاده سازی کنند بلکه می بایست در راهبری فرهنگ سازمانی پروژه نیز توانمند بوده و دارای مهارت های کافی در مدیریت ارتباطات باشند. هرچه میزان اهمیت پروژه ها بیشتری می شود به مراتب سطح مهارت های فردی و گروهی تیم مدیریت پروژه به ویژه مدیر پروژه نیز می بایست تقویت گردد. 

استاندارد ICB، شایستگی های مورد نیاز هر مدیر پروژه، طرح و یا سبد پروژه را در 46 عنصر شایستگی به همراه ارتباطات بین آنها و در سه دسته عناصر شایستگی فنی، رفتاری و ساختاری- محیطی تعریف می نماید. علی واحدی دیز در این اسلایدها به بیان دورنمایی جذاب از این عناصر شایستگی برای مدیران می پردازد.

 slide فارسی 5146 slide 956 KB
1391-05-20 خلاصه فرآیندهای مدیریت پروژه (PMBOK)-انگلیسی

استاندارد معتبر جهانی PMBOK یکی از بهترین و قشنگ ترین استانداردهای مدیریت پروژه در دنیاست که هر چهار سال یکبار مورد بازنگری پدیدآورنده آن یعنی PMI قرار می گیرد. استاندارد PMBOK نسخه چهارم که در سال 2008 به چاپ رسیده دارای 42 فرآیند است که در پنچ گروه فرآیندی و نه حوزه دانش تقسیم می شود. علی واحدی دیز، در این اسلایدها به زبان انگلیسی سعی نموده این فرآیندها را با شکل و شمایل انتخابی خود برای شما به نمایش بگذارد. ضمناً شما می توانید نمای ارتباطی این 42 فرآیند را به زبان انگلیسی از اینجا دانلود کنید و لذت ببرید!

 slide فارسی 4726 slide 932 KB
1391-05-20 خلاصه فرآیندهای مدیریت پروژه (PMBOK)-فارسی

استاندارد معتبر جهانی PMBOK یکی از بهترین و قشنگ ترین استانداردهای مدیریت پروژه در دنیاست که هر چهار سال یکبار مورد بازنگری پدیدآورنده آن یعنی PMI قرار می گیرد. استاندارد PMBOK نسخه چهارم که در سال 2008 به چاپ رسیده دارای 42 فرآیند است که در پنچ گروه فرآیندی و نه حوزه دانش تقسیم می شود. علی واحدی دیز، در این اسلایدها به زبان فارسی سعی نموده این فرآیندها را با شکل و شمایل انتخابی خود برای شما به نمایش بگذارد. ضمناً شما می توانید نمای ارتباطی این 42 فرآیند را به زبان فارسی از اینجا دانلود کنید و لذت ببرید!

 slide فارسی 7122 slide 1036 KB