web stats

راهبران سیستم رستاک

شرکت راهبران رستاک توسط جمعی از متخصصین و مدرسین حوزه مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت، ارائه خدمات آموزش و مشاوره کاربردی در حوزه های تخصصی مدیریت به سازمانها و شرکتهای دولتی و خصوصی و ارتقاء دانش مدیریت پروژه در کشور می باشد.

دیدن سایت

شرکت مهندسی رستاک پویا

شرکت مهندسي رستاک پويا به منظور رشد فعاليت صنعت کشور از طريق ارائه خدمات طراحي، مهندسي خريد و نظارت بر ساخت، اجرا و راه اندازي تاسيس شده است. زمينه های کاری شرکت شامل طراحی ، خرید و تامین کالا و تجهیزات، نصب و راه اندازی سیستم های الکتریکی و مکانیکی در انواع پروژه های عمرانی و صنعتی به ویژه در حوزه های نیروگاههای گازی و سیکل ترکیبی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات فولاد، سیمان و سایر صنایع، پستهای برق و خطوط انتقال می باشد.

دیدن سایت

مرکز گسترش فناوری اطلاعات (مگفا)

شرکت مگفا با همکاري موسسات آموزشي معتبر داخلي و بين المللي، اقدام به توليد و ارائه دوره هاي الکترونيکي مورد نياز سازمان ها و صنايع نموده است.

شرکت راهبران رستاک با کمک شرکت مگفا اقدام به تهیه دوره های الکترونیکی مختلفی از جمله مدیریت پروژه، EBC*L، آمادگی آزمون PMP، کارت امتیازی متوازن و بسیاری دوره های دیگر نموده است.

دیدن سایت

شرکت مهندسی شاهین انرژی

شرکت مهندسي شاهین انرژی یک از شرکت های اقماری شرکت مهندسی رستاک پويا است که به منظور تأمین تجهیزات سیستم های کنترل و ابزار دقیق تأسیس شده است.

دیدن سایت

آمار

مخفی کردن ?
64
فایل ها
301298
دانلود ها
MB 45
جمع حجم فایل ها
GB 106792
جمع حجم بازدید ها
Downloads

قسمت دانلود، اطلاعات مختلفی را اعم از ویدئوها، اسلایدها، مقالات، پادکست ها وسایر اطلاعات مفید را برای مخاطبین فراهم می آورد. این اطلاعات رایگان بوده و توزیع آنها با ذکر منبع مجاز می باشد.


همه ی دانلود ها

تاریخ نام شرح نوع زبان تعداد بازدید ها دانلود
1395-11-30 اجایل و هفت گناه کبیره مدیریت پروژه

رویکرد اجایل در پروژه های نرم افزاری فواید بسیاری را به همراه داشته است.
زمانبندی کوتاه تر، تیمهای با بهره وری بالا،‌ کیفیت بالاتر،‌ محصولاتی که تطابق بیشتری با انتظارات مشتری دارد و ….
مزایای اجایل باعث شده است تا استفاده از رویکرد اجایل در پروژه های غیر نرم افزاری نیز افزایش یابد و حتی استانداردهای مدیریت پروژه( نظیر PMBOK و PRINCE2) سعی نموده اند تا در ویرایش های جدید خود این رویکرد برتر را در مفاهیم مدیریت پروژه وارد نمایند.
در این کارگاه به این موضوع می پردازیم که چگونه اجایل توانسته است با اجتناب از هفت گناه کبیره مدیریت پروژه (تمثیلی از خطاهای بزرگ در مدیریت پروژه) به این مهم دست یابد.
این گناهان عبارتند از: کاهلی،‌كوتاه‌ نظ‌ری‌، اسراف، غرور و …
مایک کوهن با بررسی این جنبه های مختلف در کتاب خود اظهار می دارد، تن دادن به یکی از این وسوسه های می تواند به شکست و یا کنسل شدن پروژه بیانجامد.
در طول کارگاه ضمن معرفی جنبه های کلیدی رویکرد اجایل،‌ نمونه های مختلفی از موفقیت ها و شکستهای اجایل بیان خواهد شد.‌
همچنین نگاهی به تغییرات ویرایش جدید PMBOK از نگاه اجایل خواهیم انداخت.

 slide فارسی 8014 slide 3680 KB
1394-12-06 واژگان گیج کننده 3: پاسخگو و مسؤل

در این پادکست علی واحدی، تفاوت دو واژه  پاسخگو (Accountable) و مسؤل یا مجری (Responsible) را در ماتریس تقسیم وظایف پروژه (Responsibility Assignment Matrix - RAM) تشریح می نماید. این پادکست را به همه عزیزان به ویژه کسانی که قصد دارند در آزمون PMP شرکت نمایند توصیه می کنم.

 podcast فارسی 10497 podcast 3973 KB
1394-10-18 چرخه حیات الزامات در مدیریت پروژه

در اين ويدئو، علي واحدي ديز، واژه چرخه حيات الزامات پروژه را - که واژه اي خودساخته مي باشد- براي تشريح مراحلي که الزامات در طول گروه هاي فرآيندي مديريت پروژه پشت سر مي گذرانند، استفاده مي نمايد. اين ويدئو به ويژه براي علاقمندان به اخذ مدرک PMP توصيه مي گردد. الزامات کلان پروژه در گروه فرآيندي آغازين و در فرآيند تهيه منشور پروژه تهيه و تدوين مي شوند و سپس در گروه فرآيندي برنامه ريزي و در فرآيند....

 video فارسی 9442 video 9528 KB
1394-10-17 واژگان گیج کننده 2: انواع درخواست تغییر در پروژه

در استاندارد PMBOK واژگان زیادی وجود دارد که درک برخی از آنها به خاطر شباهت هایی که با دیگر واژگان دارد کار ساده ای نیست. سعی دارم در یک سری پادکست آنها را برای شما ارائه نمایم. در این قسمت سعی دارم انواع درخواست تغییرات در پروژه که عبارتند از اقدام جبرانی (Corrective Action)، اقدام پیشگیرانه (Preventive Action)، رفع ایراد (Defect Repair) و به  روزرسانی (Update)  می باشد را برایتان تشریح کنم. این پادکست را به همه عزیزان به ویژه کسانی که قصد دارند در آزمون PMP شرکت نمایند توصیه می کنم.

 podcast فارسی 2713 podcast 3700 KB
1394-08-22 چرخه حیات دستاوردها

در این ویدئو، علی واحدی، واژه چرخه حیات دستاوردهای پروژه را - که واژه ای خودساخته می باشد- برای تشریح چرخه تولید تا تحویل دستاوردهای پروژه براساس گروه های فرآیندی مدیریت پروژه استفاده می نماید. این ویدئو به ویژه برای علاقمندان به اخذ مدرک PMP توصیه می گردد. دستاوردها در چه فرآیندی تولید می شوند و چه مراحلی را طی می نمایند ....

 video فارسی 2668 video 7886 KB
1394-08-22 واژگان گیج کننده 1: WPD، WPI و WPR

در استاندارد PMBOK واژگان زیادی وجود دارد که درک برخی از آنها به خاطر شباهت هایی که با دیگر واژگان دارد کار ساده ای نیست. سعی دارم در یک سری پادکست آنها را برای شما ارائه نمایم. در این قسمت سعی دارم سه واژه WPD - WPI - WPR را برایتان تشریح کنم. این پادکست را به همه عزیزان به ویژه کسانی که قصد دارند در آزمون PMP شرکت نمایند توصیه می کنم.

 podcast فارسی 2948 podcast 6512 KB
1394-06-17 انواع ذخیره ها در مدیریت پروژه

در این ویدئو که در کلاس آموزشی علی واحدی دیز ذخیره شده است، علی واحدی در مورد انواع ذخیره ها در مدیریت پروژه سخن می گوید .....

ذخیره احتیاطی و ذخیره مدیریت و دلیل نام گذاری آنها و نحوه دسترسی مدیر پروژه به آنها.... لطفاً ببینید و در صورت تمایل نظر بدهید....

 video فارسی 2607 video 31100 KB
1394-06-14 تغییرات جدید در نحوه تمدید مدارک PMI - قسمت اول

تغییرات جدیدی از ماه دسامبر 2015 در نحوه کسب PDU به منظور تمدید مدارک PMI رخ خواهد داد که در این ویدئو علی واحدی دیز سعی دارد جزئیات ان را در دو قسمت به شما ارائه نماید. امیدواریم مفید واقع شود...

 video فارسی 2108 video 6764 KB
1394-06-14 تغییرات جدید در نحوه تمدید مدارک PMI - قسمت دوم

در این ویدئو علی واحدی جزئیات بیشتری در مورد طبقه بندی های مختلف اخذ PDU را ارائه می نماید...

 video فارسی 1548 video 8700 KB
1394-06-14 تغييرات جديد آزمون PMP در ژانویه 2016
قرار بود از ابتداي نوامبر 2015 تغييراتي در آزمون PMP اتفاق بیفتد که اخیراً به ژانویه 2016 موکول شده است. هر چند اين تغييرات جزئي هستند ولي نبايد از چشمان تيزبين داوطلبين قبولي در آزمون PMP مغفول واقع شود. علي واحدي در اين پادکست جزئيات اين تغييرات را ارائه مي نمايد. شما مي توانيد براي دانلود فايل سرفصل هاي جديد آزمون اينجا کليک کنيد.
 podcast فارسی 3730 podcast 4027 KB
1393-11-27 مدیریت پورتفولیو: مفاهیم و چالش های استقرار

در دنیای کسب و کار امروزی، بسیار مهم است که بتوانیم بیشترین ارزش را با پولی که خرج میکنیم به دست آوریم. تحقق این آرزو، در گرو انتخاب درست پروژه ها و اجرای درست آنها (در زمان مقرر، با بودجه مصوب و در محدوده تعیین شده – مطابق STC) است.
در سالهای گذشته، بسیاری از سازمانها با بکارگیری استانداردهای مدیریت پروژه سعی نموده اند تا پروژه هایشان را به طور موفقیت آمیزی اجرا (مطابق STC) نمایند. اما، سوالی که همچنان برای این سازمانها پابرجاست این است که:
• آیا پروژه ها به طور مناسب انتخاب، اولویت بندی و تخصیص منابع می شوند؟
• آیا پروژه ها ما را به اهداف استراتژیک سازمانی می رسانند؟
• آیا نمی شود از جمع منابع مصرف شده، منافع بیشتری به دست آورد؟
پاسخ سوالات فوق در بکارگیری درست و حرفه ای دانش مدیریت پورتفولیو نهفته است.
باید بپذیریم که استقرار مدیریت پورتفولیو در سازمانها یک تغییر سازمانی بوده و مانند هر نظام دیگری با چالش های استقرار بسیاری از جمله مقاومت پرسنل، مدیران وظیفه ای، مدیران پروژه ها و ... مواجه خواهد شد.
این کارکاه سعی دارد ضمن بیان مفاهیم مدیریت پورتفولیو به زبان ساده، مشکلات و سوالات رایج مطرح شده در استقرار نظام مدیریت پورتفولیو را به همراه راهکارهای پیشنهادی آن را ارائه دهد.

 slide فارسی 7548 slide 4482 KB
1392-11-20 هفت عادت مدیران پروژه مؤثر

دکتر استفان کاوی محقق و نویسنده برجسته عصر ما در کتاب "هفت عادت مردمان مؤثر" با نگاهی ژرف و عمیق هفت عادت اساسی مردمان کامیاب جهان را ذکر کرده است. این کتاب نتیجه تحقیق بیست ساله وی در پی کشف راز مردمان موفق دنیا در حرفه ها و صنایع مختلف بوده است. بنابراین همه افراد برای موفقیت بایداز این الگوی بی نظیر استفاده کنند.
هدف از ارائه این کارگاه آشنا ساختن مدیران پرژه با این هفت عادت بی نظیر و انطباق آن با استاندارد PMBOK است. در این کارگاه، هفت عادت مدیران پروژه موفق و مؤثر با بهره گیری از مفاهیم و فرآیندهای مدیریت پروژه ارائه می گردد و مدیران پروژه با اصول و فرآیندهای مدیریت پروژه از نگاهی دیگر آشنا می گردند.

 slide فارسی 7559 slide 6711 KB